0 oy
1,238 göst.
Aile kategorisinde (3,165 puan) tarafından
Kızlar ev işlerinde çok agirim. Bı çamaşır sermem yarım saati buluyor bı kahvaltı hazırlamak en basitinden yumurta hazırlamak bile yarım saat neden böyle bilmiyorum çok yavaş iş işliyorum hatta herkese dalga konusu oldum şaka ederler bana şimdi başka yarına anca biter diye nasıl elim hızlanır sizde durumlar ne

44 Cevaplar

0 oy
(11,473 puan) tarafından
O bende de var hızlı yapınca yalap sap oluyor gibi hissediyorum 
(3,165 puan) tarafından
Aynen o hisse var bende detayicligi seviyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamanla hızlanır cnm bende öyleydi şimdi daha iyiyim
(3,165 puan) tarafından
Ay maşallah inşallah kendini hizlandiriim
0 oy
(2,593 puan) tarafından

ritimli müzikler açıp yaparsan hızlanabilirsin belki canım bende çok hızlıyımdır mesela akşam oğlumu uyutup eşimle bir kahve içelim diyoruz o ara bakıyorum bulaşık makinesi bitmiş kahveyi koyuyorum pişene kadar hemen yerleştiriyorum tabakları alırken eğil kalk da başım dönüyor artık hatta dalga geçiyorum kendimle evin içinde road ranuld gibi koşuyorum diye :D

(3,165 puan) tarafından
Ay ben işte telefina çok takılıyorum
(2,593 puan) tarafından
ben iş yaparken hiç almam elime canım gerçekten çok zaman alıyor
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Valla normal de bende öyleyim kendimi yormadan yavaş yavaş yaparım ama çocuktan sonra o uyurken herşeyi yapmaya çalışıyorum çünkü bu aralar hiç durmuyor çamaşır seriyordum az önce çok ağladı mecbur aldım kucağıma tek elimle serdim çamaşırları yapamadıklarımı o uyurken ya da akşam eşim işten gelince yapıyorum yani eğer çocuğun yoksa normal varsa elin ister istemez hızlanıyor 
0 oy
(626 puan) tarafından
ben çok detaycıydım bi şey yapılıyosa en iyi şekilde yapılsın diye uğraşırdım o yüzden hiç bir işimi yetiştiremezdim hatta bi ara evlere temizliğe gidiyodum gün bitiyodu iş bitmiyodu temiz olsun güzel olsun diye çok uğraştığım için o dan sonra baktım olmuyo böyle kafaya koydum hızlı yapıcam temiz yapıcam diye kendimi adapte ettim ve oldu sadece temizliğe başlamadan önce kafanda naaıl temizlik yaptığını hayal et mesala kahvaltı hazırlamak hazırlamadan önce çayı koydum yumurtayı haşlamak için koydum onlar olasıya masayı hazırlayıp dolaptan çıkarıcakları çıkardım gibisine hayal et işe yarıyor plan yap kafandan sürekli
0 oy
(2,973 puan) tarafından
Yaa bende acayip hızlıyım şimdi misafir gelecek dense evi siler süpürür cam dahi silip pasta böbreğimi hazır ederim o derece iki tane de çocuk var karşı komşum sen robotsun der her zaman çevremdekiler de öyle derler aslında hangisi iyi bilmiyorum :) 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende aksine hızlı hareket ederim ev supurdum sildim toz aldim yemegi yaptim diş alip parka gitcez snrada:D
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Valla bende kıçıma motor taktırmış gibiyim,bazen kendime hayret ediyorum 

Uyuzz uyuzzzz iş yapandan nefret gelir bana şipşak herşey hallolmalı :D

0 oy
tarafından
Ben tam tersiyim birşey halledilicekse onu asla geciktirmem hemen yaparım . Annem hep öyle derdi elin çabuk jdjdjd
0 oy
(917 puan) tarafından
Canım bence o her insanın yapisiyla alakalı ben de çok hizliyimdir bir iş yaparken sonraki yapacağım işi düşünüyorum bir yandan da ondan biraz acele ediyorum sen de öyle dene bi
0 oy
(5,012 puan) tarafından
Selam olsun sana bnde aynıyım kızımı uyutunca biter dyrm daha yarısını yapyrm uyanıyor bnde bı formül bulamadım Malesef;))
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bende çok yavastim hep kendime süre tuttum mesela bulaşık yıkarken 20 dakika da biticek diye alarm kurup hizlanmaya çalışıyordum ilk başlarda olmadı zamanla hızlandım şimdi kurduğum alarmdan daha önce bitiyor isim 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Sabah erken kalkın. Ya da akşamdan bazı işleri aradan çıkartın
0 oy
(175 puan) tarafından
İş yaparken beşka bişeyle ilgilenme telefonu elinden bırak sadece yapacağın işi yap yumurta pişircksen sadece yumurtayı al tava ya kır pişir etrafla uğraşma sadece yapacgın işi yap 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kendine süre koy canım ben bekarken öyle yapıyordum şimdi hizliyim. 15 dk da mutfağı toparlayıp tertemiz yapıyorum
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben tam detaya girmeden 3oda 1 mufkak halıları kaldırıp süpürüp silmem geri sermem 1 bucuk saatimi aliyo bu surede tezgahı çamaşır suyuyla yıkıyorum koltukları makinaları cekip siliyorum banyoyu tuvaleti yakıyorum valla kahvaltiyoda kızartma olsun yumurta olsun cay demlenmesi derkrn geç 1 saat daha çabuk yapim dersem yarim saate hazır hepsi saatle yapabilirsiniz aldinda süre tutupta  belki hızlanırsınız hic bilgim yok valla
0 oy
tarafından
ayniyiz tamamen sizinle:)) hatta esim bile jiz konusunda beni 3 e katlar. ama benim enerjim bitiyor. cok cabuk yorulan biriyim. ornegin bi odayi sildim mutlaka dinlenmem lazim. hedefledigim isleri asla bitiremem. ama ben de hasimato rahatsizligi var. ben ona bagliyorum. 
0 oy
tarafından
Bu pek degisen bi durum olmuyor canim . Genetik kod gibi bisey. Mesela benim de senin tam tersi elim asiri hizli jet gibi işlerimi yaparim. Yavaslamaya calisiyorum bazen olmuyor. 
0 oy
tarafından
Bende öyleyim canım
0 oy
tarafından
Bende yavaş olanlara özeniyorum ya herşeyi hem en yapıp bitiriyorum iş kalmiyor

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 222 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin1903 (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 654 göst.