0 oy
229 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar adetim 4 gün gecikti eczaneden test aldım 5 tane falan yaptım hiç birinde çıkmadı sağlık ocağına kan tahlili verdim yarın alacam sizce gebelik varmıdır rabbimin gücüne gitmesin ama hiç istemiyorum 3 tane çocuğum var ve en küçüğüm daha 22 aylık eczane testinde çıkardı ama olsaydı demi

9 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
İlaç içtiysen ya da stres vs yaptıysan da olabilir kesilmiş olabilir belki 4 gün geçmiş çünkü olsa yüksek ihtimal çıkardı e nabızda yoksa sonuç sağlık ocağının kendi sitesinden bak sonuca kendinde görürsün barkod kodun varsa 
(13 puan) tarafından
Barkod kodum var ama nasıl bakicagimi bilemedim tarif edermisiniz
(587 puan) tarafından
Sağlık ocağı tahlil sonuçları yaz nete ilk sayfaya git orda altta tahlil sonuçları için tıklayınız yazıyor ekran açılıyor oraya TC soyadı ve barkod.noyu girin çıkıyor
-Reklam-
0 oy
(2,303 puan) tarafından
5 tane yaptım test dyrsn cnm yoktr olsa idi mutlaka birinde cıkardı 
(13 puan) tarafından
Evet canım hatta biride çekmecede duruyor fazla aldım ama hiç birinde çıkmadı tek cizgi
(2,303 puan) tarafından
Yoktr cnm olsa mutlaka cıkardı bekle bklm olrsn
(13 puan) tarafından
İnşaallah canım bu devirde çocuğa bakması gerçekten çok zor ve yanında kimsem yok 2 çocuğumu okula götürüp getiriyorum ve daha çok küçükler
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Aynı durumdayız ama ben istiyorum 10 gün geçti benim 3 tane yaptım çıkmadı bugün kan vardım bakalim hayırlısı olsun hakkımızda
(1,296 puan) tarafından
Amin canım sağolasın benim bir tane var ikinci istedim boş gebelik oldu kürtaj oldum 2 ay gecti üstünden geçikmesini kürtaja bağlıyorum ama nasip kısmet herşey
(13 puan) tarafından
İnşaallah vardır sende
(1,296 puan) tarafından
İnşallah canım seninki de belli olursa yaz merak ederim rabbim gönlüne göre versin
(13 puan) tarafından
Tmm canım yazarım inşaallah sende vardır benimki negatif cikar
(1,296 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
eczane testi farklı bişeymiki? hepisi aynı değillermi? hepisi eczanede satılıyor sonuçta 
(13 puan) tarafından
Yok canım hepsi aynı eczanede satılan test demek istedim idrar testi
tarafından
kan vermişsin. kesin sonuç alırsın
(13 puan) tarafından
Evet 4 gözle sabahı bekliyorum
0 oy
(158 puan) tarafından
Valla canım korkutmak değil niyetim ama 10 gün geçmişti resmen hamile olduğuma emindim 7 kere test yaptım hepsi negatifti kan verdim pozitif çıktı şuan 4 yaşında
(13 puan) tarafından
Ayy deme öyleeee
(158 puan) tarafından
Geç döllenme demişti bana doktor
(13 puan) tarafından
İnşaallah öyle bişey degidir
(158 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
(13 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(917 puan) tarafından
Bence olsa çıkardı bence negatiftir
(13 puan) tarafından
Ay inşaallah canım
0 oy
tarafından
Olsaydı eczane testlerinde de çıkardı bazen gecikmeler 1 haftayı bulabiliyor 
(13 puan) tarafından
İnşaallah canım çok stres oldum 2 gündür
tarafından
Stresten kaynaklı gecikme olabilir
0 oy
(14 puan) tarafından
bende aynı durumdayım 10 geçti adettim 3 test yaptım hepsi tek çizgi  bebeğim 9 aylık istemiyorum şuan eşim istiyo  yarı gidip kan vercem hayırlısı olsun hakkımızda:):):)
(13 puan) tarafından
Hayırlısı canım senin olursa 2 olucak ama benim 4 olacak canım çok zor
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Kuzum benimde gecikti bu ay 5. Günümde adet oldum 4.gunde iken test yapmıştım tek cizgi idi . Stresten birde hic olmuyor insan.
(13 puan) tarafından
Ay inşaallah canım psikolojik mi bilmiyorum midem bulaniyo
(6,717 puan) tarafından
Psikolojik olabilir☺️☺️ soğan kokusundan bulandim valla ama hamile cikmadim☺️☺️bazen adet günümde de cok bulanirim ben. İlk defa koku agir geldi cok şüphelendim ama değilmişim. Bu ay birde cok ac hissettim kendimi hepsi gebelik var diye düşündürdü. Ama değilmişim ☺️ bu siralar bircok kiside gecikme var ya mevsimsel mi stresten mi anlamadim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Cnnt_xxcvgn (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 199 göst.
19 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,415 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap