0 oy
878 göst.
Aile kategorisinde (343 puan) tarafından
Sürekli yigeninden bahsediyorum ya benim bu manyak kocam bugün gene konuşurken yigenine diyor ehliyete yazıl 1 milyarini ben veririm ne ***** bı adam ya öyle bir sinir oluyorumki napsamda vazgeçer yigeninden

16 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Kel doyduda Haydar kaldı ;)

(22,070 puan) tarafından
Harika:DD
(343 puan) tarafından
Acmi kaliyormusuz beni ilgilendirmezmis
tarafından
Ahaha bizde de i.t doydu haydar kaldı derler:))
(2,870 puan) tarafından
Tamam aç kalmıyor olabilirsiniz ama şu parayı sana verse nasılda mutlu olurdun yazıklar olsun
(343 puan) tarafından
Yani ama vermiyo işte bide ne akillanmaz çocuk ya hala bize gelmek istiyor bizde kalmak için evden kovdugum halde bide
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yeğeninin annesj babası yok mu ?
(343 puan) tarafından
Var olmazmi eşim sahipleniyor sürekli
0 oy
(5,828 puan) tarafından
Ahshhsjsjs anası babası bitti şimdide yeğenlerine düşkün olanlar çıktı tee Allahım ya erkekler çok sapıtmış 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yegeni kimsesizmi niye herseyini karsilioki
(343 puan) tarafından
Yok ya anası babası var ya eşim sahipleniyor hep
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Baya düşkün galiba eşiniz yeğenine 
(343 puan) tarafından
Evet ya bende nefret ediyorum
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Ne diycegimi bilemedim
0 oy
tarafından
Eskiyi bilmiyorum da sen ye parsni ay sonunu düşünsün kimseye bir şey vermez
(343 puan) tarafından
Banada vermiyorki
0 oy
(966 puan) tarafından
Makinen bozulmuş sanırım borca şok kocanı para vermeden başkasına.
(343 puan) tarafından
Almiyorki söyledim bugün yaptırırız dedi
0 oy
(192 puan) tarafından
Benim ki evlenince anne babasına aşırı düşkün oldu sanki ben düşmanım gibi. Benim için ailem daha önemli diyo bnde soğudum iki yıl bile olmadı dha ama sinir oluyorum 
(343 puan) tarafından
Ben 17 yıldan beri çekiyorum hiç değişmedi vallahi
(192 puan) tarafından
Doğru kişiyi seçemedim herhalde bazen pişman bile oluryırum onunla evlendiğime bakalım ben kaç yıl çekemem
0 oy
tarafından
Yemeyenin malını yerler eşine fırsat vermeden sen ye o parayı 
(343 puan) tarafından
Banada vermiyorki yiyeyim
(192 puan) tarafından
Bize parası olmaz ama maşallah herkese olur milletin kocası kuzu gibi karısının agzına bakıyo bizimkilere bak
(343 puan) tarafından
Aynen öyle ya yemin ederim ama bizimki öyle böyle değil aşırı derecede sahipleniyor
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Durumlarımı yok canım o yüzdenmi sahipleniyor mesela annemle babam ayrı diye dayım hep para gönderirdi birşeyler alırdı hala da yapar evlendim hala der annaneme anneme kıza sorun yok dese bile evine bir yere koyun mesela bayramda geldi evime oturduk kitabımın arasına koymuş para evlenmiş oda yengem bile der ihtiyacın varsa söyle durumumuzda o kadar kötü degil yegen sevgisi başka olur 
(343 puan) tarafından
Durumları gayet iyi köy yerinde iki maaş giriyo evlerine inekleri motorlari filanda var yani
(1,745 puan) tarafından
Kocan size eksiklik yapıp mı gönderiyor sürekli
(343 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Ayy sinir bozucu benim eşimde çok yardim severdir böyle yiğen miğenlerine yardım etmeyi çok sever
(343 puan) tarafından
Sinir olmuyormusun peki ben kafayı yiyorum resmen ya
(2,307 puan) tarafından
Kız bnmkide öle saf ya Bn kızar uyarırım valla
(343 puan) tarafından
Benimki hiç öyle değil ya ne yazikki
(2,307 puan) tarafından
Kız bazen bnide dinlemez
(7,709 puan) tarafından
Sinir oluyorum tabi ki
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Durumunuz varsa olabilir yoksa ayrı konu benim dayımda kardeşime hem araba hem motor için alacak 8 bin kendi verecek ama kardesm yanında çalışıyo işini görsün diye :D 
(343 puan) tarafından
Sizinde ayni bizim gibi yani benim evimde 1 artı 1 eşimde yigenini cagiriyo gel burda kal çalış diye çocukta ordan ağlıyor İstanbula gidicem diye bende istemiyorum
(6,361 puan) tarafından
Siz nerdesnz canm bizde söyle ama yengem gelince ev zaten küçük kardesm kalmaz dükkanda kalacak bana gel dedim yok dedi benimde 2+1 diğer kardesm bende kalıcak işte
(343 puan) tarafından
Ben İstanbuldayim yigeni köyde yasiyo ben çocuğu yazın evden kovdugum halde gene istiyor gelmeyi anlamiyo arsız cocuk
(6,361 puan) tarafından
Ya çalışmak için mi geliyo kaç yaşında evin küçükms hem nereye sıgacaksınuz
(343 puan) tarafından
Evet çalışmak için 18 yaşında 2tane kanepem var zaten birinde oğlum yatiyo 16 yaşında oglum bende geceleri oturan birisiyim yanii
0 oy
(119,251 puan) tarafından
durum iyiyse versin nolcak
(343 puan) tarafından
Hayır fazla iyi değil durumumuz bide neden hep tek taraflı veriliyo benim kızdığım nokta o benimde bir tane oğlum var başka çocuğum yok eşimin onlara yaptıgini benim çocuğuma yapmazlar
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Abisinin çocuğu mu valla sana hak veriyrm brnim eşim de yapar verir valla ams benide dinlemez 
(343 puan) tarafından
Evet canım ya abisinin çocuğu Allah kahretsin böyle erkekleri ya benim çocuğum da çocuk sonuçta ama amcaları kesinlikle hiç bişey yapmaz ama eşime göre onlarda yapiyo naptilarsa sanki şimdiye kadar
(2,671 puan) tarafından
Sen n yapsan da vermek istese yapmak istese bir şekilde yapar seni takmaz işte insanın zoruna giden de bu sen yaptığın zaman karşındakinden birşey görmeyince insan sinir oluyor kendini üzme yıpratma valla olan canına olur yani eşin yine yapar canım.
(343 puan) tarafından
Öyle oluyor zaten sinirden tansiyonum çıkıyor biseyde diyemiyorum desem hemen kalkıp dovucek çünkü gerizekalı
(2,671 puan) tarafından
Deme boşver takmamaya çalış canim
(343 puan) tarafından
Keske öyle olsa ama elimde degil
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kız açtıgın 5 posttan 4 ü eşinin yeğeni. Ne çok taktın ya. 
(343 puan) tarafından
Nefret ediyorum çünkü ondan benimkide çocuk sonuçta hep onla ilgileniyor ondan benim çocuğum çalisiyor onlar parasını yiyorlar zehir zıkkım olsun
(3,162 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(343 puan) tarafından
Aminn

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 964 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy