0 oy
1,478 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Kocam elinden telefonu nu hiç düşürmüyor kurcalıyorum fakat birşey bulamıyorum nerelere bakmalıyım galeri dahili depolama ınstagram ınstagram  hesap ekle messenger hesap ekle  oralara falan bakıyorum fake acmismi diye facebook hareketler dökümü , tiktok /hesap ekle vs mesajlar takip aramalar yanimdadan konuşma geçmişi numaralar gmail gogul chorome geçmişi her yer e bakıyorum bisey bulamıyorum  başka nelere bakılır 

29 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından

Dosyalarımdan watsap images dosyasına bak gönderilen fotolar hep oraya kaydoluyo erkeklerde pek bilmiyo ordan yakalarsın :D bişey varsa

(63 puan) tarafından
Tamam canım oraya baktım hiçbişey bulamadım
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Bı iki yer var kuzum yazıyorum özelden
(63 puan) tarafından
Tamam kuzum bakıyorum
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Demek ki bişi yok bacım daha neyi zorluyon :)) 
(63 puan) tarafından
Belki vardır diye
(1,334 puan) tarafından
Cokda şey yapma boşver yok belli ki
0 oy
(913 puan) tarafından
Şimdi ben anlatacam benim dedigimi yapan birçok kisinin yuvasi sarsilacak Allah korusun:D
(63 puan) tarafından
Anlat anlat canim
(913 puan) tarafından
Google hesabina girip ordan hareket dökümüne girersen girdigi siteleri filan hep bulursu. Arama gecmisini.birde bazi telefonlarda telefon ici arama bölümü var oraya mesela aşkım yaziyosun daha önce o şekilde ne kadar mesaj yazılmışsa karşına cikiyor ama ona ayarlardan mesajlari dahil etmen lazım yıllar önce bulmuştum onu ayarlarinin nasıl olduğunu unuttum ama araştırrsan bulursun
(63 puan) tarafından
Tamam canım araştırıcam sağol
(913 puan) tarafından
Rica ederim inşallah kötü biseyle karşılaşmazsin canım
(63 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(319 puan) tarafından
Dosyalarda whatsapp uygulamasinin dosyasini bul, whatsapp media yazar. Gir whatsapp sente falan tikla orda whatsapi indirdiginden beri gonderilen gelen resimler yedekleniyor 
(63 puan) tarafından
Oraya bakıyorum kuzum yok birşey
0 oy
(159 puan) tarafından
Bir program vardı abim benim telefonuma yapmıştı bi fotoğrafı arıyordum çok gerekliydi sayesinde bulmuştum wpdan gönderilen gelen bütün.fotoları tekrar o uygulama.ortaya çıkartmıştı, ama adını bilmyorum nasıl yapıldığnıı da bilmyorum.
(63 puan) tarafından
Ne ki ücretli biserymkki
(159 puan) tarafından
Yok ücretli değildi ya adını unttum ya abim yapmıştı, sorayım bir kendisine nasıl ypıldığını bilmyorm ama
0 oy
(296 puan) tarafından
Canım chorome girince yukarıda myaktivite mi ne gibi bir şey var oraya baş uygulamarala kaçta girmiş nereler girmiş hep gözüküyor telefon arama geçmişine bakabilirsin play store bak ne aratmis ordan hangi uygulamalari indirmiş onlara bak watsap aramalara bak 
(63 puan) tarafından
Hemen deniyorum  sağol canjm
0 oy
(159 puan) tarafından
Sahte hesap açtığını nereden anlayacaksin canim geçmişi silebilir giriş yaptıysa tekrar çıkış yapabilir
(63 puan) tarafından
Ama hergun hergun neden silsin illaki günün birin de silmeyi unutvak elime düşecek
(159 puan) tarafından
Bilemiyorum canım öyle olma ihtimali aklıma geldi bence bir süre kontrol etme en hazirliksiz olduğu zaman kontrol et ara ara etmek mantıklı olur
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Elinde sürekli telefon var diye bi işler çeviriyor anlamına gelmez ki kuzum
(63 puan) tarafından
Vallahi bilemem kuzum sürekli okey oynuyor mesela dün gittiğim de okeyddn kızla el nasıl bilmem ne o bu şu diyekonusuhorlardi anlasip yeniyorlardi bunlar bana ters yani
(11,257 puan) tarafından
Tek sorun oysa söyle canım o zaman

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 422 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 691 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Hatcerbas (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 472 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
20 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu

379,641 soru

11,364,536 cevap

34,841 kullanıcı

...