0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aynı evde yaşıyoruz kadını hiç sevmiyorum bunu çok  belli ediyorum  ve bu yüzden kocamla hep kavga ediyoruz nefret ediyorum kadın  okadar kötü biri değil Allah için ama sevmiyorum eşimde bunu biliyor kadınla çok sert çok sınırlı bi sekilde konuşuyorum nasıl düzelcem  kadına karşı bilmiyorum 

26 Cevaplar

0 oy
(431 puan) tarafından
Size yanlisi mi oldu oldu ise ondan soğumuş olabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende kayinvalide adayının seninde gelinin yaparsa belki ozaman aklın başına gelir
(1,629 puan) tarafından
Heheh allah akısına sewmesin yanı ne var kaynana adayı olmakla demek kı sewdirememiş kendimi kımse kımseyı sevmek zorunda degıl bende sewmem ama saygım sonsuz ama sewmiyorum cunku cok fena kadın ben oyle degılım
(572 puan) tarafından
Adını degistirmis ama yorumlarini degistirmemis ;) ayni her gordugumle dikkatimi ceker kotu anlamda üzülüyorum yani bu kadar negatif icindeki siniri kusmak nedir anlamiyorum surekli boyle o yuzden takma yeni evli1
(1,629 puan) tarafından
Takmıyorum canım walla bı tutturmuşlar sizde kaynana Olcan he olcam tovbe ;)
0 oy
(941 puan) tarafından
Kaynanam bana okadar laf söylüyo ona cvp bille vermiyomm yine gözünde kötü gelinimmm bende onu sevmiyorum ama kırmakta istmiyorum allaha havale ediyom o bana  nasıl cektiriyorsa kizları yüz missli ceksin insallaj
0 oy
(175 puan) tarafından
Eğer erkek kardeşin varsa onun eşinin de aynı şekil senin annene oyle yaptıgını düşün belki biraz için soğur yapmazsın kadın sana bişe yapmıyorsa kötü bişe yani snde sevmeye çalışma ama kırıcı olma bnce 
0 oy
(770 puan) tarafından
Aynısi annene yapılsında o zaman görelim bakalım nasıl duyguymuş yada senin gelinin sana yapsın bakalımda belki  o zaman düzelirsin Rabbim hidayet versin
tarafından
Elimde değil ne yapcam bu durum beni çok rahatsız ediyor ama
(770 puan) tarafından
Pskolojik destek alabilirsin herşeyden önemlisi o da bir anne sevdigin adamin annesi!!!!
(1,424 puan) tarafından
O evden ayrılıp ayrı evlerde yasadiginizda hafta da 1 2 kere görmek çok iyi gelebilir
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Seninde oğlun var gelecekte sende aynı duruma düşebilirsin bişey yapmadığı halde bu şekilde davranıyorsan özellikle kırdığın yerden kırılırsın aman kendine gel bacı
0 oy
(895 puan) tarafından
ne guzel valla bende susuyorum laf soylese bile agzmi acamiyorum keske bende swnn gb tepki versem 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Ay kusura bakmasın kocan rahatsız oluyorsa senin nefret etmende Alsın karısını çocuğunu başka eve yerleşsin 
0 oy
tarafından
O da bir insan onu da bir anne doğurdu çok sevdiğin eşinin annesi Allahın izniyle ile eşinin dünyaya gelme sebeplerinden biri.sebepli ya da sebepsiz sui zan ile kötü sözlerle onu aklından geçirdiğin her an kul hakkına giriyorsun kin şeytanın oyuncağını kin gütme güzel düşün empati yap ki duyguların yumuşasın canım
0 oy
(4,391 puan) tarafından
kimisi de sevmedigi insanların gozunun içine içine bakar. o nasil oluyor 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama eşinin annesi saygı göstermek zorunda sin hele ki sana karşı kötülüğü yoksa unutma sende bir kaynana adayisin..
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende birlikte yaşıyorum bende sevmiyorum ama o calisiyor sabah gidiyor akşam geliyor ben evdeyim oğlumla. Önceden çok kavga ederdik wsimle her yaptığı şey gözüme başardı hep yanlış anlardım kafamda kurardım neden böle dedi bana mı laf ediyor felna felan diye eşimde çok kızardı ve hep aramızda kalırdı ama son bi kac aydır bi sorun yok çünkü kadını görmüyorum fazla.valla bacim zor seni çok iyi anlıyorum 
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Kırmayın insanları bu kadar sevmeyebilirsin ama saygı göstermek zorundasın
0 oy
tarafından
Sevmeyebilirsin ama sert yaparak kalp kirip saygısızlık yapmak hoş değil. sonuçta esinin annesi. Belirli bir seviye olmasi gerekiyor. 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aynı şeyi annene yaptıklarını düşün
0 oy
(454 puan) tarafından
Kız kim kaynanasi bayılıyor bunu eşine belli etme arada köprü görevi görmesn anlıyorum seni bir süre sonra batıyor insana istemsizce ses yükseltiyor ama sakın olamaya aynı ortamda durmamaya calis
0 oy
(2,984 puan) tarafından
Bende eşimin kardeşini sevmiyorum ama yanlışı var bana karşı nefret ettim naparsa yapsın soğumam artık ona karşı
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Sevmesem de asla ama asla saygısızlık yapamam ailemden böyle gördüm eğer saygısızlık yapsam ilk babam dikilir karşıma herkes birbirini sevmek zorunda değil ama saygı önemlidir bir de aynı evdesiniz üstelik sen kadının evinde yaşıyorsun
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bende hıc sewmiyorum esımde biliyor cunku annesini tanıyor 
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Tabiki kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygi çerçevesini bozma derim bende bayılmıyorum ama yapacak birsey yok esin annene öyle davransa ne hissedersin öyle dusun canim cicim olma ama sınırıda geçme derim 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 356 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayat_dunya (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.