0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
kizlar esimin is yerinden arkadaslari var onlarin esleri ile gorusuyorduk. 3 kisiydik birisinin esi esimle küstü durduk yere.daha dogrusu biz ev aldik cekemedi kiskancligindan kusluk cikardi. neyse karisi da bana mesafe koydu ben ne kadar samimiyetle yaklassam o derece uzaklasti. hamileydi onu bile dogurmaya yakin soyledi.neyse diger 3. arkadas aradaydi simdi onlar asiri samimi olmuslar ben iyice dislanmis oldum. dün 3. arkadasa gittik oturmaya bugun de beni aramis bize bebek icin hayirli olsuna geldiklerinde serbet ikram etmistim onun tarifini soruyor. bariz belli diger dogum yapan icin sordugu. sanki onun agzi yok o soramaz gibi beni saf yerine koyuyorlar. bir arkadas icin diyor bir de isterken. sizce tarifi vereyim mi mesele tarif degil yapip gotururum bile ama bu sekilde oyunla yapmalari cok zoruma gitti. dogum yapan kisiye iyilikten baska birsey yapmadim kotu ben oldum bu insanlar cok enteresan. bana iki gun once diger kizin dedikodusunu yapiyordu hic konuskan degil falan diye. simdi kankisi yapmis kendine. ben dusman oldum durduk yere nasil oldu anlamadim. 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Verme unuttum de geç 
(1,094 puan) tarafından
Kız durumlar nasıl cano
tarafından
Kız Melis nasılsın ne yapıyorsun göremedim seni bi ara sanki
tarafından
Dilekk iyi canım durumlar aynı senin hamilelik nasıl geçiyor
zeyneBa evet kuzum bi süredir yoktum kızım hiç durmuyor bu aralar fırsatım olmuyordu girmeye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman ver gitsin ya nolcak salla sanki padisah fermanimi
0 oy
tarafından
Ay ben olsam hic karismam cekilirim gorusmem boyle insanlarla sana gelip onun dedikodusunu yapan insan ona gidipte senin dedikodunu yapar unutma cnm 
tarafından
Adaşım aynen bencede :)
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ver gitsin utanır belki hemde umursamadıgini anlar
0 oy
(119,345 puan) tarafından
verme tarifi hatirlamiyom de
tarafından
++++++++
0 oy
(4,390 puan) tarafından
evet paylasirdim
0 oy
tarafından
Sen boşver onları bana ver o tarifini  ben yapayım 
tarafından
Bu kadar mı kız emin misin eksik tarif değil demi ... Ben tarçınlı falan bişey bekledim ... Deneyeceğim ben bunu sağol balım ...
(506 puan) tarafından
yok kuzum bu kadar basit dene gor herkes bayiliyor :) rengi falan efsane oluyor kahvenin yanina falan koyunca cok guzel ikramlik oluyor. dene sonucu benimle paylas ;))
tarafından
Tamam bitanem çok teşekkür ederim elelriner diline saglik
(506 puan) tarafından
afiyet  bal seker olsun canim. seker orani guzel ideal ama dersen daha sekerli seviyorum 1kasik daha at ama bu tam ideal.
tarafından
Sağol hayatım benim
0 oy
tarafından
Bence verme,bende birinden almıştım tarifi hatırlamıyorum de
0 oy
(11,217 puan) tarafından
biri yapmisti banada de
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ben gıcık olduklarıma malzemelerin tamamını söylemiyorum, eksik veriyorum. Sende öyle yap
tarafından
Tam benlik yorum+++++

Aynen böyle yap
(1,772 puan) tarafından
Ay çok mantıklı:)))
0 oy
tarafından

Unuttum not defterimde vardı bulursam atarım sana de:D

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Tarif niye senden istiyorlar bi sen mi biliyor musun? Bilerek soruyorlar bence sen kıskan diye heyy Allah ım :) Ver gitsin amaaannn
0 oy
tarafından
Hatırlamıyorum de geç 
0 oy
tarafından
Verme gtsin internetten baksn . Akılları herşeye çalışıyoda internetten bakmayamı çalışmıyo
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Kızın adını söyle onamı hayırlı olsun Al tarif de ver olur oyle seyler 3 kısılık arkadaslık her zaman sıkıntıdır.
0 oy
tarafından

Yanlış tarif ver:woot:

0 oy
(13,148 puan) tarafından
Eğer kendinin yaptığını bilmiyorsa bana da annem kaynanam vs biri yapmıştı bende bilmiyorum de geçiştir 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Vermem. Kesin ve net. Küstüğü gibi aramayı da bilsin bakalım.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 265 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 161 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 372 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 542 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,935 cevap

34,884 kullanıcı

...