0 oy
1,218 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kızlar ev işlerinde çok agirim. Bı çamaşır sermem yarım saati buluyor bı kahvaltı hazırlamak en basitinden yumurta hazırlamak bile yarım saat neden böyle bilmiyorum çok yavaş iş işliyorum hatta herkese dalga konusu oldum şaka ederler bana şimdi başka yarına anca biter diye nasıl elim hızlanır sizde durumlar ne

44 Cevaplar

+1 oy
(2,614 puan) tarafından
Canim biyere gidecekmiş gibi. Düşün hızlı yap ben biyere gideceğim zaman yarım saat içinde herşeyi yapıyorum ☺️☺️☺️ ilk kafamda plan yapıyorum bunu bunu yapayım diye bitiyoda yani düşün yarın saatin içine yapabileceğim işler bile kaliyo eşim bile fark etmiş guluyo üstüme ki konu gezme olunca hızlı yapıyorsun☺️☺️
(1,707 puan) tarafından
Ayyy o kadar yurum arasında aynı bu ben üç işi birdan yapabilecek kapasitem var
(2,614 puan) tarafından
☺️☺️☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(7,042 puan) tarafından
Üzülme canım ben de aynıyım. 
(3,163 puan) tarafından
Ya uzuluyrum işte çok ama çok yavasim kendimi asla hozlandiramiyirum da
0 oy
tarafından

Benmki de yavaş ta 

Seninki baya baya yavaşmş yarim saate çamaşir aslinda 4-5 dk ya düşmeli yumurta 2 dk ni 

Ev süpürmesi sadece cok ağirm onda da detayli ve koltuklari komple kaldrdğmdn biraz vaktimi alyo 

(3,163 puan) tarafından
İşte eşim sırf bu yüzden kahvaltı istemiyor işe giderken aşkım boşver sen yarım saate anca hazırlığın diyor .d
0 oy
tarafından
Müzik dinleyerek yapmayı dene canım belki işe yarar. Müziğin ritmi ile sende hareketlenirsin. Şükür elim hızlıdır. 12de başladım evi süpürdüm banyoyu, balkonu yıkadım. Ocağı tezgahı sildim, bulaşık makinesini boşalttım. Şimdi kahve içiyorum. Evi filan temizlerken genelde ritimli müzikler dinliyorum öyle daha da hızlı oluyor. Bir dene belki sende de işe yarar. Gaza getiren müzikler dinle ama slow daha da ağırlaştırır. 
(3,163 puan) tarafından
Tamam canim şimdi kahvaltı yapıyoruz birazdan açayım müzik le yapayım o kadar iş var ama ben yetişemiyorum asla
(2,358 puan) tarafından
Bu kesinlikle işe yarar bende böyle yapıyorum:) baya çok iş yapıyorum:)
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende agiriim aslında hızlı gibi düşünüyorum ama değilim:)
(3,163 puan) tarafından
Detaycimisin ben detayciyim sanırım o yüzden mi böyleyim diyorum
(1,946 puan) tarafından
Fazla detaycı değilim ama yaptığım zaman güzel yapmak isterim o yuzden
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Boşver ya böyle daha iyi ne acelemiz var bende senin gibiyim annem çok hızlı hareket ederdi koşardı evin içinde temizlik yaparken ben tam tersi oldum aşırı yavasim ama memnunum bu halimden
(3,163 puan) tarafından
Hahha annemde öyle oda der ki hızlı karının ağır kızı olurmuş :)
0 oy
(850 puan) tarafından
Ben de çok hızlı değilimdir ama vaktim sınırlı olduğundan o süre içinde halletmeye çalıştığım için hızlı yapmış oluyorum..süreyle çalışabilirsiniz..mesela geçen gün işten 16:30ta eve geldim ve eşim 18:00da yemeğe gelip gidecek..evde yemek yok..sürekli saatten kendimi kontrol ederek 3 çeşit yemek bir de tatlı yaptım..ki ben hızlı bir insan değilim öyle..muhtemelen vaktim var diye düşünüyorsunuz ondan..
(3,163 puan) tarafından
Ya evet bunuda farkettim bı ara halam aradı başka şehirde sizin orda işimiz var sabah kahvaltıya geleceğiz dedi ve ben gece 10 da banyo tuvalet yıkadım heryeri topladım sabah 9 da hem poğaça ehmde evin hertarini süpürdüm hatta kendime hayret ettim o gündür bidaha hızlı işim olmadı sanırım boş vaktime güveniyorum
(850 puan) tarafından
Açıkçası eğer vaktiniz varsa sıkıntı etmeyin, demek ki dar vaktiniz olduğunda yapabiliyorsunuz..
0 oy
tarafından
Ay bende çok hizliyim pat Cat kirarim herşeyi keşke yavaş olsaydim
(3,163 puan) tarafından
Ya herkesin derdi başka demi o yüzden sanırım hiç taş tabak kırmadım :) ama hızlı olsam daha iyi
tarafından
He herggun bişi kırarım:))
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yapın yavas belkide dıger işlerde nasılsın
(3,163 puan) tarafından
Diğer işler mesela canim ev süpürme bile baya vaktini alıyor
(9,247 puan) tarafından
Eşim öyle benim ömrüm gidiyor ona hadi demekten ,,kımıl kımılsım dediğimde kızıyor aşırı derece beni yoruyor
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Boşver takma yaslanmazsin işte xxnNdb
(3,163 puan) tarafından
Hahah annemde diyor sen kaygisizsin yaslanmassin :)
(2,974 puan) tarafından
Hahahah aynen canım ben de ayniym xssgh
0 oy
(119,349 puan) tarafından
vaayy baci hic sevmem agar is yapanlari
(3,163 puan) tarafından
Ya sevda beni sevmiycenmi yoksa :)
0 oy
tarafından

Bende çok hızlıyım ya isler bitince yorgunluktan kolumu kaldiramam koşuyorum resmen:ermm:

(3,163 puan) tarafından
Yaaa . Ben zaten işe başlamadan yorgun oluyorum iste
0 oy
tarafından
İlk bende öyleydim şimdi iki çocuk var bir bakıyorum iki saatte her isim bitmiş hahahah mecbur kalınca 
(3,163 puan) tarafından
O zaman ikinciyi doğuram :)
tarafından
Yani ama ben yanlışlıkla oldu kız ... E iki çocuk koca ev yemek yetişmek herek
0 oy
(493 puan) tarafından
Hızlı hareketli tempolu müzikler belki işine yarayabilir.  Mesela ben öğrenciyken böyle hareketli müzikler dinleyerek ders çalışırdım daha iyi kavrardım. Bazen halim olmaz iş yapmaya bir müzik açarım bir saatte bir dünya iş yaparım
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Dk tut canım o sekilde hızlandırsin belki
0 oy
tarafından
Bazı insanlar öyle dir bn çok hizlidrm ve tuzenli
0 oy
(7,746 puan) tarafından
Bende yavaşım maalesef ama o derece degl
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kanı ağır akıyo derler bizde:) pratik yöntem videoları var youtubeda filan izle fikir verir. Ben de öyleydim bebekten sonra zaman darlığından vitesi beşe takıp bi ton iş yapıyorum:) 
0 oy
tarafından
Aaaaa bu ben 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Ay asla tahammül edemem. Yavaş konuşan , yavaş iş yapan, yavaş hareket eden. Genelde yavaş konuşanları dinlemiyorum. Nolur kusura bakma ama herşeyin ultra hızlı olduğu için yavaşlık bni yoruyor
(3,163 puan) tarafından
Yok konusurken ve yürürken çok hizliyimdit :)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 219 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 651 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Zalimfelek (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.