0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (362 puan) tarafından

Allah razı olsun benim eşim elim ayağım gibi her konuda yardm ediyor buna bebek bakmak dahi 

image

26 Cevaplar

+2 oy
(8,358 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
En büyük yardımcım... 

Her konuda elim ayağım benim kocam da kocam ❤️çok şükür 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her konuda her şekilde en büyük destekcim canım eşim❤️❤️
0 oy
tarafından
İşene gelince eder mesela kaynanagile gideceğimez zaman erkenden kalkr içereyi toplar ben toplarken oyalanmıyım hemen gidelem diye ama ben yapacak bişeylar bulur oyalanırım bazende sofrayı toplar bu kadar
(847 puan) tarafından
Hahaha benim eşimde abisi gelicekken temizlik yapmıştı hatta ben oha dedim hahsha çok enerjikti bizimkide öyle valla aman boşver yinede yapıyorlar cnm :)))))))
tarafından
Valla ya sinir bozucu aslında evlenince anaları babaları kıymete biniyor evlenmeden önce eve bile gitmezdi eşim sabaha kadar dışarda evlendik ana baba oldu
(1,232 puan) tarafından
Cocukannesi, yaa bu yoruma cook güldüm:))))))
(1,232 puan) tarafından
Ayy o zaman yapması bile sinir eder niye yaptığı belli çünkü:))
tarafından
Bu yüzden analar babalar biz gelinleri uzmemeli ssjjsjsj
0 oy
tarafından
Canı isteyince yapmayacagi şey yoktur yapmayınca kumandayı kaldırmaz sjsj 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Yardım ediyordu , 2 çocuktan sonra biraz değişti kendi de çalışmaktan yoruluyor bir şeyi 50 kere soyluyorm öyle yapar oldu ,, kış ev sobalı kiradyim kömür koyacak yerim yok çalarlar dışarda balkona 3 4 torba kömür köy diyorm o 1.torba koyuyor 2 gün snra ben yine diyirm öyle bırakıyor adam ayakkabısını giyerken görmüyor kapid akomur var mı yok mu sinir ediyor 
0 oy
tarafından
Allah ondan razı olsun ben ondan razıyım her işime bakar hamileyim yemez yedirir giymez giydirir bana ayrı bebeklere ayrı düşkündür 
0 oy
tarafından
Sagolsun rica ediyorum söylüyorum evde de bebekte de yardımcı oluyor bazen erken gidip geç geliyor bisey diyemem o zamanlarda
0 oy
tarafından
Cam siler ütü yapar çöpleri hep o atar balkonları yıkar birde biz yerde yemek yemeği çok seviyoruz sofrayı toplar gerini bende:)
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Yok canım hamileyim diye temizliklerde yapmaya çalışıyor zaten zamanı olmuyo hiç 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Benim eşimde yardım etmeyi bırak sen yoruluyorsun zaten der temizlik düzen yemek herşeyi yapar çocuklarla ilgilenmek bakmak dahil bu arada benden kat kat iyi yapar dip köşe yapar temizliği vs..çocuklarla ayrı benimle ayrı ilgilenir..Allah'ım başımdan eksik etmesin ❤️
0 oy
(11,082 puan) tarafından
İşine gelirse ediyo, canı isterse.. Yine de çevrede gördüğüm bi çok evli erkeğe göre baya baya yapıyo
0 oy
(1,678 puan) tarafından
Bana Su getir demiş insan değil yapacağın işe ihtiyacım yok kendi elim ayağım tutuyor sana muhtaç değilim hizmet et diye evlenmedim senle diyor kendim yaparım herşeyimi der sağolsun inşallah hepte böyle devam eder 
0 oy
tarafından
Ev işi çocuk her bakımdan yardımcı oluyor şükür 
0 oy
(1,932 puan) tarafından
Tek yaptığı şey kirlilerini kirli sepetine atmak. Başka yok. 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Evet hatta her şeye karıştığı için de kavga ediyoruz:)
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Her işimi yapar canim kocam iyiki var o olmasa napardim bilmiyorum hayattaki şansım
0 oy
(2,116 puan) tarafından
Hemen eşime attım zaten ediyor du Allah razı olsun 
0 oy
(868 puan) tarafından
Sağolsun çocuğa bakar eve yardım eder ben bi iş yapmadığım günler sesini bile çıkarmaz 
0 oy
(3,418 puan) tarafından
Eşime  kalsa bütün evi o temizler her zaman destekcim  asla  bana yardım ederken birşey demez kızıma o bakar sadece  ben altını  değiştiririm  sabah kadar kaç kez kalkar der sen uyu ben bakarım hamile iken yemeğine kadar hep o yaptı normal günde bile bana yardım eder ben ondan çok raziyim Rabbim de ondan Razı olsun
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Her konuda yardımcı olur. Yeri gelir ev işi yapar gelir çocukları yedirir uyutur banyo yaptirir. Allah bin kez razı olsun en büyük yardımcım 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 653 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,219 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 359 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde Dilek kara (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 497 göst.