0 oy
166 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4 puan) tarafından

Merhaba,

Geçenlerde fikrimühim denemek için bana ve arkadaşlarıma  mustela pişik önleyici krem gönderdi. Daha önce kullanmamıştım denedim ve memnun kaldım. Temiz ve kuru bir cilde sürüyorum  ve gerçekten memnun kaldım. Resmen vitamin bariyeri oluşturuyor %98 doğal, 0 parfüm, 0 paraben ve 0 koruyucu. 50 ml ve 100 ml olarak satışta ve diğer markalara göre fiyatı çok daha uygun. Daha önce bebek şampuanını kullandım şimdi de pişik kremini kullanmak nasip oldu. Kullanlar varsa yorum yapabilir mi? Teşekkür ederim.

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok güzel bir ürün canım ben kızım doğalı mustela ürünlerini kullanılıyor um çokta memnunum. Pişik şampuan güneş kremi losyonu hepside çok iyi
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Flash TV oyunculugu gibi reklam :)
tarafından
Ya herkes burada marka paylaşıyor Devran ama bu gerçekten artık komik olmaya başladı. Mustela reklamı 2 haftadır sürekli dönüyor. Yeni üye oluyor mustela resmi paylaşıp övüyor sonra birileri yorum yapıp evet mükemmel diye resim paylaşıyor bi bakıyorsun 1 puan :D Bunu yazmak için mi üye oldunuz ya da krem resmi paylaşmak için.. Çok komik bir durum oldu artık
tarafından
Ben hamileyken avent aldım tutmadı oğlum wee tuttu :) gerçekten marka ne kadar iyi olursa olsun bazen olmayınca olmuyor
(224 puan) tarafından
Aynen benimm yeğenime her marka aldık bibs avent wee ne ararsan o gitti ece diye mi marka emziği tuttu 3 yaşında hala elinde 2 emzikle geziyor 5 tl lik basit bi emzikti
tarafından
Haha bu çocuklar neyi isterse onu tercih ediyo :)
(3,491 puan) tarafından
Avent bibs dahil 8 çeşit emziği reddeden benim zillibaş: D
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Üfff beee efsane reklam olmuş hiç reklam gibi hissetmedim:woot:

tarafından
Ahahahaha
0 oy
(15,658 puan) tarafından
Reklam olsun olmasın gerçekten güzel bir krem 
0 oy
(119,282 puan) tarafından
kac tl reklam ucreti gii
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Nasıl satış yaparım adlı çalışma 
0 oy
tarafından
Mustella kullaniyorum bende aslinda her bez degistirmede surerim ama biseyi yanlis yapiorm sanirim az bi pisigi var oglumun bi turlu gecmedi
0 oy
tarafından
Kac para verdiler kız?
(4 puan) tarafından
Para vermediler canım sadece ürünü gönderdiler.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bacım habu reklamlardan ne kadar kazanıyorsun soyle bize bizde yapalım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
0 oy
3 cevap 105 göst.
0 oy
3 cevap 61 göst.
28 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Brcns8 (1 puan) tarafından soruldu

379,493 soru