0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızım yeni bir yaşına girdi bugün ateşliydi hep öğlen ölçtüm 38.1 di şuan yanıyor 38.7 acile gotureyim mi şurup verdim ama düşmedi napayım gotureyim mi 

9 Cevaplar

0 oy
(1,232 puan) tarafından
Götür bence canım 
-Reklam-
0 oy
(887 puan) tarafından
Gotur Gotur hemen nie bekliyorsun cnm hala dusecegine yukselmis goturme derlerse gpturmiyck misin cnm vakit kaybetme gotur Allah korusun
0 oy
tarafından
Bence gotur cnm ateş çok önemli allah korusun 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ateş düşürücü fitil varda yap yarim saatte düşer bide ılık dur aldır birine ramen düşmezse acı git götüre bilirsen şimdi bile götür hiç fitil yapmadan hem muayne edilmiş olur nedeni çıkar yarın hafta sonu yine acile götürmek durumunda kalcaksin 
0 oy
(649 puan) tarafından
Yıkadıysanız koltuk altlarına bacak aralarina ıslak bez koyduysaniz ilaç verdiyseniz hepsine ragmen dusme olmadıysa götürün acile. Ates düşürücü fitil falan veriyorlar boşuna yanmasına yavrucak
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hemen götür canım ihmal etme çok geçmiş olsun benim oğlumda hasta ateşi var eşim hastaneye götürdü 
0 oy
tarafından
Atess cocuklarda cok cok onemlii hemen goturr canim ilik dus aldir elbiselerini indir cok giyindirme
0 oy
tarafından
İlaca rağmen düşmemiş benim ateslense ilk duş aldirirm snra yemek yedirip ilac veririm üzerinde saded bezi olur kol altı başı vs ıslak bez koyarım hatta sirke surerim buna ragmen dusmezse götürürüm senin ilaca rağmen düşmemiş götür bence
0 oy
(93 puan) tarafından
Tatlım ılık bir dus  aldır önce ondan sonra hemen acile götür .  Benim  çocuk doktorum öyle demişti .  Ateşli bebeklerimizi ılık dua aldırıp öyle getirin demişti.   Acile gelene kadar Havale geçirmesini engelliyormuş.  

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ahmet&fatmanur (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 436 göst.
17 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 980 göst.
9 Ekim 2018 Aile kategorisinde Civcivim06 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.