0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
tarafından kapalı
20 gun önce topuk kani vermiştik ve dun sağlık müdürlüğünden arayip kistik fibrozis degerinjn cok yüksek çıktığını ve tekrarlanip değerlendirmeye alınacagi söylendi internette baltigim da cok kötü ve tedavisi olmayan bi hastalık basina gelen yada bilgisi olan varsa lütfen duymaya ihtiyacım var cevaplarsanız sevinirim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(4,986 puan) tarafından
Yanılma payı yuksek oluyor 

Insallah temiz çıkar 
-Reklam-
0 oy
(566 puan) tarafından
Korkma benim oğlum 22 gunlükken bizide aradilar anlatıcam şimdi 
(566 puan) tarafından
Bizim değerler 92 ve 120 lerde cikmisti ama bebeğimde hiçbir belirti nefes almada zorluk tüküruk fln hic bisey yoktu sadece nefes alirken ses cikiyodu onun da ilk zamanlar herdoğan bebekde oldugunu zamanla gectiğini oğrendim rahatladım
istanbula sevk verdiler Okmeydanina gittik orda bu testi yapan hemşire izinliymiş tekrar eve dondük kırklarelinde oturuyorum öbür gün Zeynep Kamil kadin ve cocuk hastanesine gittik cocuk doktorundan sıra aldık kakasinda kan vardı onuda soyledim numune fln aldilar ama temiz cikti
Iste testi cocugun koluna bişey yapıstırıyo folyoyla sarıyo yarim saat sonra gel diyo o yapistirdigi bantta ter toplaniyo galiba yarim saat sonra gidip şarj cihazı gibi bi kabloyu takiyo koldaki bandin ucunda demir var ondan olcüyo işlem bukadar 20-30 dakika sonra doktorun yanina ciktik beklerken öldüm öldüm dirildim resmen girdik doktor değerin 20 çiktigini söyledi sınir 60 mış çok şukür böyle yanlişliklar oluyo orda cok bebek vardi buyuk de vardi kucuk de hiç korkma
Bu testi yapan hemşire 13 yilda sadece 3 cocuğun bu hastalığı tasıdığinı okumustum
(34 puan) tarafından
Cok çok tesekkur ederim canim yuregime su serptin valla Rabbim de senin yuregini serinletsin
0 oy
tarafından
Bence hemen korkma başka yerde de baktır istersen
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bizim topuk kani 3 kez alindi 3. De temiz cikti insallah sizinde temiz çıkar
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Kızımın da yüksek çıkmıştı tekrar yaptılar normal çıktı ilkinin yanlış çıkma olasılığı yüksek
(34 puan) tarafından
Bugün ku verdiğimiz 3 topuk kani olacak

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 400 göst.
30 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Eladeren (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 438 göst.
17 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 981 göst.
9 Ekim 2018 Aile kategorisinde Civcivim06 (38 puan) tarafından soruldu