0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Özellikle gece uyuduğu da bakarım ne var ne yok diye :D kiminle konuşmuş ne yapmış hangi videoları izlemiş artık alışkanlık oldu hergece mutlaka uyuduktan sonra bakıyorum :D

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Neyine bakayım ki tuşlu yılan oyunu var bitek :ermm:

(1,108 puan) tarafından
Hahah :)
tarafından
Yaa valla öyle
-Reklam-
+2 oy
(4,725 puan) tarafından
Çok eskiden bakardım ama fark ettim ki insan baktıkça paranoyak oluyor. Hep bişey arıyorsun. Alışkanlık oluyor . Sonra kızım doğunca ne kadar gereksiz birşey yaptığımı fark ettim. 

Şimdi onun telefonuyla isim varsa almışken göz ucuyla bakıyorum. Ama eşim hayatta benim telefonumu karistirmaz. O konuda benden çok daha saygılıdır ☺️
(1,279 puan) tarafından
Artı aynen bende de oldu
+1 oy
(2,972 puan) tarafından
Hiç elime bile almam valla ha ne eşim benim tele bakar ne ben onun :-) 
+1 oy
tarafından
En büyük hobimdir:))
+1 oy
(7,098 puan) tarafından

Ben direk alıp bakıyorum uyumasını falan beklemem :D

0 oy
tarafından
Yok ya telefonuna girdiğim zaman tünele girmiş gibi kayboluyorum :D
0 oy
tarafından
Yok hiç sevmem bazen WhatsAppindan aile gurubuna bakarım o kadar ne resimler atmışlar diye 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hiç bakmam canm oda bakmaz mesla kendi telfn dan bişey izliyo olsun annesini araması gerksin diyelim o zamn ble izin ister 
(1,108 puan) tarafından
Ne kadar zarif :)
(4,067 puan) tarafından
Evt canm saolsun
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Yok canım almam  çook nadir arada Instagrama bakarım o kadar  kurcalamak amaçlı değil.  Keşfette takılırım zaten ortada durur
0 oy
(2,273 puan) tarafından
O benimkine bakarda ben pek ilgilenmem onunkiyle aman ugrasamAm onla iki saat 
0 oy
(10,243 puan) tarafından
Asla yapmam ben elime nadiren alırım o da aciliyet varsa zaten ortadadır teli hep
0 oy
(9,173 puan) tarafından
Bayılırm ama gizli gizli değil yanndayken bakarm oyle :) zaten teli hep ortada kızımn elinde fln. O genelde pc ile meşgul olduğu için :D
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiccccc isim olmaz oda benimkine bakmaz
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Sürekli masada durur ellemem 
0 oy
(539 puan) tarafından
Benimki telefonla bakamıyorum :(
0 oy
tarafından
Yok sevmem zaten ortada nadir bakarim oda öylesine 
0 oy
(48,531 puan) tarafından
benim oyle bir lüksüm yok siliyo benim mesajımı aramami bile yanimda siliyo☺️bakan merak eden biri olsam sorun ederimde takmiyorum ☺️
0 oy
tarafından
Elime sadece şarja takmak için alırım  o kadar :)
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben eskiden bakardım ozamanda telefonu bozuktu.tam bakarken donardi:)neye baktigim kabak gibi ortada olurdu.artik bakmıyorum 
(1,108 puan) tarafından
Hahahah :))
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Hayır aklıma gelmez ki eşim hayavancilikla uğraşıyor eve gelir YouTube inekleri danalari açar bakar hayavancilikla ilgily programlar izler ben  bu  adamın telefonu karıştırsam en fazla inek buzağı dana veteriner görürüm zaten :))
(1,108 puan) tarafından
:)) ben alışkanlık olmuş bakiyom ne yazkki
(3,556 puan) tarafından
Gizli mi bakiyorsunuz yanında mi
(1,108 puan) tarafından
Yanında bilerek bakmıyorum telefonuma bakıyor imajı vermemek için ama baksam da sıkıntı yapmaz :)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,458 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 706 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 879 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,195 göst.
15 Ağustos 2019 Aile kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,248 cevap

34,780 kullanıcı

...