0 oy
101 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (213 puan) tarafından

İyi geceler ben çok güzel bir kitap bitirdim oldukça güzel ve bence herkesin okuması gerekir İyi Aile Yoktur seri devamı olan İyi Toplum Yoktur gerçekten ama gerçekten çok güzel ve şiddetle tavsiye ediyorum

image

2 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
İçeriği nedir kuzum ne anlatıyor. 
(213 puan) tarafından
İyi Aile Yoktur kitabı içeriğinde çocukların aslında en büyük zarar travma kötülük sıkıntıyı ailede yaşadıkları iyi toplum yoktur da toplumda olan dayatmalar anne baba olmadan önce herkes kendini enine boyuna sorgulamalı ben bir kez daha bunu anladım abla çok güzel
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bende iyi aile yoktur kıtabini bir kismini okumuştum kitap memlekette kaldi
(213 puan) tarafından
Nasıldı peki yarısına kadar okumussunuz
(2,565 puan) tarafından
O zaman ki kafa yapıma çok abartı gelmişti resmen şok olmustum ne böyle yaparsak çocuk simarmaktan başka birşey olmaz diye düşünüyordum kitapta büyüklere gösterilen saygınin daha fazlasını gösterdiğini anlatan örnekler vardı ama şimdiki kafama göre okusam abartı gelmezdi kalanı gidince okuyacağım
(213 puan) tarafından
Aslında abartı değil saygı bizim ülkemizde çok yanlış öğretilmiş ve düzen şuan çok bozuk
(2,565 puan) tarafından
O zaman öyle gelmişti şimdi ise olmasi gereken çocukluk insanin anayurdu sen gostermedigin saygıyı ilerde o çocuk ne kendisine ne sana gösterir
(213 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ve ne o yazık ki o saygı görmeyen çocuklar büyüyünce çok sorumsuz saygısız oluyor

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
27 cevap 1,094 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 379 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu