0 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (619 puan) tarafından
Arıyor musunuz küs olduğunuz kayinvaldenizi  ben konuşmuyorum bir yıl olcak bayramda oda eşim istediği riac ettiği için ararım. Sıradan bir kayinvaldende bahdetmiyorum kızlar iyi anlsanlar yad anormal olanlar deglde küs olanlardan bekliyorum yorumu yani aa tabi ararız vs denmesin zaten normali aramak istisna olanlar için soruyorum . 

8 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Biz senelerce küs kaldık eşim zorla kandillerde falan mesaj attirirdi ne aradım ne sordum bir buçuk sene düğüne gittik yanyana konuşmadık heryere gittik ama küstük ne o bana gık dedi ne ben 1.5 sene smdi iyiyiz tâbi benmle inatlaşmamasi gerektiğini anladı iki senedir tık yok
(619 puan) tarafından
Benim ki kıskançlık bunu eşim bile dile getiriyor annem kıskanıyor seninle iyi olmanıza bir evalt kolay kolay demez bunu neler yaşadım Rabbim bilir nasl dayaniyorsnz dersnz ama bitirdim
(2,443 puan) tarafından
Biliyorum askm benmkide öyleydi kızim oldu diye kıskandı senin göğüs ucun yok diye kızımı hastane odasında emzirmeye bile kalktı sırf kız bebek onun olmamış benim oldu diye ben senelerce ne cekdm smdi oğlum oldu kadın günlük gülistan ama o kız bebekde burnumdan getirdi
-Reklam-
0 oy
(358 puan) tarafından
Eğer küs isem aramam aramadımda eşim ısrarla bi kere kandilde arattı ondada namaz kılıyormuş tekrarda aramadım 
(619 puan) tarafından
Neden zorlarlar anlamam
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Küs olsam aramam anneler günü bana göre gavur icadı ha illa hoşluk olsun bahane olsun diye içimden geliyorsa kutlarım ama bana annelik yapmayan birine sahte sahte iyi ki benim annemsin diyemem 
0 oy
(5,015 puan) tarafından
Kız ben küs olmadığım halde bile aramıyorum hediye falan da almıyorum, küs olsam bütün irtibatı komple keserdim heralde 
0 oy
(143 puan) tarafından
Konuşmuyoruz alt üst oturuyorum gene konusmicm ben bama yapilani unutmam asla kızıyla bana çektiklerini Allah'a havale ediyorum 
0 oy
(16,127 puan) tarafından
Küs olayım veya olmayayım fark etmez kendisini annem gibi görmediğim için anneler gününü kutlamak.
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Mecbur arıyorum eşimin hatrina yoksa sesini dahi duymak istemiyorum 
0 oy
(147 puan) tarafından
2 yılı aşkın konuşmuyoruz çok büyük kavgalar oldu hala da konuşmuyoruz kesinlikle aramam eşimde ara falan demez kendi de çok konuşmaz annesiyle numarası dahi yoktur telefonumda olmasında zaten 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 413 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 373 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 548 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 555 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...