0 oy
257 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (588 puan) tarafından
Bluz bakıyorum ama geneli hem pahalı hem crop. Croplarda iyice küçülmüş göğüs altı olmuş. Bu nedir yav.

8 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Yakında crop da giyilmeyecek meme uclarını tek kapatıp çıkacaklar :D demedi demeyin 

tarafından
Kız giysinler de özel bölgeleri kapalı kalsın bizim günahımız ne :D kasada müşteriyi bırakıp gidecektim az daha ben utandım valla ki ben utanmam hiç :D
tarafından
Zal Vera valla doğru ben pantolon giyiyorum boy yüzünden bileklerim açık kalıyor bulduklarımda zaten pahalı yanından geçilmiyor
tarafından
Gülşah Allah’a inancın olsun trendyoldan tam 6 tane pantolon aldım içinde 2 tane oldu sırf boyları yüzünden alıp alıp iade ettim :D
tarafından
Bende geçen ay aldım bir tane boyu 32 aldım güya bi giydim utanmasa diz kapağı da kalacaktı parçalar :D
tarafından
Elbise alsam yine aynı dert valla bıktım kıyafet derdinden :)))
-Reklam-
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Tunik al xvzvhdjd
(588 puan) tarafından
Boyum kısa ve tarzım değil :D
(2,976 puan) tarafından
Anladım canım uzun al kestir ne diyim kız zbnsejh
(588 puan) tarafından
Yaratıcı fikirlerin için sağol aşko :D bizleri düşünüp ona göre arz yapsalar keşke. :(
(2,976 puan) tarafından
Dolapta gardropta falan güzel normal bluz penye yarım kol falan herşey var istersen göz at hem uygun hemde ne çok açık ne çok kapalı
0 oy
tarafından
Ahhh ahh biz tesettüreler ne yapalım yaa iç gösteriyor yada boyu kısa 
(588 puan) tarafından
He ya kumaşların maliyetinden kurtulmak için incecik kalitesiz kıyafetler üretiyorlar
0 oy
(917 puan) tarafından
Crop adı altında sudyen giyiyorlar
(588 puan) tarafından
Demi ya öyle olmuş göbek hizası bile yok doğru dürüst
(917 puan) tarafından
Evet cidden bide altına çizgisine kadar belli eden tayt moda olmuş ben bile bakamıyorum utaniyom
(588 puan) tarafından
Taytlar ayrı bir konu zaten. Çıplak gibiler
0 oy
tarafından
Kız hele tesettür olanlar ne yapsın bluz alıcam diye çıktım ya kısacık yada içi görünüyor hep almadan geldim 
(588 puan) tarafından
Öyle gerçekten nasıl olcak bilmem
0 oy
tarafından
Evet malesef düzgün giyecek birşey bulamıyoruz 
(588 puan) tarafından
Öyle öyle :(
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Off o crop nedir yaa resmen sütyen giyip geziyo millet iğrenç ya normal giyinen insan azaldıgı için bizim gibi normal bluz tişört giyenleri düşünmüyor kimse işte 
(588 puan) tarafından
Maalesef :(
0 oy
(2,593 puan) tarafından
valla bende kalçamı kapatıcak bir tişört bluz bulamıyorum sinir oluyorum herkes aynı şeyi giymek zorunda değil ki mağazalara bir bakıyorum hep crop 
(588 puan) tarafından
Öyle gerçekten

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 576 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 829 göst.
0 oy
3 cevap 177 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.
21 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu

386,138 soru

11,544,621 cevap

35,220 kullanıcı

...