0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (507 puan) tarafından
Yazin haziran gibi kizim 2 yas oluyor tuvalet egtimi versem ogrenirmi kizlar bezden acabilirmiyim

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Öğrenir kiz tabi 
(507 puan) tarafından
Ins .canim ya
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Cnm tuvalet eğitiminin pek yaşla alakası yok bi pedagog çocuğun ve aynı zamnda annenin bu duruma kndini hazır hssetmesi grektiğini söylemş okumştum bi yerde 2 oğluma da acele etmeden ne zmn bezden rahatsız oldklarnı farkttiysem ozmn braktırmayı denedim ve çok kolay oldu tek tavsiyem yaza bıraktırmazsan kışa deneme sakın zor oluyor soğuklarda 
tarafından
canim tuvalete yapıyosa başlayabilirsin tam kac aylik
(507 puan) tarafından
1.5 yasinda tam
(1,389 puan) tarafından
Tamamen bezi braktırmak istdiğinde bu sana sıkıntı çıkartablir ama tuvalete gttiği halde tekrar bez takıcaksın diye umutlanablir madem götrdüğnde yapıyor nedn takıyorsun bezi
(507 puan) tarafından
Daha cok kucuk canim cok az islatiyor altini cinisini tutmayabilir
tarafından
benim kiz da o zaman başladı ol ama ben yeni dogum yaptim o sıra devamını getiremedim 21 aylik şimdi tamamen bıraktık bezi oyle oyle alışır
0 oy
tarafından
21 aylik 3 gündür veriyorum eğitim başarılı gidiyoruz şükür 
(507 puan) tarafından
Ins ogrenir canim
(1,428 puan) tarafından
Nasıl öğretiryorsun detaylı söylermisin
tarafından
canim ben 19 aylikken de başlamıştım ama yeni dogum yaptim o ara ve bebeğim durmadığı icin yetişemeyip tekrar taktım şimdi bebegim toparlayınca yeniden başladık biliyor yani wc yi bezini çıkarıp götürdüm lazimligi var ona yaptırıyorum ilkinde direk wc götürdüm su oynuyordu maşrapayi oynuyordu heryere değiyordu lazimligi kullaninca yapamıyor onu 10 15 dakikaya bir cisini soruyorum ve götürüyorum her goturusumde yapıyor büyük olanı lazimliga yapmıyor onun icin birlikte wc ye giriyoruz o zaman yapıyor bazen de büyüğünü bilmediği icin altına kaçırıyor
0 oy
(9,503 puan) tarafından
Benim 19 aylık şuan öğretsem öğrenir çişini yaptığında söylüyor  ama 2 yaşını bekliycem 
(507 puan) tarafından
Evet benimkide hep bezini acmami soyluyor cis diyor
0 oy
(119,150 puan) tarafından
22 aylikken ovrendi seninkide ogrenir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu