0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
Bebeğime ne yapsam yatiramiyorum banyo yaptırıyorum zeytinyağı ile bebe yağı ile masaj yapıyorum mama gaz damlası kullanıyorum meme veriyorim doymuyordur diye mama takviyesi yapıyoruz ona rağmen uyku için ağlıyor ama uyumuyor 2 aylık uzun süre uykusuz kaldığı için de zor uykuya dalıyor ama yerine koyunca kalkıyor artık dayanamıyorum neden böyle bilmiyorum bi rahatsızlıgi yok kan verildi bakıldı ağrıyan bi yeri yok doktor gazı da aman aman yok dedi ayakta sallıyorum aynı kucakta beşikte hep ayni. Burunu temizliyorum altını çok bekletmiyorum rahatsız olmasın diye hemen açıyorum yani bilmiyorum nolacak böyle

1 cevap

0 oy
(752 puan) tarafından
Kaç aylık çocuğunuz ? Benim kızımda ne ayakta ne beşikte yatmadı anca elde sallarsak yatıyordu ona da kol dayanmiyordu salıncak kurdum yatak odasına 6 ay öyle idare ettik bacım biz şimdi yaşına girdi aallanmadan kendi uyur atarım yatağa ses kaydını açarım biraz mizmianir sonra uyur şükür kizim
(506 puan) tarafından
2 aylık bebeğim kucakta sallıyorum saatlerce yerine koyunca başlıyor ağlamaya
(752 puan) tarafından
O zaman tek çare salıncak kur bacım benim kızımda 6 ay oluncaya kadar sürekli ağladı uyutamazdim bide emmedi beni 3 ay anca emdi hiç durmazdi salıncak işimi gördü
(506 puan) tarafından
Artık dayanamıyorum yani ağlıyor sürekli uyku için uyumuyor kaynanamda bırak uyumasın diyor tamam uyumasın ama uyku için ağlıyor diyorum uykusu varsa bırak uyusun diyor
(752 puan) tarafından
O süreç Co kk  zor valla bilirim bide benim kız ağladı mi eşimde yorgun olurdu kafası götürmedi alır yastığı başka odaya geçerdi neler ettim bı turlu uyutamazdim beşik sallamaktan kollarımda derman kalmamıştı eşimde yardımcı olmuyordu tek başıma elimde de sallayamadim son çare Kaynatana dedim bana salıncak kurun diye kaynana çok burun kırın etti çocuk boğulur gece farkına varmak diye bende dikkatli olurum öyle galesiz yatan bir anne değilim çok şükür dedim kurdurdum salıncağa atar atmaz  3 dk içinde uyurdu saatlerce sallamaktan kurtuldum valla dünya varmış dedim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...