+1 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Tuvalet egtimi veriyordum bugün ilkngundu hapsurmaya burnu akmaya başladı hastalandı sanırım bu çocuklar neden tuvalet eğitiminde hastalaniyorlar

6 Cevaplar

0 oy
(12,514 puan) tarafından
Geçen ay aynı durumu yaşadım bıraktım Allah nasip ederse sabaha başlicam bakalım 
(124 puan) tarafından
Neden böyle oluyor acaba ya daha yeni iyilesmisti valla
(12,514 puan) tarafından
Alışık olmadıkları için sürekli pijama indir oturt illaki kaçırma da oluıyr üşütüyorlar muhtemelen
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Üsutuyorlar sanırım ablam kız cocuklari daha çok üşür dedi beni uyarmıştı şükür hasta olmadi
(124 puan) tarafından
Hay Allah ya ben temmuz Ağustos gibi deniyim birdaha ozmn
(3,669 puan) tarafından
Bence yaşı geldiyse pes etme alıştırma kilotu al hiç olmazsa öyle elbiseler temiz kaliyo kacirsa bile
0 oy
(48,996 puan) tarafından
tuvalete elli kere gidince bide yere oturuyorlar artik bez olmuyo usutuyorlar
(124 puan) tarafından
Aynen birde bugün en az 20 kere kıyafet değiştirdik usuttu tabi git çıkart hele öğleden sonra 10 dkbda bir altına yaptı valla kabus gibiydi
0 oy
(1,222 puan) tarafından
Benimkide tam iyileşti tuvalet eğitimine başladim 2. Gün hasta oldu kardeşine de bulaştı perişan oldular bu günde sürekli altina kaçirdi vaz geçmek üzereyim
0 oy
(996 puan) tarafından
Kızım yaz kış çok çıplak geziyor şort askılı ile durur çorap asla giymez giydiremiyorim yani ondan dolayı mıdır bilmiyorum şükür hasta olmadı tuvalet eğitimi zamanında bir de cıbıl durmaya alıştı sanırım bünyesi öyle üşütmeler de pek hasta olmaz ama genel de üşütüyor çocuklar bu dönemler de bizim de 2 hafta önce verdik tuvalet eğitimini bitti şükür 
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Popomu kaşıyıp dilimi ısırayım benim oğlum hasta olmadi şükür kabız bile olmadi maşallah hatta gece bez takıyordum daha 2 buçuk yaşında dedim gündüzü öğrensin sonra dışarda tutmayı en son geceyi öğretirim bir anda yapamam çünkü 6 aylık bir oğlum daha var 3 gecedir bez boş bu gece bezsiz uyuttum inşallah işemez:D

(124 puan) tarafından
Maşallah benim kız hasta oldu burnu akıyor hapsuruyor uyurken burnu tıkanıyor valla üzülüyorum zaten hiç öyle uysal bı çocuk değil herşeyi zor oldu doğumdan bu zamana kadar
(1,154 puan) tarafından
Benim büyük oğlum maşallah hamilelikten uysal küçüğü anam kök sokturuyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ilayda4646 (854 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu

385,723 soru

11,532,915 cevap

35,205 kullanıcı

...