0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hanımlar doğum korkusu yaşayan oldumu aranızda 2 tane normal doğum yaptım oğlarım büyüdü artık acaba 3 cü gebelikte zorlanırmıyım 35 yaşındayım büyük oğlum 20 yaşında küçük oğlum 15 yaşında 

16 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Beeeen.     .     . .s
-Reklam-
0 oy
(3,504 puan) tarafından
15 yaşında anne mi oldun çok kucukmussun isteyerek mi evlendin merak ettim 
(3,162 puan) tarafından
15 yaşında çocuk doğurmussun nasıl lise aşkın oluyor ben de oraya takıldım kuzum ya. 15 yaşında daha liseye yeni gidiyoruz. Senin bahsettiğin aşk en iyi ihtimalle 14 yaşında olsa gerek.
(20 puan) tarafından
Ben 13 yaşında ortaokulu bitirdim 14 te başladım canım liseye 6 yaşında gönderdi bizim kiler beni okula
(3,162 puan) tarafından
Kuzum benim hayata ne kadar erken başlamışsın. Güzel yanları da var senin için. Şimdi boyunca evlatların var Rabbim sağlık sıhhat uzun ömürler versin. Bebeğini de sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Öpüyorum ❤️☺️
(20 puan) tarafından
Büyük oğlum 185 küçük oğlum 178 ben yanlarında **** kalıyorum:)) dışarı çıkınca kendimi güvende hissediyorum kocayı evde bırakıyorum oğlanlarla çıkıyorum :))
(3,162 puan) tarafından
Maşallah subhanallah canım ❤️
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Ayy suni.sanci çok zorladı beni bacım okdr yürüyüş egzersiz yaptım 1 santim açılma vardı sdce rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin maşallah 20 yaşında oğlumu var 
(20 puan) tarafından
Evet canım 14 yaşında evlendim 15 yaşında anne oldum
(1,752 puan) tarafından
Maşallah evlatlarini sana bağışlasın rabbim 3 . Nün cinsiyeti bellimi
(20 puan) tarafından
Evet belli canım yine erkek
(1,752 puan) tarafından
Ne güzel 3 tane oğlun  olucak sağ salim kavusursun inşallah
(20 puan) tarafından
Amin inşallah canım❤️
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Ney ney neyyy kız ne dedn sen büyük oğlun 20 mi kız kac yaşında evlendin 4 yaş küçük bnden :O

(20 puan) tarafından
14 te evlendim canım kocasız kalıdcam diye korktum
(2,307 puan) tarafından
Amanın bacım nettin ya maşallah
(20 puan) tarafından
Ama şu çok güzel çocuklarınla birlikte büyüyorsun onlar büyünce hala ablası sanıyorlar seni kötü tarafı da şu ki ömrün çocuk bakmakla geçiyor
(2,307 puan) tarafından
Sende haklısın ya ama cok erkn mş hayırlısı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Been cok korkuyorum 2. Bu ilkindede cok korkuyordum ama ilkinde ne olucagini bilmiyordum merak ettigim icin bilmeden yasadigim icin kolay gecti bunda ne olucak biliyorum sezeryan birde belden uyysturulmali olucam yine ayna koydular ilkinde karsima kesigi gormem icin ben ciglik attim cekermisiniz korkum artiyo dedim hemen cektiler ;( bunda bastan soyliycem doktoruma 20. Haftadan sonra korkularimi falan daha organize olur hersey belki 
0 oy
(7,029 puan) tarafından
İlk olduğu için çok korkuyordum korktuğum da başıma geldi.
(20 puan) tarafından
Ben ilk oğlumu gece 3 te küçük oğlumu da sabaha karşı 4 dünya getirdim hepsi gece geliyor bende ve ilk gebelik herzaman daha çok şiddetli
0 oy
tarafından
Ağlayarak girdim aglayarakta çıktım sezeryan genel anestezi oldum çok korktum ikinci düşünmüyorum 
(20 puan) tarafından
Canım 2 normal doğum yaptım bunda sezeriyan mı olsam diye düşünüyorum önerimisin normal doğum çok şiddetli ama bebek çıktığı zaman rahatlıyor sun ben 2 saat sonra ayağa kalkmıştım
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kız sen 15 yaşında mi evlendin
(20 puan) tarafından
Evet bebeğim kocasız kalıdcam diye korktum iyi ki evlenmişim yoksa bu devirde koca bulmak zor hepsi kadın oluyor :))
(1,856 puan) tarafından
Yazık ya üzüldüm sana :(en azından şimdi mutlusun
(20 puan) tarafından
En azından şimdi o yalnız çaresiz küçük kız değilim 2 tane aslanım var❤️
(1,856 puan) tarafından
Evet oyle ama o yalnız küçük çaresiz kız hep içinde olacak
(20 puan) tarafından
Kadınlar güçlüdür unutma yeterki bir evde Saygı ve sevgi olsun bizler herşeye gögüs gereriz❤️
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Doğum korkum yokfu kaynanamin yanındaydım hatta doğum için gitmiştim nasıl diye sorduğumda hep görürsün diyordu beni korkutmuyordu ama bilmiyorfum ki bukadar sancı olacagini ta ki şuan sorsan vallahi de billahi de çok korkuyrm hala aklimda oğlum 1yasina basicak o korkuyu hala dün gibi yasiyrm suni sancı çok çektim :-(
(20 puan) tarafından
Normal doğum yaptım 2 defa ağrı çok oluyor ama bebek vajinadan çıktığı zaman bir rahatlama geliyor insana doğum dan sonra 2 saat sonra ayağa kalktım
(2,671 puan) tarafından
Ooo masallah suphallallah diyelim ben 40gub de anca toparlandım benim dikislerim çok tü ozaman korkma canım bu doğumun da güzel olur  çünkü ben dogumdayken her gelen ebe ilk doğum mu diye soruyordu oyuzden zorlanıyorsun diyorlardi  hakkında hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Yaşamayan oldumu diye sorsaydın keşke :))) 
0 oy
(795 puan) tarafından
Ben çok korkmuştum çok şükür korktuğum gibi olmadı 
0 oy
(634 puan) tarafından
Korksan nolcak cnn bende korkuyordum sonuçta bebek orda kalmicak  cikicak
0 oy
tarafından
Sabah doğumum var deli gibi stresliyim korkuyorum 
(20 puan) tarafından
Canım normal mi doğum ben normal yaptım 2 sinide 2 saat sonra ayağa kalktım bebeğimi emzirdim
tarafından
Yok sezaryen dogum
0 oy
(4 puan) tarafından
cuma doğum var ikincisi inşallah genel anestezi olcam uyuyup uyaniyorsunuz olmuş btmis ama hafif korkuda yok değil sağlıkla gelsin lerde birde kuveze girmesin inşallah tek korkum o :)) emzirmek istiyorum ilk çocuğumda yaşayamadım o duyguyu
(20 puan) tarafından
Canım korkuyoruz ama o naneyi iyiyoruz benim kafam ne rahattı çocuklar büyüdü derken başıma iş açtım rabbim tüm geberin yar ve yardımcısı olsun❤️
(4 puan) tarafından
hayırlısı olsun inşallah :) amin amin kardeş güzeldir :)) Rabbim nasip ettiyse ne mutlu  o kdr çok ki isteyip olmayan
(20 puan) tarafından
Aynen canım heleki tedavi gören bir sürü kadın var onlara çok üzülüyorum benim hakkımı Allah onlara versin
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Ay ben cok korkuyodum 18 yaşında evlendi 19 da hamile kaldim 20 de anne oldum ama hic bisey bilmeyerek valla 3 yane yigenim oldu hicbirirnin altini degistrmedim kucagima alamazdim dusururum diye ama simdi herkes 10 tane çocuk buyurmuşsun gibi bakiyosun der 

Sezeryan oldum ve son anda karar verildi her doktor normal dedi bebeğin kalp atışları dusuyo diye ve iri bebek diye acil sezeryan oldum ne bi araştırma ne bi bilgi edinmeden aglayarak gittim doğuma hatta uyuşturmak icjn igne yapıyolardı korkudan titriyodum titrersen bida yapmak zorunda kalırız dediler hemen saldım kendimi çok korkmuştum ama 2.ciyi korkmam heralde insallah 

Rabbim sag salim kucağına almak nasıp etsin abla 

:)

(20 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum❤️
0 oy
(565 puan) tarafından
Bence 3 normal dohur asla sezeryana basvurma 3.dogumm oldugu ıcın kolayda gecer hıc amelıyata yatma kalktıgında cocuguna doya doya ılgılen bırde 35 yasındasın karnın 7 kat kesilecek ıyı dusun derım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 110 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde agbutt (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 158 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

380,158 soru

11,380,611 cevap

34,871 kullanıcı

...