0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (2,351 puan) tarafından
Kasımda basladim lazere bu gidisim 6 seans olucakti seyreklesti ama yine cok cıkıyor ablamda lazere gitti ama 2 3 seansinda bitmis acaba merkezdenmi kaynakli diyorum gidipte memnun kalanlar varmi yada seans bittikten sonra yine kıllarınız.cikiyomu ne ile aliyosunuz bide ben gittigim yere microblading fiyatini sormustum o zamandan beri ordaki kadin hep diyo gel kasini yapalim ama her gittigimde taaki o merkezden cikana kadar diyo diyorum ki abla yaptirmicam durumum yok sıkıldımda artik oyle yapmasindan gitmekte istemiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
Valla cnm 8 seans gittim başta cok iyiydi dokulmeler azalmalar olmstu ama bittikten sonra daha beter cikti ozellikle yuzum sakal gibi cikiyor resmen cok ama cok pismanim benle gorumcem kardesmde yapmsti onlarnda ayni sekil
(2,351 puan) tarafından
Bendede ayni canim ya valla para çöp resmen
(2,011 puan) tarafından
Sorma yaaa bosu bosuna o kdr para onuda geçtim sakal gibi cikiyor mecbur agda veya baska bise kullanmak zorundayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
cildim hassaas. bir tek o tahriş etmiyor. ama memnun değilim. kıllar duroyur hepisi yerinde
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bizde kaynanmla gittik ama  yine eski haline döndü boşu boşuna para verdik.Jlk başta jilet kullanın dediler sonradan makineyle alın dediler felan felan.
0 oy
(15 puan) tarafından
Bence cihazdan kaynaklaniyor alma marka soprano ice olana gitmistim nerexeyse bitiyodu ama bikac seansa girmedim sonra baska marka buz lazere gittim hic memnun kalmadim ve o sopranoda biten tuyler halen cikmadi dogum yaptim hormonlar degisti vs ama geri gelmedi cok memnunum.
0 oy
(288 puan) tarafından
Ya buz lazere tam devam etmedim ama bir kötü yanı var özellikle bikini bölgesinde lazerden sonra regl olunca çok ağrım olmuştu soğuk uygulandığı için sonra o yüzden devam etmedim 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Valla ben buz lazer yaptirdim %80inden kurtuldum araya dogum girdi yinede cogalmadi. Kıl köklerini besleyen kremler surmemek gerekiyo.iyiki yaptirmşim diyorum. 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Buza gittim iyi geldi ama benim kıllar çok koyu renk olduğu için. Bir kere denemeliknalex aldım mukemmeldi. Alex yapmadigima pismanjm
0 oy
tarafından
Ben bacak, koltukaltı, kol gitmiştim. Bacaklara alexanderla başlamıştım sonra buza geçtim. Çok da memnunum. Bacaklarımı ve koltukaltımj 2 yıldır almıyorum mesela çıkmıyor. Kol için 3 seans gidebildim sonra pandemi nedeniyle kaldı ama onda bile yarı yarıya etki gördüm. Bence hem kıl tipi hem de merkezin güvenilirliği önemli. Doğru derecelerde atış yapmaları önemli.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Esmermisşn ben 4 seansta bitirdim geri kalan haklarımı da dogumdan sonra kullandım hamılelıkte cıkmıstı
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ben buz lazer yaptiridm 2senedie de gitmiyor m başka şehre gelince bıraktım ama tüylerin ince ve sariysq sonuç alırsın ama kalın ve siyahsa sonuç almazsın
0 oy
tarafından
Herkesin kıl vücudu bir değil bacım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
0 oy
7 cevap 133 göst.
23 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aze ak (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 154 göst.
12 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu

379,875 soru

11,371,720 cevap

34,854 kullanıcı

...