+3 oy
3,031 göst.
Diğer kategorisinde (735 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Allah rızası icin kimin duası kabul olur bilinmez kızlar topuk kanı 4 kez yetersiz numune diye geldi en son bizi ünv Hastanesi'ne sevk ettiler eksik testler yapıp başlarından savmislar resmen savcilikta dosyalar oğlumu sünnet için götürdüğüm hastanede tek bobrekli olduğunu öğrendik geçen yıl diğer bobregindende amaliyat oldu ama topuk kanında alinmasi gereken kanlar 2 ay önce alındı ve yarın sonucu almaya gidecem saatler durdu sanki düşünmekten beynime ağrılar giriyor cftr diye bir gen hastalığı varmı yokmu bakacaklar ölümcül bir hastalikmis en fazla 30 ile 40 yaşa kadar ömrü varmış Rabbimin taktiri elbet ölümün yaşı olmaz ama öyle zorki acaba pozitifmi negatifmi diye 2 aydır diken ustundeydim şimdi bedenim ruhuma dar geliyor sıra bize gelene kadar hastanede baygınlık geçirmek inşallah hiç birşey için hiç kimseye yalvarmad bunca zaman ama mertim için yalvarıyorum size ne olur tertemiz çıkmış olsun sonucu ismi MERT oğlumun ne olur Mert'in testi tertemiz çıkmış olsun deyip amin dermisiniz :(

150 Cevaplar

+9 oy
(7,972 puan) tarafından
Allahım Ya şafi isminin yüzü suyu hürmetine bu yakısıkli paşaya acil şifalar verir sonuçlari tertemiz çikar insallah
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah duysun sesimizi :(
tarafından
Binlerce kez amin+
tarafından
Binlerce kez amiiiin. Dualarım bu aslan parçası ile. Lütfen bizleri habersiz bırakma. Rabbim bu yavruyu ve tüm ana kuzularini sakınsınnnnn
(735 puan) tarafından
Amin canlarım amin Allah'ım hepinizden razı olsun yavrularinizi sizlere bağışlasın inşallah
tarafından
Aminnnnnn yavrunu sana bağışlasın Rabbim ♥️
-Reklam-
+2 oy
(1,595 puan) tarafından
Rabbım evladını sana bağışlasın inşallah 

Mert pasaninda sonuclari temiz çıkar inşallah Rabbım hiç kimseyi evladiyla sınamasın tüm sifa bekleyenlerede Şafi ismiyle şifa versin ( AMİN ) 
(735 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun Rabb'im hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin çok zor :(
(118 puan) tarafından
Allah yardimciniznolsun disunmesi bile kotu cok temiz ciksin insllah
0 oy
(356 puan) tarafından
Amin canım amin . Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabb'im duanı kabul eylesin inşallah
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Kurban olurum yaa .Rabbim şifa versin İnşallah her sonuç tertemiz çıkar .

Allah yavruna hayırlı uzun ömür versin 
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun cümlemizin evlatlarına Rabb'im duanı kabul eylesin inşallah
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sifasina kavuşmayi nasıp etsin inşallah acısını yaşatmasın hiçbir zaman
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabb'im hiç bir anneyi yavrusuyla imtihan etmesin duaların kabul olsun inşallah:(
(3,739 puan) tarafından
Ben bu konuda düşmanım için de dua ediyorum rabbim dusmanima herşeyi yaşatsın ama evlat acisi yaşatmasın evlat bambaşka candan öte yaa
0 oy
tarafından
Allah mert yavruya sifa versin. Testleri inşallah tertemiz cikar. Rabbim sana bağışlasın. Saglikli uzun ömürleri olsun. İyi olacak inşallah. Dile vurma kotu şeyleri iyi dusunmeye çalış.
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah iyi düşünmeye çalışıyorum canım ama çok zor 2 yıla yakındır neler yaşıyorum bir bilsen bu şekil diken üzerinde geçti hep bu son olsun inşallah
tarafından
İnşallah. Allah kimseyi evladiyla sinamasin.
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Allah'ım dermansiz dert vermesin inşallahMERTİN TESTİ TEMİZ ÇIKMIŞTIr..

40 gün amniyosentez sonucu bekledim çok zor bı süreç hayırlı haberler alın inşallah
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah öyle zorki hemde dünya durmuş sanki yüreğimde kocaman bir kor ates kalbim ağzımdan çıkacakmış gibi
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Kuran olurum sana onu yavrucagi verene Rabim sana bağışlasın inşallah güzel haberlerle gelirsiniz inşallah canımın için güzel yüzlü yavrum benim Allah safi sıfatıyla şifa versin sanada bütün hastalarda inşallah 
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah Rabbim hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin:(
(2,366 puan) tarafından
Amin Aminn inşallah
0 oy
(351 puan) tarafından
Maşallah ne kadar güzel allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah sizle birlikte. Allahım sana bağışlasın yavrunu canım inşallah tertemiz sorunsuz çıkar sonucu müjdeli haberi alırsın yarın
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah Rabbim hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin duaların kabul olsun inşallah
(351 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
tarafından
İnşallah yarın en güzel en hayırlı haberi alırsınız canım Rabbim Şafi ismi hürmetine şifalar versin inşallah 
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah :(
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah sizlere bağışlasın 
(735 puan) tarafından
Amin canım Rabbim bütün yavruları anne babasına bağışlasın insallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah :((
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah:(
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim kimseyi korktuğu yere ugratmasin inşallah ❤️ Güzel haberler alırsın inşallah Rabbim şifalar versin
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun:(
0 oy
(17,659 puan) tarafından
İnşallah Mertimiz aslanlar gbi tertemiz çıkacak Rabbim korktuğuna uğratmasın güzel yüzü gbi sonucuda güzel olsun 
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah tertemiz çıkmıştır inşallah o kapıdan bu sefer ağlayarak değil gülerek çıkarım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ahh kuzum testin de yuzun gibi tertemiz cıksın insallah pur pak oglum masallah cok yakısıklısın. İnanıyorum ve yalvarıyorum Allah im a insallah Mert in testleri temiz cıksın. Yarın burdan guzel haber vereceksin bize inanıyorum tatlım
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun bende inanıyorum ama bir yandanda çok korkuyorum Allah kimsenin başına vermesin :(
(1,343 puan) tarafından
O kadar haklısın ki canım benim ama içini ferah tut iyi dusunelim iyi olsun :)
0 oy
tarafından
Kötü düşünme güzel çıkacak sonucu inşallah. Yüzüne baksın rabbim sizlere bağışlasın yakisikliyi ❤️
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah Rabbim hiç bir anneyi evlatla imtihan etmesin çok zor:(
tarafından
Aminn canım amiinnn bazen sinirlenip kiziyoruz da ah dilimizi tutabilsek keske :/ sana bağışlasın oğlunu inşallah güzel haberlerle dönün
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun evet insanız neticede bazen sinirlenebiliyoruz elbette  tırnaklarına taş deymesin inşallah
0 oy
tarafından
Allah şifa versin inşallah,Allah yavrunu sana bağışlasın, inşallah sonucu temiz çıkar yavrunun 
(735 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun:(
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Rabbim peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine şifa versin eminim bişi çıkmayacak araştırmaları güzel yine ama herşey güzel olsun inşallah
(735 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun :(( biz savcılığa verince yavrumun peşine düştüler bacım oncesinde kimsenin umrunda değildi ne çabalarla amaliyatini ayarladık burdan bir arkadaş yardımcı oldu Allah ondan razı olsun sağlık bakanliklarina yalvardım resmen umurlarinda bile olmadi
(4,961 puan) tarafından
Doğru canım doktorlara da güven kalmadı, anne babalar bilinçli olmak zorunda, çimlere heryere yaz kim ilgilenmiyo gibiyse. Durumunuz varsa profesör doktor bulun özel gozukun, ama ben inanıyorum çabalarınız güzel sonuç bulacak yavrumun yüzü gibi güzel geçsin omru
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Allahın izniyle tertemiz çıkar inşallah dualarım mert ile 
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun:(
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Allahım Cok kötü bı durum 

İnşallah hastane kapısından mutlu bı haberle çıkarsın aminnnnn
(735 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah:((

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 520 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...