0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (5,363 puan) tarafından
Bunu yaşayan başkalarında vardır. Artık çoğu şeyi takmıyorum bunu lafta söylemiyorum gerçekten takmıyorum. Ama yaşla mı alakalı artık bıkmış olmakla mı bilmiyorum hiçbişey umrumda değil. Şu an tamamen çocuğum kendim ve eşine odaklandım. 

Biri can sıkıcı mı konuştu cevabını verip yada hiç tepki vermeyip amaan salla diyorum. Bazen diyorum acaba bencilleştim mi!? Sonra diyorum böyle daha mutluyum en iyisi bu şekilde devam etmek... 30 yaşıma girince oldu ne olduysa . Hayata insanlara bakış açım değişti. O kdar aradan sonra kpss çalışmaya başladım hevesim heyecanım arttı . Kafamda plandığım şeyler var. Ben bu değilim bu monotonluktan da çıkcam. Bu yeniden yaşama sarılmak mı desem bilmiyorum inşallah hiç bitmez... 

11 Cevaplar

0 oy
(473 puan) tarafından
Canım ben de öyleyim 31 yaşındayım ama bence bunun bikkinlikla alakası var .İnsan bir süre sonra yeter artık diyor , kendini anlatmaya uğraşmıyor.
(5,363 puan) tarafından
Belkide öyledir umursamamak çok güzelmiş keşke bunu 20 li yaşlarımda yapabilseydim
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
30 yas dönüm noktasıdır. Hiçbir kadın kanmaz. Acımaz affetmez hale gelir. Benimde bazı değişimlerim oldu fakat halen takıntılı bir kadınım. 
(5,363 puan) tarafından
Gerçekten öyle sanki asıl ben buymuşum daha önce çok toymuşum kandırılmış ım safmışım
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bende merak ediyorum o yaşa gelince nasil olucam 
(5,363 puan) tarafından
Şimdi kaçsın
(2,525 puan) tarafından
22 23 Olacağım
(5,363 puan) tarafından
O dönem bilseymişim bunları keşke
0 oy
(11,217 puan) tarafından
30 mdan sonra hayatimin merkezine kendi isteklerimi dusuncemi rahatimi koydum.kimin ne dedigi ve ne diyecegini onemsemeden kendi bildigim gibi yasadim :) 
(5,363 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim şu an
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Kesinlikle yasla alakasi var. Olgunlasiyorsun iste ve bence en guzel zamani bir kadinin. Ben cok sevdim bu beni iki yildir:)
(5,363 puan) tarafından
Bende Bikaç aydır çok değişti fikirlerim
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bende 30 yaşındayım evet herşey de daha netim kararlarım net 
(5,363 puan) tarafından
Evet o kdar güzel bişeymiş ki bu yaş
(2,972 puan) tarafından
92 demi hangi ay senin
(5,363 puan) tarafından
Mart ayı sen
(2,972 puan) tarafından
Haziran 1 aramızda ay varmış :-)
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Hele bir kırk olun o zaman kendi canı daha kıymetleniyor insanın kimseye ayıp olmasın diye kendimden harcamıyorum artık,kendimi daha çok seviyorum.
(5,363 puan) tarafından
Evet ben kendimden çok harcamışım ve dediğin gibi 40 olunca daha başka olcak eminim
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bu anlattığım benim normal karakterim. 30a gelince nasıl olurum acaba :D

(5,363 puan) tarafından
Keşke bende hep öyle olsaydım
0 oy
tarafından
seneye anlayacağım artık :)) sınırdayım daha çok kendi planlalarım kendi isteklerim ön planda
(5,363 puan) tarafından
Evet benimde hedeflerim var artık gerçekten buna odaklandım
0 oy
tarafından
O yaşa kadar hep başkaları için yapıyoruz sanki birşeyleri o yaşta da kendimiz için yapmaya başlıyoruz değerimizi anlıyoruz 
(5,363 puan) tarafından
Evet artık çabalamanın boş olduğunu anladım en iyisi kendim için uğraşmak çünkü Bi çocuğum var bana ihtiyacı var hep
0 oy
tarafından
Keske  bends pyle olsam
(5,363 puan) tarafından
İnan çok rahatlarsın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 274 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 390 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (663 puan) tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 731 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 624 göst.

380,406 soru

11,389,849 cevap

34,897 kullanıcı

...