0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,156 puan) tarafından
Bebeğim emmiyor kızlar artık çok yoruldum kafayı yemek üzereyim bebek bakımından cevap alamadım nolur yardım edin buraya yazdım anne sütünden kessem bişey olurmu biberonda tutmuyor mamada içmiyor :(

4 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sütünü sağ çorbalarina yemeklerine koy canım. Ya da sagdigin sütü kaşıkla yedirmeyi dene. Yoğurda kat ver. Emmiyorsa malesef yapacakların sınırlı. 
(1,156 puan) tarafından
Kuzum emmediği için göğüslerim bomboş
(14,032 puan) tarafından
Farklı emzirme pozisyonlarını denedin mi?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim altı ayda süt azaldığı için mamaya gecmek zorunda kaldım nemeden kestim yani biberona alıştırdim mecbur anne göğsüne uygun biberon al olmadı normal al dene bı şekilde emzirmeye de çalış sütun varsa ve mutlaka bir doktora göster dış mi çıkarıyor acaba
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Mama ya da anne sütü ikisinden biri iki yaşına kadsr olacak cnm mecbur. Biberon tutmuyorsa bardakta ver . Sütün varsa sağ bardakla içir yoksa mamayı bardağa köy ver. Sulukta.ver ama bı şekilde icsjn
0 oy
(231 puan) tarafından
Sahip vermeyi dene benim de kızım 5 aylık 3 aylıkken bıraktı hemen sorunu çözdüm göğüs ucum yokmuş sonra silikonlu günde bir defa da olsa emzirdim şimdi yine bıraktı gibi oldu hemen bestlak süt arttırıcı kullandım sütüm arttı ve tuttu bir damlası bile çok önemli bırakma 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
+1 oy
41 cevap 538 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu