0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde tarafından
esimle her hafta annesigile gideriz.düşük yapiyormusum yeni hamileydim haberim yoktu çise götür oglani dedim.kaynana sordu ne diyor dedi.görümce se çise goturcekmis oglani dedi.neyse goturdu esim.kaynana o.sira gideyim de aliyim elinden dedi.bende duyuyorum hepsini.gitti elinden aldi zaten oğlunun bizimle ilgilenmesini istemez.napiyosun dedim niye babasinin elinden aliyosun cocugu dedim o sira esim geldi ustume yürüdü görümce bagirdi cagirdi.gidin bu evden bi daha gelmeyin o zaman dedi.koskoca insanlarsiniz 10 yil oldu hala ayırma derdindesiniz dedim ayip dedim.görümce de 9 yil oldu bosanali cocugu yok.hadi benle ilgilenmesini istemiyordunuz çocuğuyla da mi ilgilenmesin dedim.ama her hafta ayni mevzu.oğlunu bizden sakinip duruyor.bizimle degil de 18 yaşındaki kaynimla gorjmcemle kaynanamla ilgilensin istiyorlar.gorumcem bir daha onlara hicbisey verme dedi annesine gelmeyin dedi cabuk dedi o da gelmeyin bi daha dedi.esim dovdu tokat atti 5 ay oldu olaya adim atmadim.esinle hergun  kotu oluyoruz gitmiyorum dye.oglumla ikisi bi saatlik gorusuyorlar ya da disarda gorusuyoruz hicbsey olmamis gibi cunku yapisiyorlar.adlari ciksin istemiyorlar.o gece esimin dayisigile gittim cocugumla cokca kanamam oldu dusuk yapiyormusum.sabah dr a gittim.hamile.oldgmu öğrendim.gece dayisigile herşeyi anlattim.ailem.burdan alir beni dedim.ama eşini çağırıp eve gönderdiler bsey diyemedm.suan evlerine gitmek.istemiyorum esim her hafta gidelim.istiyor kavga cikiyor akrabalardan gorusursek yeter dyrum istenmedigmz yere.niye gidiyoruz dyrum.evden kovuyor artik biktim ne yapacagimi bilmiyrum.

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Geri. Zekalı kocan neden seni anlamiyor da diretiyor. O aynısını yaşasa gider miydi acaba. Birden kayıp vermişsin ya. Allah hidayet versin eşine. Çok zor. 
tarafından
hamileyim.suan 6 aylik.olduk cok sukur sorun yok ama biktim artik.zaten ailesi de ayrılmasından yana.sadece adları cikmasin istiyorlar merkezde oturuyoruz ama ilceliyiz iki taraf da. kizi ayrildi evlenemeyecek dye korkuyorlar yaşı 40 oldu
(245 puan) tarafından
Keşke size şiddet uygulayan bi eşle böyle huzursuz eve ikinci çocuğu yapmasaydınız olan çocuklara oluyo
tarafından
çocuklar olmadan çok istedim gitmeyi gittim de ama.ailem.istemedi maddi durumlari kotu esimin ailesinin maddi durumu çok iyi.esim de ailemin yaninda birakmadi zorluk cikardi hergun kapiya dayandı birakmam seni burda dye.cocuk olunca gidemeyecegimi dusunuyr
(245 puan) tarafından
Beni ilgilendirmez tabi ama bende böyle bi evde büyüdüğüm için çok üzülüyorum gerçekten Allah yardımcınız olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Senin böyle bir kocaya yapacağın şey yanında ailesine kötü bakış bile atmamak . Arkasından ne yapıyorsan yap
tarafından
aramızdaki en ufak bi olayi kaynanam.ve gorumcem eşime yetiştiriyor bir de ustune katil karistiriyorlar.kızının.yuvası olmadi benim de olmasin.istyrlar.ama kizininkimse evinden kovmadi
tarafından
Yaa ne biçim insanlar bunlar.  Pislikler . Valla canm işin çok zor
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Anlayışsız eş çok zor ya insan olup arayı düzgün tutacksa gidilir seni ailesine ezdiricekse gidilmez bide şiddet uyguluyor ********
tarafından
tutamaz ki gücünü benim üzerimde deniyor.guya show yapiyor onlara karsi iyi evlat rolü.alakasi yok.
0 oy
tarafından
Elleri kırılsın hayvannn adiiinin. Hemen boşan gitsin anasıyla yaşasın dingill. 
tarafından
çocukların ailemin yaninda rahat edeceğini bilsem bi dk durmam da ailem istemwz
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Keşke şiddet olmasaydı...
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Peki düşük yapmana ne dedi eşin ?
tarafından
düşük tehlikesi gecirdim ama suan iyiyiz 6 aylik olduk.duyunca suçlandı pişman oldu ama sinirlense yine ayni olur.maddi acidan yetemeyecegni dusunuyor cocukalra .zaten ailesine de bu yüzden bagli bu kdr
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ya çok üzülüyorum  yaa gelip seni ordan kaçırasım geldi. Ya niye merhamet yok bu insanlsrda niye kalpleri kötü ya. Kovulduğu yere neden gitmek ister insan anlamıyorum neden erkek çocuğu ile ilgilensin istemiyorlar o kadar düşkünler madem sırf bizle ilgilensin istiyolsr neden evlendiriyolarlar bu adamları. Kocan da gidemeyeceğini biliyor o yüzden baskı yapıyor. Düşük yapmışsın acını bile paylaşmamışlar bu nedir arkadaş hangi evren burası ya. Keşke yapmasaydın 2 ci çocuğu. Madem seni bırakmam diyor insan gibi davransın ozaman. Ailene anlattın mı biliyorlar mı. Bilip de istemedilerse bişi demicrm valla yaa. 
tarafından
çocuklar olmadan  çok cirpindim beni burdan kurtarın dye kimse yanimda olmadi dayilarm teyzelerim yanimdalardi ama ailem yanimda değildi.sehir sehir devlet memurluğu icin mulakatlara katildim olmadi.aslinda bana cok iyi davranır sever  ailesi karismasa ama.cocukla daha düzene girdik.bunu çekemiyorlar ailesi.esim de ailesine maddi acidan muhtaç goruyor kendini halbuki guzel işi var.fazla muhabbete gerek.yok kiskanclik oluyor dedim gorusuruz ama sık.degl dyrumbeni dinlemyr farkinda ama gucu bana yetiyor
(4,651 puan) tarafından
Ahh kuzu yaa. İnşallah bir an önce kurtulursun bu insanlardan. Ya da eşin insaf a gelir.
tarafından
inşallah canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 398 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 516 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.
0 oy