0 oy
113 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Sildindiii

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynım var 8 yaşında ama baya uslu kızımada bişe yapmıyo çok şükür 
tarafından
Masallah ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya nasıl kiyiyorsunuz ya bugün kardeşimle ilgili bir sürü post açtım ... 22 yaşında kız kardeşim bana gelir ve ben onun gotunu toplarım hahahha ya sarılın sevin annen ilgilenmiyorsa sen gir yaptır tuvaletini belliki bilmiyor abla anne yarısıdır ya yapmayın rahatsız oluyorum demeyin 8 kardeş herkes bir dağda ama hep gelirler yanıma keşke hep kalsalar hep benimle olsalar nasıl güzel bişey ya annenle kardesinin sana gelmesi bebeği ver annenin kucağına kardeşinle top oyna 2 saat bir çocuğu mutlu etmiş olursun ... Evladın her zman yaninda ama onlar geri evine gidiyor gerçekten nasıl rahatsız olunuyor bilmiyorum ya ben çok düşkünüm yada kimsenin kimseye Sabri kalmamis
tarafından
Daha küçüksün balım kardeş sevgisi evlat sevgisine benzer biri can bağı diğeri kan bağı ❤️
tarafından
Ama cok simariyo ogluma zarar verince kiziyorum
tarafından
Tabikide vermesin zaten seni kıskandığı için yapıyor bitanem  onun pabucu dama atıldı şimdi bunun için onu besigine koyup onun sevdiği birşey yaparsan onemsendigini anlar mesala senin için en sevdiğin kurabiye yaptım yemek ister misin  de böylelikle bağ kurulur ... Tabi zorunda değilsin ama bilmiyorum ya çok başka bişey kardeş sevgisi
tarafından
Pilavi cok sevyo yapyorum baska seylerde yaparim ama mutlu olmuyo
tarafından
Olur o daha çocuk sen kendi 7 yaşını hatırlasana ... Biraz büyüsün bilecek onun için neler yaptığını cokda kafaya takma sevgini ver çocuğunu nasıl seviyorsun onuda sev :) ❤️
0 oy
(507 puan) tarafından
7 yaşında erkek kardeşim var 
0 oy
(7,985 puan) tarafından
Kızım var 6 yaşında en küçük kardeşim 12 yaşında

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 637 göst.
7 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 343 göst.