0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kızlar 2.5 yıldır evliyim önceden sürekli kayınvaldem görümcem vs vs aşırı giderdim bende isterdim gitmeyi nedense 1 yıl önce doğum yaptım sonra baya soğudum onlardan şuan gitmek değil seslerini duymaya tahammül edemiyorum neden acaba arabamız var ben gezmeyi çok severim ama satrırmak istiyorm sürekli gidip gelmemek için. Bir post daha açıcam ona da bakın şimdi ikisi karışmasın 

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cocuktan snra boyle oluo 
(132 puan) tarafından
Galiba ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok karışıyorlardir ondan olabilirmi
(132 puan) tarafından
Karışmıyorlar bana ama çocuktan sonra ben değiştim elti vs olunca da bir kaç kez haksızlığa uğradm
0 oy
(16,023 puan) tarafından
Doğum yaptıktan sonra gözüne batacak şeyler yaptılar ise soğuman normal ama arabayı bu yüzden sattırmak çok saçma değil mi 
(132 puan) tarafından
Evet yaptılar hatta aşırı sinirlendiridler hepsiyle kavga ettm arabanın bu yüzden satılmasını istiyorm ama bir de biraz borç var onları kapatmak içn aslında ama bu yüzden de üzülmüyrm
(16,023 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Muhakkak bir şey yapmışlardır. 
(132 puan) tarafından
Canm eltm yokken çok iyiyidk sonra elti geldi annesi küçükken bırakmış gitmiş üvey annesi bakmş hata yaptıgın da bi böyle  piskolojisi bozuldu diyorlar sonra bebegi oldu çok ağlıyormş eltnin piskolojisi bozulmş bende bir hata yapsam yüzüme vururlar bende susmam ama o susar
0 oy
(2,158 puan) tarafından
Eşin ne diyor bu konuya peki 
(132 puan) tarafından
O karışmaz anlatırım ben sebeplerini haklısın der ben derm zaten annene gidek felan diye o fazla Demez bende anne olduğum için öyle aşırı hasret kalmasınlar isterim haftada 1 2 defa gider görürüz sinir olduğum bir durum olduğunda ben gereken cevabı veririm eşim Karışmaz yada eşime derm o söyler
0 oy
(119,380 puan) tarafından
bilemedim yaa     
0 oy
tarafından
Sana bir şey mi yaptılar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde Ceylan0404 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 275 göst.