0 oy
957 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha öncede post açmıştım eşim benden eltim ile oturmamı istiyor ben zaten ailesi ile 5 sene birlik yaşadım ve 3 senedir ayrıyım kendi evimdeyim huzurluyum.geçimsizlikten dolayı demiyor birlik olalım ev almak için kaynımla birlikte işleri var önce briirsine sonrada birisine alacaklar.ben kabul etmeyince bana kızıp bağırıyor hayatı sana zindan edicem seni daha kötü rutubetli bir eve koyucam kiraya ,aklın başına gelsin diyip duruyor sırf bunun için memlekete ailemin yanına göndermiyor.bende çok büyük fedakarlık istiyorsun diyorum.siz olsanız yaparmısıınız  böyle bir fedakarlık

65 Cevaplar

0 oy
(791 puan) tarafından
Git çöp evde yaşa ama elti ile yaşama 10 yılda geç olsa ev almak geç olsn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eltiniz kabul etmiş mi bu durumu. 

Çok zor bir durum insan kendi annesiyle bile zor kalıyor bazen diğer türlü düşünmek bile istemezdim. Ev almasin ama kendim ayrı evde kirada kalayım daha iyi
0 oy
(814 puan) tarafından
Bizim alt komşu intihar etti adamcağız dayanamadı eltilerim çocukların kavgasına tabi bide kaynana vardı olan adama oldu kadıncağız kayniyla evlendi çok zor şeyler bence bunu eşine de söyle canım Allah'a dua et hakkımızda ne hayirliysa kolaysa sağlıklı olan neyse o olsun de diye dua et Rabb'im büyük eşinle de kavga etmeyin huzursuzluk olmasın büyük yemin Edip sizi de huzurunuzu da bozmasın kibar bir dille anlat sen 

Rabb'im yardımcınız olsun aklıma o abi geldi o güzeller güzeli gelin geldi çok üzülüyorum Rabb'im herşeyin hayırlısını kolayını sağlıklısını nasip etsin hepimize Aminn ❤️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 441 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 448 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.