+3 oy
3,034 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Allah rızası icin kimin duası kabul olur bilinmez kızlar topuk kanı 4 kez yetersiz numune diye geldi en son bizi ünv Hastanesi'ne sevk ettiler eksik testler yapıp başlarından savmislar resmen savcilikta dosyalar oğlumu sünnet için götürdüğüm hastanede tek bobrekli olduğunu öğrendik geçen yıl diğer bobregindende amaliyat oldu ama topuk kanında alinmasi gereken kanlar 2 ay önce alındı ve yarın sonucu almaya gidecem saatler durdu sanki düşünmekten beynime ağrılar giriyor cftr diye bir gen hastalığı varmı yokmu bakacaklar ölümcül bir hastalikmis en fazla 30 ile 40 yaşa kadar ömrü varmış Rabbimin taktiri elbet ölümün yaşı olmaz ama öyle zorki acaba pozitifmi negatifmi diye 2 aydır diken ustundeydim şimdi bedenim ruhuma dar geliyor sıra bize gelene kadar hastanede baygınlık geçirmek inşallah hiç birşey için hiç kimseye yalvarmad bunca zaman ama mertim için yalvarıyorum size ne olur tertemiz çıkmış olsun sonucu ismi MERT oğlumun ne olur Mert'in testi tertemiz çıkmış olsun deyip amin dermisiniz :(

150 Cevaplar

0 oy
(239 puan) tarafından
Rabbim sifa versin sizlere bagıslasın inşallah tertemiz cıkar sonucları
-Reklam-
0 oy
(499 puan) tarafından
Ahh canım benim ya yüreğim parçalandı Allah şifasını versin
0 oy
(399 puan) tarafından
Allah dostlarından himmet işte önce Rabbimden sonra Allah dostlarından himmet işte.himmet Ebul Hasan Harakani hazretleri dye dua et bir Fatiha üç ihlas okuyup ruhuna teslim et.rabbim insallh hayırlı haber almak nasip etsin insallh.insallh su gibi berrak çıkar sonuçları insallh 
0 oy
tarafından
Ay canm Allah acil şifalar versin inşallah testini temiz çıkar korkma gönlünü temiz tut ben inanıyorum temiz çıkacak
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Rabbim şifa versin evladiniz merte inşallah Rabbim saglik sihhatten ayırmasın onu da sizede güç kuvvet versin imtihan bu dünya şükür et herşeye rağmen güçlü olduğun ve ona bakabildigin için geçecek canim dua et bol.bol.nakil.olur yasi vardiginda belkide bir ümit kesilmez Rabbim büyük 
0 oy
tarafından
Mertimix iyi olacak Allah'ın izniyle sağlıklı olacak .30 40 değil iki katını yaşatsın Allah.insallah sonuclarinjz temiz cikcak sağ salim yaşayacak güzel gunlerde büyüyecek askere gidecek evlenecek onun da çocukları olacak ohoo daha çok isimix var .mertimixe Allah şifa versin düzelecek oğlum savaşçı çocuğumuz iyi olsun inşallah .Allah'ım bağışlasın yavrumuzu.
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismiyle evladına mertine şifalar ihsan etsin
0 oy
(1,118 puan) tarafından
 Bir sene olmuş umarım sağlık sorunu çıkmamıştır rabbim sağlık versin
0 oy
(3,893 puan) tarafından
1 seneyi de geçmiş sonuç ne acaba inşallah biseyi yoktur 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Rabbim.yar ve yardimviniz olsun korktugunuza ugratmasin insallah 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 521 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
25 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...