0 oy
556 göst.
Aile kategorisinde (287 puan) tarafından
Kusıra bakmayın hakkınızı helal edin surekli aynı posttan acıyorum ama benı yıyıp bıtıryo bu durum cıldırcam resöen hıslerimden emin olamıyorum bitürlü eşim iyi davranıyo sarılıyo ediyo ama bende tık yok aklıma sürekli boşanma düşünceleei geliyo istemsize yanı nasıl bısey bu hislerden emin olamamak hastalıkmıdır nedır blmıyorum yaşayan anlar bliri halimi ya kızlar nolur hakkınızı helal edın bıyere yazmazsam etmezsem kafayı yıcem işte gelıp gıdıp buraya döküyorum içimi

11 Cevaplar

0 oy
(48,704 puan) tarafından
esinin birseyini mi yakaladin 

burda okuduklarından mi etkileniyosun
(287 puan) tarafından
Yok bıseyden etkılenme felan degıl canım eşiminde bişeyini yakalamadım :(
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bi o yola girsenizde görseniz kolay sanıyorsunuz sanırım ama boşanmak isteyenler bile sonrasında bu kötü oluoylar devir çok kötü ne güzel esin seviyor ise sukret neler var neler geln gideni aratır  
(2,366 puan) tarafından
Keşke bunu baştan söyleseydin, bu tarz düşüncelere girmek keyfi olması farklı hasta olmak farklı bu durum sizin elinizde değilmi benim teyzemde okb hastası bunu söyleseydiniz size kızmak kınamak yerine dua ederdik canım çok geçmiş olsun inşallah
(287 puan) tarafından
Diger postlarıma denk gelmişseinizdir mutlaka dıye dusunmustum kusura bakmayın eger ben sızı kırdıysam malesef cok sor seyler yasıyorum sevdıgım kosıyle sınanıyorum ve bu en zoruymus :(
(2,366 puan) tarafından
Estağfurullah siz kusura bakmayın
Allah yardımcın olsun insalahh içine ferahlık versin inşallah sizi çok iyi anlıyorum teyzemde biliyorum çünkü oda çocuk istoyr bununla sınanıyor ve ilaçlarını almıyor bu seferde basın a gelmeyen kalmıyor gecn seneler evi yakmaya çalıştı gecen ay aylarca hastanede yatı çok kotulesmisti tesettürlü ama dışarıya çıkıp üstünü başını çıkardı çok kötü günler yaşıyor ama ne olursa olsun ilaçlarınızi aksatmayin lütfen Allah yardımcın olsun insalahh
(287 puan) tarafından
Cok zor bı hastalık rabbım kımseyı aklından etmesın hıcbıseye benZemıyo malesef :( cok saoalun Allah razı olsun ❤️
(2,366 puan) tarafından
Rica ederim Rabbım safi ismiyle şifanizi versin insallah
0 oy
(276 puan) tarafından
Bende de oluyor eşinin iyi yanlarını düşün bilmiyorum eğer çözüm bulursan bana da söyle benim de kafam çok karışık bu ara
(287 puan) tarafından
Bazen çok sinrleniyo boştan yere benı kırıyo ama iyi  bir ama yanı bı huyları yenı cıkmadıkı cok sevdıgım zamnlardada boleydı zaten :(
0 oy
(2,835 puan) tarafından

Aynı durumdayiz :'( çok zor 

(287 puan) tarafından
Napmayı dusunuyosunuz ben kendımı yıyip mahvetmekten baska bısey yapamıyorum :(
(2,835 puan) tarafından
Ya eşimin sevmediğim huyları var çok dirdirci pimpirikli değişik alışkanlıkları var ama bana zarara veren türden değil her istediğimi de yapar ama bir türlü ısınamadım yaptığı herşey gözüme batiyor bana hiç el kaldırmadı kaldırmazda ne bileyim ya ailesinden de kaynaklı çok zor günler yaşadım belki onlardan dolayı olabilir
0 oy
(913 puan) tarafından
Vallahi ben buna bulmuş da bunuyor sendromu diyorum evlenene kadar herşey iyi hoştu evlendikten sonra bide esim seviyor diyorsun ne değişti prensesler gibi bi hayatmi bekliyorsun dışarda Instagram da orda burda gördüğün yalancı asklardan mi etkileniyorsun bence eşinin kıymetini bil bu hislerden kurtulman için illa kötü seylermi yasaman lazım
(913 puan) tarafından
Özür dilerim normalde hemen öfkelenen bi insan değilim önceki postlarinizi okumadigim icin sadece buna göre değerlendirip simariklik yaptığını düşündüm keşke önceki postun devami gibi bişey yazsaydıniz buraya gelen çoğu kişi benim gibi anlamıştır. İyi niyetiniz suistimal edildiyse hep tek taraflı uğraşlar olduysa bu zamana kadar o yüzden psikolojik olarak yıpranmışsinizdir ve Sevgi kalmamıştır ama şuan eşiniz iyiyse zamanla yaşadığınız kötü şeyleri unutursunuz ve tekrar eskisi gibi olursunuz inşallah diyelim. Niyetim gerçekten kırmak değildi başka türlü anladim olayi hakkinizi helal edin lütfen
(287 puan) tarafından
Önceki postlarıma denk helmişsinizdir dıye dusundum sız kusura bakmayın malesef sıkıntılar yasadık tam rahat erdık derken rahatsıZlıgım ve esıme olan bu seyımle cebelleşiyorum busefer rabbım kımswnın basına vermesın cok zor okadat föz yasına acıya rahgmen swvgımden bı gram ekaılmezken ortada hıcbısey yokken bole seyler hısstmek benı oarcalıyo :(
(913 puan) tarafından
Herşey düzelir Allahim sağlık versin rahatsizliginiza bu duygulari kafaya taktikca bence artar iyi düşünmeye çalışın eşinizin iyi yönlerini düşünün bol bol ya Vedud ismini söyleyip dua edin Allah sevgi versin inşallah hem size hem eşinize cok mutlu olun ♥️ sıkıntılarinizin hepsi de gitsin
(287 puan) tarafından
Cok saoalun Allah razı olsun gerckten eger ben kırdıysam hakkınızı helal edın :( rabbım sıZınde yuvanıza huzur ve saglık nasıp eylesın ❤️
(913 puan) tarafından
Amin canim benim sen kirmadin varsada helal olsun amin inşallah çok teşekkür ederim ♥️♥️♥️♥️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ay emin olsan ne olmassan ne bu sebeple sorunsuz hul gibi kocani mi bosican yani. bu hisleri evlenmeden once olcecektin
(287 puan) tarafından
Ölcmedigimi nerden blıyosunız nekadr kolay konusabılıysunuz yasamadıgınız seyler hakkında bosanmak için can atıyomus gıbımi duruyorum dıger postlqrımı okudunuzmu hıc ? Okumus oldanız bıraz anlardınız dıye dusunuyorum
0 oy
tarafından
Durduk yere boşanmayı düşünme,bu kolay bir karar değil,eşim iyi diyorsun o zaman neden boşanmak istiyorsun ,sen galiba koçanı sevmiyorsun bana öyle geldi,ama sırf bu sebepten yuvani yıkma kolay değil

,
(287 puan) tarafından
Postta Zaten hislerimden emin olmadıgımı yazdım uoksa kım cok sevdıgı kpcasından bısanmak ister
0 oy
(4,390 puan) tarafından
vesvese icin sureler var. Allah'a sığının 
(287 puan) tarafından
Cok saoalun Allah razı olsun :(
0 oy
(658 puan) tarafından
Bence vesvese cnm senin anlattigin. Bundan kurtulmak içinse bunun vesvese olduğunu bilip umursamamak. Eğer umursamazsam bu düşünceleri zamnla duzelirsin bence cnm. Her insana bazen öyle vesveseler gelir ama önemli olan bunu hayata geçirip buyutmemek.
(287 puan) tarafından
Canım önceki postlarımıda okurmusun rıca etsem sana zahmet onalrıda okuyup da gerckten vesvese dermısın cnku ben ne oldgnu anlayamıyorum bı hastalıkmı cesvesemı gerck duygularmı lutfen rıca esıyorum :(
(658 puan) tarafından
Önceki postlarıni okudum canm. Okb hastalığı vesvese hastaligidur zaten cnm. Youtubede mehmet yıldız vesvese diye videoları var sana onu izlemeni oneririm.
0 oy
tarafından
Canm bişey Dicem evini iyice temizle sirkeli suyla . Köşeleri kontrol et. Acaba büyü muska falan mı yaptı biri sana . Evinde olabilir canm . Yani ya hastasın ya da böyle bişey var 

İlgili sorular

+2 oy
8 cevap 459 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (502 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Dolunay65 (697 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
8 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 142 göst.