0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Selam kizlar dun eşimin kuzeninin kuzeninin sözüne gittik kiz o kadar guler yuzlu ki dugunlerde herkesi oynamaya kaldiran bir kiz cok samimi degiliz merhaba merhaba ama dun iki dakika sozlerine gittik kapilarinin onlerindeydi dekarasyon her sey cok guzel olmuş 20 dakika anca durduk oglum hastaydi biraz esimin kucaginda durdu ama ben soz yapicak cifte bakinca esimle kendimi hatirladim ilk heycanimizi cok guzel zamanlarmis olsun bitsin evlenelim derdindeydik hamileyim birde goz yaslarimi tutamadim orada cok mutlu oldum birbirini seven bir cifti gorunce aşkla birbirlerine bakip guluyorlardi boyle samimi şeyleri cok ozelemisim birde kizin ailesi surekli kizin ustune gitmis maddi yonden kavga cikartmislar ama ona ragmen o mutluluklarini gozlerinden anladim ay yine agliyorum cok guzel digilmi sevgili olmak cok heycanli keske esimle tekrar o zamanlara donebilseydim simdide cok mutluyum ama o zamanlar cok baskaymis ya onu anladmm sizin esinizle yapmayi ozlediginiz bisi varmi sevgiliyken yaptiginiz esim beni gorunce yurumeyi unuturdu bi kac kez dusmustu bana bakarken esimin o hali cok baskaydi benim icin dedim ki bu adam beni korur kollar gozunden  sakinirdi <3

9 Cevaplar

0 oy
(119,577 puan) tarafından
allah mutlu etsin hep
tarafından
Amin ins cnm aşık insanlari gorunce hep mutlu olsunlar istiyorum keske birbirine askla bagli olan insanlar hic kavga etmese uzulmeseler evlenince kavgalar oluyo cok uzuluyorum keske hersey sevgiliykenki gibi devam edebilse herkes icin
-Reklam-
0 oy
(7,273 puan) tarafından
 nisanliyken bi başkaydı hatta derim nişanıymış gibi yapalım mi diye :)
tarafından
Ne guzel cnm boyle seyler cok hosuma gidiyo iki insan var birbirine aşık onunde kimse duramaz cok guzel bir sey aska inanan bir insanim hamileyken de cok duygusallastm surekli asik insanlara bakip ins evlatlarimda boyle olur diyorum ;))
0 oy
(11,217 puan) tarafından
biz 4 yil uzak mesafe iliskisiydik. babamin vermesi binde 1 bile dgldi. o kadar zordu ki hersey. ama o soz yuzugumuzun takildigi sabah uyandgmda parmagimda ki yuzuge bskinca ruya gibi geliodu hersey :) o zmn ki gunlerimizi hattirladikca hala sukrederiz ikimizde :)
tarafından
İki cift birbirini sevince onlerinde hic bir engel olmuyor o kadar imreniyorum ki boyle evlenip kavuşan insanlara ben esimle 3 ay ciktim babam baskasina vericekti beni esime kactm cok heycanli bir sevgililigimiz olmadi ama cok duygulaniyorum boyle seyler duyunca cok hosss
0 oy
tarafından
Heyecan evlilikte kalmıyor çok :) 
tarafından
Aynen cnm ;)) maalesef en fazla olucak heycan cocugun ilk sozu ilk yurumesi oluyo ;)))
0 oy
tarafından
Ne güzel biz sevgili olmadık ama nisanliyken çok güzel zamanlarimiz oldu beraber gezdik o zamanların heyecanı başka karşılıklı sevgi saygı varsa ilişki ve kişiler normalse hayat her aşamada farklı güzel 
tarafından
Cok haklsn cnm nisanlilikta cok guzel ama sevgiliyken o kacamaklar cok hos oluyo aileden gizli olunca aceleyle daha heycanli komik ;))
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben de özlüyorum sevgilik dönemini . Kafamiz estiğinde tatile gitmek,eğlence mekanlarina gitmek en cok ozledigim şeyler.  Bebek olunca anca gundüz cikiyoruz iste:)
tarafından
Ayy cnm biz esimle hic oyle gezemedik 3 ay ciktik evlendik 3 ay sonra cocugumuz oldu ne guzell gezmissinz cok isterdim oyle yerlere esimle gitmek
(1,944 puan) tarafından
Evet güzel bir sevgililik hayati yasadik. Ikimizde kendi kararlarini verecek yasa coktan gelmistik ee aile karismasi falan da yoktu o yuzden iki yili dolu dolu yasadik. Haklisin 3 ay cok kisa bir sure benim için. cocuk buyudukten sonra gezersiniz sizde
tarafından
İns cnm ama 2. Ye hamileyim cok zor duruyo ;))
0 oy
(554 puan) tarafından
Maşallah canım hep mutlu olun siz de. Sevgiliyken güzel evet heyecan falan var ama evlenince daha güzel ya istediğimizi yapabiliyoruz. Saat sıkıntımız olmuyor sehirr şehir gezebiliyoruz eğlence anlayışı daha da genişliyor evlenince daha rahat oluyor
tarafından
Cok haklsn cnm en iyi yonude bu ama aceleyle sevgiliyken gorusmek o heycan cok guzeldi
0 oy
tarafından
Rabbim herkesin yuvasına mutluluk versin❤️
tarafından
Amin bitanemm inş butun evlilikler mus mutlu olur cok isterim hep dua ediyorum boyle
tarafından
Bende ediyorum herkes mutlu olsun ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 523 göst.
12 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 396 göst.
27 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 548 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,698 soru

11,426,502 cevap

34,985 kullanıcı