0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (656 puan) tarafından
Kızım 20 aylık hareketli bı bebek ama uyku düzeni faln çok guzel. Etrafımdaki herkes ikinci için tam vakti diyo ama kararsızım ben. Kızımın kardeşide olsun istiyorum ona hayat boyu arkadaş olacağı için ama doğru zamn ne zamn bilmiyorum. Sizce erken mi iki çocuklu anneler zorlaniyomusunuz. Kızım kolik bı bebekte ilk alti ay çok çektik ikincisinde öyle olur diyede korkuyorum

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence çok erken etrafı falan boşver bakacak olan sensin onlar değil! En ufak bi hastalikta bi çocuğa bakamıyor diye zırvalıyorlar. Benim kızım şuan 4 yaşında ve ben bu sene hamilelik düşündüm 8 aylık hamileyim hem kızımı bezden kestim sütten kestim Allah kısmet ederse okulada göndericem evde kardeşiyle ilgilenirim diye hem kıskanmaz hem de onunda çevresi olur diye düşündüm bence çok erken en azından 1 yıl daha bekle
(656 puan) tarafından
Aslında bende öyle düşünüyorum normalde ama herkes öyle zor olur rahata alıştıktan sonra hiç çocuk bakmamış acemi anne gibi olursun zorlanirsin faln dediler kafam karisti
-Reklam-
0 oy
(119,342 puan) tarafından
kuzeyde kolikdi şimoş degil
(656 puan) tarafından
Bu kolik beslenmeden mi kaynaklı oluyo hiç bilmiyorum. İkinciyi yaparsam çok dikkat edecem beslenmeye.
tarafından
Poyraz da kolikti ya anam ağlardı uykusuzluktan üstelik gündüz de uyumazdi doğru düzgün ikinci inşallah öyle olmaz
0 oy
(7,680 puan) tarafından
Yasin kacki 28 ayligiz biz ben dusnyom
(656 puan) tarafından
27 cnm yasim
(7,680 puan) tarafından
yp bence
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Bence erken ama siz kendinizi daha iyi bilirsiniz tabi ki 
0 oy
(35 puan) tarafından
Yaşına bağlı bnce canm eğer yaşın 35 ve üstü ise yapman en doğrusu olacak ama dahaa küçüksen bir yıl daha bekleyebilirsin gerçi ben olsam bnde yapardım ikinciyi :) yaş geçtikce hamilelikte zor oluyor çocuğa bakmakta 
(656 puan) tarafından
27 cnm yaşım eşimde 32 yasinda. Otuzuma varmadan yapsam daha iyi gibi geliyo ama yinede beklesem mi kararsizim
(35 puan) tarafından
Valla bnde 29 yaşındaym bebeğim 4 aylık bir yıl snra falan düşünüyorum çünkü bu gebeligmde bile zorlandım yaş ilerledikce çocuk bakmak daha zor oluyo sansi fikrim bu benim herkesin düşüncesi kendine tabi:) ama senin bebeğinde kendini kurtarmış doğurana kadar 3 yaşında olacak ideal bnce
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Canım ilki öyle güzeldi ki herkes dilini ısırırdı 14 aylıktı ikinciyi öğrendim anam böyle zorluk yok 2 yaşına girmesine 1 hafta kala ikinciyi doğurdum 7 ay oldu ikinci zaten kolik uyumaz etmez abisini de yoldan çıkarttı o da kuduruyor devamlı susmuyor ilgi bekliyor falan bence yapma çok erken
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Tuvalet eğitimini hallet oyle başla 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Gece uyuyorsa neden olmasın benim 29 aylık oğlum gece 3 te uyanır uyur 5 e kalkar. Kızım da var 15 aylık o gece uyur zaman zaman ağlasada yanına alsan hemen uyur. Ben uykusuz
0 oy
tarafından
Etrafındakiler mi dogurck bakck maddi manevi onlar mı bakck 1 kötü hediye bile getrmzlr
0 oy
tarafından
Bence gayet iyi benim oğlum iki yaşında 10 haftalık da hamileyim. Yaş aralığında aralığı çok olmasın istedi babası bana kalsa daha erken dedim ama hazır zorluğa alıştık beraber büyürler

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 512 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 298 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 461 göst.
23 Kasım 2020 Aile kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.