0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün akşam yengemlerde geldi annem gelsinler oturalım dedi işde çay çorba falan yaptık benim oğlan la aynı yaşdalar bu arada ben evladımın ağzından tek kelime küfür bile duymadım yan odaya götürmek için benim oğlan çekişdirdi biraz çocuğu dediği kelime iğrenç di ananı....... dedi yaaa yengeme döndüm dedimki bunu kim alışdırdı böyle dayın dedi yanında küfrediyo oda ondan duyuyo kaç kez deme dedim diye söyledi çok kızdı çocuğa bende biyere gittiğin zaman bir arkadaşıyla oynarken bu lafları diycekdir mutlaka sana suç bulurlar ne edepsiz çocuk Yetiştiriyolar derler dedim sanki biraz alındı ama ben kötü bişey demedimki daha çok küçük yani siz olsanız uyarmazmıydınız 

11 Cevaplar

0 oy
(86 puan) tarafından
Yani kim olsa aynı şeyi yapar boş ver takma kafana 
tarafından
Yok takmadımda hani bana yanlış geliyo ben evladımdan tek kelime duymadım yeğeniminde ağzından öyle sözler çıkması hiç hoş değil
(86 puan) tarafından
Yeğeni sonuçta uyaracaksın tabi kise ailesine birinin olumsuz birşey söylenmesini istemez
tarafından
Ananı naparım demek nedir yaaa dayımıda uyardım bişey diyemedi
(86 puan) tarafından
İyi yapmışsın zaten önlemini almasan yarın senin çocuğunda alışır öğrenir çocuk sonuçta ne duysa onu tekrarlıyor sanki iyi birşey mış gibi
tarafından
Farkında oda zaten susdu kaldı
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
uyaririm tabi ! illa duymuski daha once yengen biliyo demekki cocugunu dogru yola sokmasi sart ilerde cok pisman olacakk
tarafından
Bencede üzüldüm yeğenim adına
0 oy
(497 puan) tarafından
Uyarirdim tabi ki canım küfür edilmesini hiç sevmem çünkü. Çocuğumda etsin istemem, hele böyle çocuklarla vakit geçirsin hiç istemem. İyi yapmışsın
tarafından
Dedim valla napim tutamazdım içimde dayimada dedim dayı yanında küfür etme o senden öğreniyo diye
0 oy
tarafından
Bnm eltimin oğlunu görsen ana baba bacı giriyor 3 yasnda geçen dokdora sovmus senin söylemen iyi olmuş senin, 
tarafından
Anoooo valla kınamıyorum kimseyi ancak en sinir olduğum şeydir birde pişkin pişkin gülüyolar ya deli oluyorum bikere köye gitmişdik eşimin babaannesi kufrettiriyo çocuğuma dedim bak ben kimsenin kalbini kırmam ama b konuya gelince çok kalp kırarım dedim bir daha bişey diyemedi birde 90 yaşına yakın yani koskoca kadın yaa
tarafından
İyi bişey öğretmiş gbi gülerler büyüyünce bu çocuk niye böyle saygısız abaza derler
tarafından
Ondan sonrada kadına şiddet öldürme oluyo
tarafından
Aynen canım kesnlikle tavuk baştan kokar
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Insanlar cocuklari hakkinda yorum yapilinca alingan oluyo canm belki bizde oyleyiz bence bir daha bsy deme kendi cocuklari nasil istiyolarsa oyle yetistrsinler sen kotu olursn bi daha
tarafından
İyide sonucda küfrediyo tabi beni ilgilendirmez de duyunca demeden edemedim onun beyni çok kuvvetli bu yasdakiler yani herseyi kaydediyolar yazık  o çocuğa
0 oy
tarafından
Suç cocukta degilki aile buyuklerinde kesiblikle o cocuk hamur nasil yuğurursan nasil şekil verirsen o şekli alir 
tarafından
Evet bencede gdedim zaten
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Dogru olani yapmissin canim sonucta o bir cocuk ve ne duyarsa soyler onlarin dikkatli olmasi lazim benimde kaynanam eltimin kizini severken kufurlu birsey kullanior hep kizdim kaynanama halada kiziorum kiz gecen babasina o kelimeyi kullanmis babasi kizmis kusmus ona babam bana kustu ozur dilicem barisir benle degil mi turkan yenge dedi evet barisir kizim ama bir daha soyleme onu cok ayip kimse seni sevmez dedim kaynanamda ordaydi guluor bu kiz senin yuzunden kullanior o kelimeyi biliosun degil mi dedim he valla benim yuzumden dedi yakinda sanada soylerse hic sasirma dedim guldu bazi insanlarin resmen bu durum hoslarina gdior inanamiorum ya cok hassasim bu konuda yavrum dogdugunda o kadina nasil vercem yavrumu ona nasil guvenecem bilmiorum
tarafından
Güvenme bence birde ovunmezler mi sinir insanlar
(5,913 puan) tarafından
Cok iyi birsey yapiolar ya ondan ovunuolar cocuk dogduktan sonra calismayi dusunuodum bu gidisle hayal gibi
tarafından
Bence sen büyüt evladını diyorum ama tabi zorundaysan calismak icin bisey diyemiyorum
(5,913 puan) tarafından
Bilmiorum kuzum bakcam artik duruma gore
0 oy
tarafından
Uyarirdim tabi hele sen az demişsin 
tarafından
Aman zaten pek bisey demeye gelmiyo hemen alınıyo
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Oyu demissin çocuğun yanında küfürmü edilir yaaa
tarafından
Çocuğada dedim halacım ayıp bi daha deme öyle tamam mı dedim tamam hala dedi
0 oy
tarafından
Valla canım benim yeğenim ağzına hangi küfür geliyorsa ediyor ben kaç kere annesine dedim şunu şöyle alıştırmayın ayıptır yakışmıyor bizim gelin yanlış anladı her seferinde benim iyi niyetim kötüye yorumlandı vallahi 

Aman dedim kendi kendime boşver sana ne halleri varsa görsün 

Eğer o bi anne olarak bunu kabul ediyorsa bizim yapacak birşeyimiz yok 

ALLAH çocuklarımıza sağlık uzun ömür versin ve ahlaklı birer birey olarak yetistirmeyi nasip etsin inş 
tarafından
Âmin inşallah sen diyceni demişsin zaten boşver
0 oy
tarafından
Ben de uyarırdım sonuçta laf anneye gider babaya değil 
tarafından
Ee yani gerçi yengemin suçu yok da alınması gerekmezdi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 877 göst.
0 oy
7 cevap 168 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melek Batur (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 973 göst.
21 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

381,427 soru

11,419,248 cevap

34,975 kullanıcı

...