0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (1,410 puan) tarafından
Daha 11 yaşındayım gözlerim de miyop vardı Ankara'ya hastaneye gitmiştik dayım orada oturuyordu durumları kötüydü biraz ama çocukluk bendeki fakirlik ne demek bilmiyorum kilom da var biraz annem herkesin içinde çok yedin yeme artık dedi ki doğru düzgün kahvaltımı yapmamıştım öyle demesinin amacı evde ekmek yokmuş ve bunu beni rencide ederek ekmek yemeyeyim diye dile getirmiş kaç yıl geçti aradan hala unutamam o lafını öyle zoruma gitti ki hala aklımda sizede anlatmak istedim belki rahatlarım diye belki bunda bu kadar büyülrcek bişey diyen birileri çıkar ama ben kendimi çok kötü hissettim 26 yaşındayım hala o sözü aklımda 

9 Cevaplar

+1 oy
(17,796 puan) tarafından
Annende birazz kırıcı söylemiş ama onunda niyeti kötü değilmiş aslında böyle düşün üzülme
(1,410 puan) tarafından
Evet değil ama çok rencide oldum çok üzüldüm bende daha uygun dille anlatabilirdi o şekilde konuşması beni çok yaraladı
(17,796 puan) tarafından
:( yaa öyle olmuş
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bazı anlar beynimizin icine kazaniyor malesf ki canım. Sirf bunn icin bende cocuklarima xok dikkat ederim soyledigim seylere aklinda kötü bi anı olarak kalmasin diye
(1,410 puan) tarafından
Haklısın evet bende elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum
0 oy
(431 puan) tarafından
Küçüklükten yaşanılan çoğu şeyi kaset gibi kaydeder beynimiz .ben hala yaşadığım çoğu şeyi unutamıyorum.babaminn annemi dovdugunu ,evde sürekli kavga şiddet olduğunu.asla ama asla da unutmm.
(1,410 puan) tarafından
Senin ki daha kötüymüş canım çok üzüldüm ayrılar mı şuan peki
(431 puan) tarafından
Yoo biraz daha duruldu babam ama iş işten geçti maalesef
(1,410 puan) tarafından
Anladım canım işte gerçekten altını temizleyip karnını doyurmak la anne baba olunmuyor o sorumluluğu dibine kadar üstleniyorsun rabbim evlatlarımızı düzgün bi şekilde yetiştirmeyi nasip etsin
(431 puan) tarafından
Amin inşallah canım öyle .çocukluk insanın geleceğini belirler çocuklukta ne yaşarsan yetişkin olduğunda hepsi çıkar karşına.kavga içinde büyuyen çocuklar ozguvensiz,korkak,içe kapanık oluyor... çocuklarımıza hayırlı anne baba olalım inşallah
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Niye bu kadar icerledin  canım sende demişsin aslında çok kötü birşey de dememiş ama birazda aile ile mi alakali bilmiyorum bana çok yeme deseler yada kardeşime biz şakaya vururuz işi bu kadar kirilmazdik o an ki psikoloji ile mi artık çocukluğun verdiği birşeylemi bu kadar alındın acaba 
(1,410 puan) tarafından
Ben kendimi bildiğim bileli kilom hep vardı zaten ve okulda arkadaşlarım bunun için hep dalga geçerdi benimle çocuklup travmam olmuştu kilolarım annemde o lafı söyleyince kazındı beynime
(2,194 puan) tarafından
Anladım canım bizde tombul cocuklardik kilolu hep tombulum geldinmi gittimmi diye diye bizimkiler yanaklarimizi isirirlardi severlerdi bizi  sonra çok yeme göbek çıkmış, arabaya sigmazsin, kocalar bebegenmez evde kalirsin çok derlerdi akrabalar,annemler sonra kendim liseye gelince zayıfladım bende travma olmadı canım zayıflayınca da 43 kiloya düştüm bu sefer cebine taş koyalım rüzgarda uçma vs gibi takılmaya başladılar demekki sen daha hassas bir cocukmussun
0 oy
tarafından
Çocuktur bişey olmaz denir ama bazen bazi seyler bizi asla birakmiyor. 
(1,410 puan) tarafından
Ah keşke unutmak istediğim o kadar .şey var ki bazen diyorum hafızamı kaybetsem belki daha mutlu olurum
0 oy
(913 puan) tarafından
Benimde bı öğretmenim vardi kiziyla aynı sınıftaydım kızıyla tartıştık sonra ben güldüm sirf beni bozmak için bana bakti pis pis güldü o annesi olacak öğretmen kadın ne kadar çirkin gülüyorsun dedi bu uzun yıllar o kadar etkilediki beni üniversitede bile elimi ağzıma kapatirdim gülerken sonradan geçti ama 
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Bazı insanlar için basit gelen sözlerin, davranışların insanların kalbinin en dibine kazınması bu işte. Bir diğer üzücü olaysa bunu genelde en yakınların yapması
(1,410 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Senin kiloda varmış ondan söylemiştir bence 

Benim oglumunda kilosu yaşıtların göre biraz  fazla  bende yemesin diye bazen diyorum bunda bisey yok bence
(1,410 puan) tarafından
Kalabalık ortamda rencide eder şekilde söylersen emin ol senin oğlunun da zoruna gider çünkü zaten okul arkadaşlarım bu konu hakkında yeterince dalga geçiyordu
(10,411 puan) tarafından
Yok ben jslabslik ortamda değil ama evde söylüyorum onun iyiliği için çok Bi kilosu yok bana gire ama babası dikkat etmesi gerektiğini söylüyor
(1,410 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(119,340 puan) tarafından
anneninde niyeti kotu degilmis ama usluo kotu olmus

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 544 göst.
21 Şubat 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 705 göst.
0 oy