0 oy
2,480 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Eşim sözümü hiç dinlemiyor ben ona göre daha olgunum ben daha çok akıl veririm ama dinlemiyor beni hiç cinselligede düşkün değil eşinin ağzının içine bakan saygı duyan ciftlere hayranım valla taktik verin biraz :) 

5 Cevaplar

0 oy
(2,028 puan) tarafından
Kısasa kısas yapabilirsin
(58 puan) tarafından
Kısas ne kız :)
(2,028 puan) tarafından
Sana ne yapıyorsa sende aynısını  yaparak karşılık vermek canm :)
(58 puan) tarafından
Denedim onuda yaptım adamın işine geldi
(2,028 puan) tarafından
Bacım sana kolay gelsin  :D ben pek söz  geçirmeye çalışmam  sağolsun hep dinler
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Şuan sen eşittir ben beni anlattin resmen :D çaresi yok  bence ben genelde biraz dramatize ederek anlatiyorum anca o zaman dinliyo
(58 puan) tarafından
Benimkide aynı ama o an dinliyor sonra yine aynı :)
0 oy
(327 puan) tarafından
Bende hayranım benim eşimde öyle ama sözümü geçirmem içinde çok nazik tatlı dilli olmam gerekiyor
(58 puan) tarafından
Ben tatlı dille yaklastigim an eğer hala inatlasiyorsa tatlı dil falan kalmıyor bende sonra olanlar oluyor :D
0 oy
tarafından

Ben ilk bi tatli dille cilveyle yaklaşırım. Baktim olmuyo çirkefleşirim. İşin içinden hala cikamiyosam ağlarım :D

(58 puan) tarafından
Tatlı dilli de olsam cilvede olsa yok yani dinlemiyor zaten cinselliklede kandiramam öyle düşkünlüğü de yok benim çarem yok sanırım :D
(327 puan) tarafından
Cilveyle nasil hallediyosunuz hayranim ya benimkide dyskun degil o işle halledemiyorum yani. Üstte ki bayaninda dedigi gibi coj cok tatli dille konusursam anca iki saat ugrasiyorum ama genelde hakli oldugumu bilir gurundan mi artik bilmiyirum cok dinlemez
(406 puan) tarafından
Ahaha cevabına bayıldım aglamak güzel fikir ama yapım dolayısıyla kolay kolay ağlayamıyorum :D
tarafından
Yapi meselesi heralde. Benimki cinsellik sirasinda mali olsa bagi bahceyi üstüme yapar.
Şimdi ağla desen durduk yere ağlarım hic sebepsiz. Oscara aday olurum o derece :D
0 oy
(406 puan) tarafından

Canım cinsellikte benim eşim de aynı düşkün degildir yani. 

Ama söz konusu dinlemekse muhteşemdir o konuda. Ben ne dersem onu yapar ne dersem dinler ve herşeyi bana danışır. Neden ve nasıl mı?

Çünkü agır bi yapıya sahibim baştan agırlıgımı koydum bu olucak dediysem o olucak yani baştan böyle oldu ve devam ediyo 2 senedir evliyiz bir kere olsun ters bişeyini görmedim ama bişey isterken veya söylerken 'yapıcaksın demiyorum yapabilir misin aşkım diyorum tatlı dille yaklaşıyorum bişey yapıcak olsa ben onu istemiyosam yaklaşıyorum öpüyorum böyle olmasını istemiyorum diyorum oda yelkenler foraa :)))) yani tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır canımcım. Ama şuda var bazı erkeklere naparsan yap yine dinlemiyolar. Tamamen karakter meselesi :/

(58 puan) tarafından
İşte o bazı erkekler benim kocam :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 487 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 213 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 586 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu