0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben eşim ile 6 yıllık evliyim.

Hemen konuya giricem eşim dört kardeş 2 kız iki erkek.

Eşimin benimle yaşıt evli bir kız kardeşi var. Birde bende büyük eltim var 17 senelik evli eltim ile çok bir sorunumuz yok ara bozucu kıskanç görümcem hiç bir zararım yok yinede sevmez beni dışlar küçünsemiyorum eğitim seviyem onlar yüksek bunu deme sebebim Seben bu değil. Benim le çıkarı olunca konuşur sadece onun dışında aramaz sormaz diğer yengesi ile sıkı fıkı yengesi kızsa bağırsa hiç darılmaz ben bişey yapsam kötü alıngan kıskanç olurum bu kadın benim dengemi bozdu... Nasıl olduğuna anlam veremiyorum mesala geçen nişan vardı bende gittim beni yine herkesin içinde dışladı ve tek kaldım bana bunu her zaman yapıyor ve ister istemez yüzümün düşmesine sebep oluyor bana yakın oturyor kendisi eltim aile apartmanın da biz eşimle ayrı bir semtte ev aldık ve görümcem yakın bana gelmez her Allahın günü eltimde ama çocuğu falan bakılacak olsa bana yazar dün yazlığa götürmüş eltimleri bizi davet etmede onlarca story paylaşmış benimde kendi aile tarafımda çevrem var ama bu insan böyle yaptıkça kendimi dalak saf dışlanmış ve sevilmeye layık görmüyorum bir öyle bir böyle bir iyi bir kötü benimle arası yok ben ne yapabilirim kızlar hem küs durmayıp hemde buna ders vermek istiyorum çok iyi niyetli düşünüyorum bir yazsa konuşsa iyi sanıyorum sonra ben üzülüyorum ne yapabilirim 

11 Cevaplar

0 oy
(2,692 puan) tarafından

Kimsenin kendini değersiz hissettirmesine izin verme verirsen evet değersiz de olursun hicbirsey de. Seni yoksayanlari ne zaman kendi haline birakirsan ozaman fazlalıklar rahatsız etmez seni :)

-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Sen bu gorumceyi cok fazla onemsemissin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aman büyütmeyin bazı şeyleri herkes herkesle iyi olmak zorunda değil büyük eltin geldiğinde görümcen daha küçükmüştür beraber büyümüşlerdir görümcen diye seni sevmek zorunda aramak zorunda değil ki bnmde görümcem aramaz bnde aramam niye arasın ki kankam mı yooo saçmalıyosunuz ya
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Sk.tir et.isi dusunce dger yengene gotur de.keyfine bak.gez toz.
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Bende de aynısı var kendini kaf dağında sanan halbuki yemek yapmayı kas bıyık almayı bile ben öğrettim ne yapıyorum biliyor musun o beni görmüyorsa ben hiç  görmüyorum o kim ki 
0 oy
tarafından
Çocuğu sana birakican derse musiat değilim de asla mesajlarına hem cebap verme onun bulunduğu ortada o sana soru veya her hangi bir cümle kurmadigi sürece göz göze bile gelme bı ortama girince sen onu saf dışı bırak o seni değil atılgan ol muhabbet kur herkesle bak nasıl o çark sana dönüyor
0 oy
tarafından
İşi düştüğü zaman seninle sana yazıyorsa müsait değilim diyeceksin sen mesafe koy onun olduğu ortamlarda o yokmuş gibi davran o seninle ilgilenmiyor diye niye moralini bozuyorsun ki o nasıl davranıyorsa sen de öyle ol 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Hiçte ders falan vermem takarım kocamı koluma her dakka resim atarım.... 
0 oy
tarafından
Canım tek o mu var hayatta sanki sallama onu sen onu disla isteme bırakma cocugu bana de güya seni kullanıyor eğlenirken de catlatmak istiyor .... Eltimlerle her sene denize günü birlik giderdik biz ... Geçen sene yegeni ve bacısı buraya taşındılar kadın eşinden ayrilali13 sene olmuş tek yani neyse ... Bize haber vermeden hepsi denize gitmişler bende watsapta gördüm onlara yazmadım ... Eşime dedim onlarla gitmişler diye evet dedi beni aradılar dedi .... Konuşulan su .... Biraz kalabalığız arabaya da sigmayiz ama nur gelmek istiyorsa onu götürelim ... Demiş ... Bende kardeşim geldi onu sahile falan götürdüm AVM ye falan normalde onun kizlarinida yanıma alırdım almadım... Herkes ne yaparsa yapsın eğer bir insan için diğerini umursamazlarsa bende onları umursamam dış kapının dış mandallari hepsi 
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Dersi sen verirsin de o anlar mı orası muamma:) salla gitsin çocuğu birakcam deyince ah isim var tüh disari cikicam falan filan de umursama görme bosver gitsin al sana ders.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 276 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 637 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 257 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 170 göst.