0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Oglum 1 gün önce baya ateşlendi kızlar bende diş çıkarıyor zen ettim 39 40 gelmiş ateşi hastaneye götürdüm boğaz enfeksiyonu var dediler kan istediler ben gece olduğu için uyku arasında verdirmedim dünde biray halsizdi hiç keyfi yoktu bugün sabahta heryeri kıpkırmızı isilik şeklinde kızarıklıklar vardı doktora goturdum 6.hastaliga benziyor dedi geçirenler bilir belki 6. Hastalık belirtisi mi

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yok kız maymun gribi bu :)) alerji ya süt yumurta  aynısı oğlumda da vardı 
(15 puan) tarafından
Ayy ne kadar komik küçücük çocuk ta boyle benzetmeler yapmayın lütfen Allah korusun
(1,856 puan) tarafından
Hastalık bu çocuğa yaşlıya bakmaz  hastalık dur bu çocuk es mi geçeyim diyor
(15 puan) tarafından
El kadar çocuğa böyle benyetmeler mi yapılır Allah korusun yaa
(1,856 puan) tarafından
Niye 6. Hastalık da hastalık değil mi el kadar diyorsun da önce alerjiden suphelenmen lazım sen yeni hastalık turetiyorsun ve o yüzden öyle dedim cımbızla çekip el kadar demene gerek yok yani
(15 puan) tarafından
6. Hastalığı kafamdan uydurma im bu bir maymun çiçeği hastalığıda korona virüs kadar tehlikeli Bi hastalık bunu evet tam olarakta elkadar bu bebeğe ölçmemen gerek insanın canı burnundayken çocuğun hali ortadayken ben maymun gribi diye dalga geçercesine konusmazsin
0 oy
(941 puan) tarafından
Gecmis olsun
(15 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(274 puan) tarafından
Evet canım benim oğlumda 2 ay önce falan aynı böyle olmuştu doktora götürdüm bir damla verdi 2 gün içinde geçti  
(15 puan) tarafından
İlaç kullandınız mi
(274 puan) tarafından
Doktor damla verdi canım 2 gün içinde geçti hemen
(15 puan) tarafından
Bide alerji surubu verdi
(274 puan) tarafından
Eğer alerji şurubu verdiyse bişeye alerjisi var demek ki canım bana öyle bir şey vermediler
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Yok enfeksiyondan kaynaklı o döküntüler, oğlumda şuan öyle boğaz enfeksiyonu geçiriyor ondada var, azaldı ama bayağı 
(15 puan) tarafından
İlaç kullandınız mi
(2,119 puan) tarafından
Antibiyotik, alerji şurubu ve öksşrğ şurubu. 34 aylık oğlum
0 oy
(119,461 puan) tarafından
aah gecmis olsun
(15 puan) tarafından
Allah rasi olsun
0 oy
tarafından
Canım 3 gun yuksek ates sonra dokuntu yapr 6. Hastalık
(15 puan) tarafından
Ne yapmam gerek ki alerji surubu verdi doktor bide parol verdi
0 oy
(854 puan) tarafından
benim oglum sık sık bugazi enfeksiyon kapiyo canim antibiyotik parol bide alerji ilaci veriyorlar surekli bazen oglumda cok ateslendiginde olur boyle
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Bilemedim geçmiş olsun 
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım benim oğlumda geçirdi 6.hastalığı. Ateşlendi ardında böyle kırmızı kırmızı isilik gibi şeyler çıktı vücudunda. Çok ama çok halsizdi devamlı uyurdu.Sizinkinde 6.hastalik sanırsam.  Doktorda öyle demiş. Çok çok geçmiş olsun. Allah tez vakitte şifasını versin inşallah 
(15 puan) tarafından
Ne yaptınız kizariklar için

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
0 oy
2 cevap 83 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...