0 oy
2,577 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar düzensiz adetim hep vardı 1hafta önce tarlusal kullandım ama biteli 1hafta oldu hala tık yok. Randevu aldım 2hafta sonraya sıra buldum anca. Test yaptım ikinci çizgi yoktu 5dk geçti. Ama bugün çöpe atayım dedim ikinci çizgi çıkmış. Evet 5dk sonra olan çizgiye güvenilmiyor biliyorum ama böyle olup gebelik olan oldu mu merak ediyorum. Bide testi gün içinde yaptım ilk idrarimla yapmadım. Yarın yine yapicam test. Acile gitsem almazlar koronadan dolayı. Napicam şaşırdım 

9 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben iki hamileliğimde de ilk idrarla yapmadım canım çıkmıştı gene de yaron tekrar bi dene hastaneler riskli simdi gütme hiç yarın duruma göre bakarsın ama dediğin gibi ilk 5 dk içindeki geçerli diye biliyorum bende inşallah hamikesindir
(106 puan) tarafından
Yok canım inşallah değilimdir. Tabiki Rabbim hayırlısını versin ama düşünmüyorum korunuyoruz. Ihtimal yok. Ama ilaç ictigimde mutlaka adet oluyordum. Kist olmasa bari. Teşekkür ederim canım cevap verdiğin icin
(1,331 puan) tarafından
Hee bende hamile kalmaya calısıyosun diye düşündüm canım kusuruma bakma yanlış anlamışım :) korktugun gibi olmaz umarım canım
-Reklam-
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Bilgim yok cnm post yukarı çıksın 
(106 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben oglumda yaptim hemen cikmadi cope attim copu actigimda bide baktim cok silik cikmis aradanda 20.dk gecmisti neredeyse kan verdim icim rahat etmedi kanda da hamileydim 
(106 puan) tarafından
Acile mi gitsem. Yarın test yapayım inşallah bisey çıkmaz kpss girdim planlarım var. Tabiki Allahın dediği olur hayırlısı diyelim
0 oy
tarafından
Benim ikinci kizim da erken gebelik testi yaptım bekledim bekledim tek çizgi neyse dedim koydum tezgaha arkadaşımla konuşuyorum konuşma bitti gideyim de bi bakayım suna dedim bi baktım test pozitif sorna gidip hemen kan verdim ve hamileydim ta taaaaa kızım şimdi 1.5 yasinda ")
(106 puan) tarafından
Maşallah canım. Benim oğlumda 1.5yasinda zamanında tedaviyle oldum şimdi ihtimal vermiyorum belki 1saat sonra o ikinci çizgi çıkmıştır bilmiyorum.  Hayırlısı olsun inşallah
tarafından
Allahtan hayırlısı canım olmaz diye hiç bir şey yok yeter ki rabbim ol desin
0 oy
tarafından
Post üste dursun canım
(106 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben testi yaptim cikmadi ondakika sonra yine yoktu cantama koydum 1saat sonra atmak icin aldım elime silik cizgi vardi simdi 18aylik kizim var 
(106 puan) tarafından
Benimde belki 1saat geçti belki daha fazla hiç bilmiyorum canım ertesi gün baktım vardı
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun gebelik vardır. Olmasa hayatta çıkmaz
(106 puan) tarafından
Yaa öyle mi diyorsun canım 1saatten sonra ikinci çizgi çıkmış olunca da oluyor yarın sabahı nasıl bekliycem test yapayım erkenden uyuyamicam
0 oy
tarafından
Hakkin da hayırlısı olsun
(106 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Benim ilk hamilelik testimde sonradan çift çizgi çıktı bende çöpe atacaktım fark ettim canim tabi guvenemedim test yaptırdım hamile olduğumu öğrendim dogurdum 3 aylık bıle oldu kizçem :)
(106 puan) tarafından
Maşallah canım bende sabah yapayım ikinci testi çatlıcam meraktan
(1,771 puan) tarafından
Hadi hayırlısı canım inşallah hamilesindir ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 1,658 göst.
+1 oy
16 cevap 663 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Meri.5 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 608 göst.