+3 oy
3,032 göst.
Diğer kategorisinde (737 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Allah rızası icin kimin duası kabul olur bilinmez kızlar topuk kanı 4 kez yetersiz numune diye geldi en son bizi ünv Hastanesi'ne sevk ettiler eksik testler yapıp başlarından savmislar resmen savcilikta dosyalar oğlumu sünnet için götürdüğüm hastanede tek bobrekli olduğunu öğrendik geçen yıl diğer bobregindende amaliyat oldu ama topuk kanında alinmasi gereken kanlar 2 ay önce alındı ve yarın sonucu almaya gidecem saatler durdu sanki düşünmekten beynime ağrılar giriyor cftr diye bir gen hastalığı varmı yokmu bakacaklar ölümcül bir hastalikmis en fazla 30 ile 40 yaşa kadar ömrü varmış Rabbimin taktiri elbet ölümün yaşı olmaz ama öyle zorki acaba pozitifmi negatifmi diye 2 aydır diken ustundeydim şimdi bedenim ruhuma dar geliyor sıra bize gelene kadar hastanede baygınlık geçirmek inşallah hiç birşey için hiç kimseye yalvarmad bunca zaman ama mertim için yalvarıyorum size ne olur tertemiz çıkmış olsun sonucu ismi MERT oğlumun ne olur Mert'in testi tertemiz çıkmış olsun deyip amin dermisiniz :(

150 Cevaplar

0 oy
(2,119 puan) tarafından
Rabbim Şafii ismiyle şifa versin, inşallah olumlu sonuçlar alırsın.

Doğumdan sonra kontrolde ya da hamileyken ultrason da anlamamışlar mı tek böbrek olduğunu?
(737 puan) tarafından
Anne karnındayken var canim böbrek sonradan yok olmuş doktor büyük ihtimal anne karnında kist varmış doktorunun bilmesi lazımdı diyor herkes birbirini suçluyor anlayacağın amin canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(303 puan) tarafından
Rabbim yavrunuzu size bağışlasın ins acısını gostermesin
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı Rabb'im hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin
0 oy
(827 puan) tarafından
Allah şafi ismiyle sifalar versin canim benim insallah temiz cikar sonuclari 
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun :(
0 oy
tarafından
İnşallah tüm sonuçları tertemiz çıkmıştır. Allah esirgesin tüm çocukları. Mert'e de tüm çocuklara da sağlıklı, huzurlu ömür nasip etsin.
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabb'im hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin:(
tarafından
Amin canım amin. Sonucu alınca yaz da biz de sevinelim.
(737 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah tertemiz çıkar burda sizin gibi gönlü güzel insanlarla paylasirim
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Oyy Allah'ım kurban olurum ya masallah ne kadar tatlı Rabbim size bağışlasın inşallah tahlili temiz çıkar ya üzüldüm şuan ve bend merqk ederim ya bizede haber ver canım ya :‑:-(
(2,671 puan) tarafından
İnşallah temiz çıkmıştır aklımdan hiç çıkmadı ya
(737 puan) tarafından
Çıktı çok şükür temiz çıktı canım Allah'ım razı olsun hepinizden insallah kalbinizde dilediğiniz ne varsa hayırla kabul etsin yavrularinizin tırnağına taş deydirmesin ♥️
(2,671 puan) tarafından
Ayyy çok şükür nasıl mutlu oldum valla aklımdaydı da bir türlü fırsat bulup giremedim ya ne güzel haberler almışsınız sadaka verin canım cpk şükür Rabbm başka dert vermesin inslal Rabbim cumlemizin çocuğunu korusun ailelerine bağışlasın yakışıklı paşayı yerimize op masallah çok ta tatlıydı kuzum benim ya :-)
(737 puan) tarafından
Ay canım benim herkes ailem gibi telaslanmis güzel kaplerinizden Rabbim razı olsun  öperim tabi Rabb'im kimseyi evlatla imtihan etmesin insallah canım benim ♥️
(2,671 puan) tarafından
Amin canım inşallah :-)
0 oy
(181 puan) tarafından
Rabbim sifa versin Mert bebeğe saglikli mutlu uzun ömrü olsun inşaallah 
(737 puan) tarafından
Amin canım cumlemizin evlatlarina insallah Allah razı olsun
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Allah'ım inşallah temiz çıkar 
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun :(
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ah kıyamam :( peygamber efendimizin sav yüzü suyu hürmetine Rabbim tertemiz çıkarsın sonucunu güle oynaya çıkın hastaneden 
(737 puan) tarafından
Amin canım inşallah :(( inşallah biz veda edecez o hastane koridorlarına hastaneyi biz yeneceğiz Allah'ın izniyle :(
(2,529 puan) tarafından
Mutlaka haberdar et bizi canım Rabbim yardımcınız olsun ❤️
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Rabbim korktuğunuz yere ugratmasın inşallah evladını sana bağışlasın
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabb'im hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin. Sizlere de sabır versin tüm kalbimle söylüyorum inşaAllah rabbim size bağışlar
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabb'im hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin :(
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Rabb'im güzel sonuçlar çıkarsın inşallah canım 
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabb'im hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin:(
0 oy
(844 puan) tarafından
Allahım nolur yardım et küçük mertimize onu annesine ailesine bağışla aminnn
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah Rabbim cumlemizin evlatlarını bağışlasın hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin çok zor :(
0 oy
(142 puan) tarafından
Rabim şifa versin inşallah kuzum
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun:(
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Okurken icim parcalandi.hepimiz anneyiz. Rabbim zor bi imtihandan geciriyo cnm. Insallah sabir versin. Hayirli sonuclar almayi nasip etsin size
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun zaten beni en iyi sizler anlarsınız ki hepiniz annesiniz gönülden dua edersiniz Allah'ım razı olsun sizlerden
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah'ım şifa versin sizlere bağışlasın insAllah uzun Ömürleri olsun

(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah cumlemizin evlatlarınin ömürleri up uzun olsun
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Rabbim sen çok büyüksün senin gücün herşeye yeter herşeyi gören bilen ve duyansin hamile halimle sana el açıp en içten dualarımı ediyorum kurban olduğum Allah mert yavrumun bütün sonuçları temiz çıksın verdiğin ömrü sağlıkla yaşasın inşallah.
(737 puan) tarafından
Amin canım Rabbim duanı kabul eylesin inşallah Allah razı olsun :( sende sağ salim al yavrunu inşallah kucağına
(1,313 puan) tarafından
Kötü düşünme yarına kadar sürekli Allah'a şükür et rabbim sana hamd olsun sana şükürler olsun de hiç bişey çıkmayacak inşallah
(737 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin insallah  

Içimden bir his birşey cikmiyiyacak diyor ya 

Insallah öyledir bence birşey cikmiyacak göreceksin o zaman senden müjdemi isterim haberin olsun:D:D

(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun ay vermezmiyim ben müjdeyi teyzesi ay Allah'ım nasip eylesin inşallah
tarafından
Kız ne oldu  sonucu ciktimi
tarafından
Bak postunu yeni gördüm ne dedim sana ben  içimden bir hiç birseyi yok demedimmi
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hiç mi topuk kanı alınmadı canım
(737 puan) tarafından
Alındı 4 kez 4 ude yetersiz numune diye geldi
0 oy
(4,152 puan) tarafından
oyy kurban olurum verene yaa ins tertemiz cikacak Allahin izniylee. sebde kalk bir abdest all icin ferahlasinnn 
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah:(
0 oy
(86 puan) tarafından
Gönlünü ferah tut Allahın izniyle tertemiz çıkar sonuçlar rabbim hayırlı ve güzel haberler nasip etsin Mert kuzuya da sağlikli hayırlı imanlı uzun bir ömür versin ❤️
(737 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah cumlemizin evlatlarina uzun ömürler nasip eylesin Rabb'im

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 521 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.

380,178 soru

11,381,317 cevap

34,874 kullanıcı

...