0 oy
320 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Az önce antibiyotik için post açmıştım doktor bir de zaditen yazdı bize gittiğimiz şikayet ateş boğaz ağrısı ve geniz tıkalıydı reçeteye baktım göz alerjisi ve alerji durumlarında kullanılır yazıyo doktor neden bunu verdi acaba geniz için kullanılsa yazmaz mı bir de 6 ay dan büyük bebekler için yazıyor hem antibiyotikte hem zaditen de ama bebeğim 3 aylık kafam çok karıştı 

11 Cevaplar

0 oy
(356 puan) tarafından
Alerji için benim oğlumda kullanmıştı
-Reklam-
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Alerji için kullanıyoruz biz oğluma 
0 oy
(811 puan) tarafından
Suan kullanıyoruz canm alerjı damlaması ve cok tehlıkelı aşerjı ılacları kortızonlu oldu ıcın uzun sure kullanılmaz harici kullanılır benım kızın coklu besın aöerjısı var yanlışlıkla yerse yada ben yanlışlıkla yasak seyı tuketırsek verıyorum heöen ama harıcınde durup dururken verılmez sakın kullanma hangı akılla vermıs o doktor 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Biz de goz icin kullanmistik canim duruyo dha gunese alerjisi var gozleri kizariyo akiyo bunu yazmisti
0 oy
(245 puan) tarafından
Bize de vermişti sizin gibi çok kullanmadık hastalik geçince bıraktık o damla kilosu kadar veriliyor ya zaten o yüzden vermiştir bebeğin iri Bebekse
(573 puan) tarafından
6900 kilosu canım 6 damla ver dedi ilk defa bugün kullanacağım ama boğaz kızarıklığı için mi verdi acbas diyorum
0 oy
(8,323 puan) tarafından
Alerjı için zaditen canım ürtiker olduysa iyi gelir bebegıne 
0 oy
(119,318 puan) tarafından
alerjik damla o
0 oy
(456 puan) tarafından
Bogazında kızarıklık olunca benim oglumada yazıyolar
(573 puan) tarafından
Öyle mi bende reçeteyi okuyunca tedirgin oldum alerji için olan şeyi niye vermiş dedim
0 oy
tarafından
Kızım geçenlerde havadan burnu aktı hapşurdu doktor bu damlayı verdim sadece 1 defa 6 damla verdim hemen kesti
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Alerji için kuzum 4 aylik oğlum alerjik bronşit di vermişti kullandık iyi geldi 
(573 puan) tarafından
Benşmde bebeğimde geniz tıkanıklığı ve boğaz kızarıklığı var onun için mi verdi acaba diyorum ama alerji için yazıyo her yerde
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Alerji için veriliyor alerjik olabilir o yüzden vermiştir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 166 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 221 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 2,767 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde didemergisi (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 765 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,766 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı