0 oy
958 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha öncede post açmıştım eşim benden eltim ile oturmamı istiyor ben zaten ailesi ile 5 sene birlik yaşadım ve 3 senedir ayrıyım kendi evimdeyim huzurluyum.geçimsizlikten dolayı demiyor birlik olalım ev almak için kaynımla birlikte işleri var önce briirsine sonrada birisine alacaklar.ben kabul etmeyince bana kızıp bağırıyor hayatı sana zindan edicem seni daha kötü rutubetli bir eve koyucam kiraya ,aklın başına gelsin diyip duruyor sırf bunun için memlekete ailemin yanına göndermiyor.bende çok büyük fedakarlık istiyorsun diyorum.siz olsanız yaparmısıınız  böyle bir fedakarlık

65 Cevaplar

0 oy
tarafından
He he de sen eşine benimkine aynen o şekil demişler ortak olmuşlar bekarken hesap bir olmuş ... 2 su ev aldı bizde bişey yok ... Şimdi büyük abisiyle adından ortak bütün parayinonlar yiyor ... Nerde ortaklık orda b.kluk hiç gerek yok git rutubetli evde otur daha iyi o iş ooyle oaz ev sırası şize gelince ne olaylar döner alınmaması için baştan önlemini al 
tarafından
İşleri bir şükür idaremizi yapabiliyoruz kiradayız kimseye muhtaç olmadık her şeyimizi alabiliyoruz ama ev gerçekten de çok pahalı ama bundan da huzur bozulacak biliyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kabul etmem 
tarafından
Ben de etmiyorum ama çok hakaret işitiyorum
0 oy
(997 puan) tarafından
Yapmam kabul etmem ama bu konuştuklarını da susmam cevabını da veririm 
tarafından
Susmadığım için hakaretler ediyor bana hayata zindan edecekmiş öyle söylüyor
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Ayy eltinde aynı evde çekilmez ki 
0 oy
(41 puan) tarafından
Eltinle konuş bence oda itiraz etsin tek sana yuklenilmesin tabi anlayışlı bir insansa 

Yada anlayışlı biriyse birlik olun ev alırsanız daha iyi olur evlilik fedakarliktir  bilemem belki yanılıyorumdur ama ben esim isteseydi esime guvenseydim kabul ederdim 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Hadi kaynanayla bir oturmayı anlarımda elti ne ya 
0 oy
(726 puan) tarafından
Ben olsam kabul etmem ev üstüne ev olmuyor parayı o şekilde de biriktirebilirler 5 yıl boyunca zaten ailesiyle yaşamışsın o zaman da biriktirebilirdi 
0 oy
(739 puan) tarafından
Yapmam boşan daha iyi 
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Saçmalığın dibine vurmuş eşin başka açıklaması yok.valla bu tir adamlara nasıl tahammül ediyorsunuz yani cennetliksiniz bence. Ben çekemem o tehditleri aileme izşn vermicek inceldiği yerden kopsun derim. Ben tabi. Ama sana tek diyeceğim 2 aile 1 evde olmaz. 
0 oy
(13,807 puan) tarafından
Arkadaşım oyle yapri 

Dubleks aldılar biri altta biri üstte oturuyor mutfak ortak 

Gayet iyi geçiriyorlar bunun borcu bitince diğerine alacaklar 

Eltisi çakışıyor ark çocuklarla evle ilgileniyor 
0 oy
tarafından
Asla yapmam kimse için mutsuz olacağım bir şey yapmam eşimde bunu çok iyi bilir içimden ne gelirse onu yaparım her zaman  rutubetli evde kendisi de oturacak kirayı da kendisi ödeyecek sen mutsuzsan oda mutsuz olacak hayat ona da zindan olacak yani ne yaparsa yapsın kendine zarar veriyor da eltiyle yaşamak sana zarar verir sadece 
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Sakın kabul etme ne demek eltiyle aynı ev de yaşamak daha neler yaa 
0 oy
tarafından
Yapmam canım benim kuzenim iki eltisiyle oturdu düşün hiçde memnun değildi sakın diyim yaptığın her şey batar
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Yapmam. Sizde çıkın gidin ailenizin yanına izin almayın. 
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Alttan alma bacım ev ev üstüne mi olurmuş kafayı yemiş 
0 oy
(49,777 puan) tarafından
kötü konusmak istemiyorum esin hakkinda. 

ortak is yapacaklar diger abi kendine ev aldıracak buna gelince ya kusecekler ya para vermicekler hep görülen olan sey kirada otur eltinle oturma tehdit etmesinede bak ne meraklilar ma aile yasamaya
0 oy
(364 puan) tarafından
Yapmam yapmak zorunda değilim ha maddi açıdan bir sıkıntı olsa zorundalik olsa belki geçici süre olablir 
0 oy
(692 puan) tarafından
Eltimi çok severim ama aynı evde asla oturmam gerekiyorsa babamın evine gider gözünü korkuturum zaten benim ailem böyle biseyı duysa kendileri kıyamet koparır asla kabul etme gitsin ek iş yapsın yine de zorlama erkelere ne kadar rahatlık versen daha fazlasını istiyorlar asla ama asla yetinmezler ben altın takmadım herseyinde yanında destek oldum eltilerim altınlarla gezip tozuyor daha bir sürü fedakarlık sonuç bana ne yaptın şimdi umrumda degil gezıp tozup yiyorum harcıyorum yemin ederim daha kıymetliyim 
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Bi keresinde ankaraya taşıncaktık ama şartları kaynımlarla oturmaktı kabul etmedm mevzu kapandı kaynanamla oturmuyorum eltimlemi oturcam 
0 oy
tarafından
Seninki gibi tehdit edip kötü konuşan bir kocam olsa İmkansız yapmam 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 441 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 448 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.