0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar oğlum 100 günlük yani 3 buçuk aylık ama 2 ayından beri kakasını günde 1 2 kere anca yapıyo bazen hiç yapmıyo önceden kaka sayısından doyduğun anlıyodm ama şimdi kakası normale bindiği için anlamıyorum şöyle anlatsam yardımcı olur musunuz lütfen

Günde 5 6 adet tam dolu idrarlı bez alıyorum

Tüm gün meme başında kalmak istiyo emerken oynadığı bariz belli memeyle oynuyo resmen ama memeyi vermezsem dört parmağını ağzına sokup bildiğiniz elini yiyo 

Midesini elimle kontrol ediyorum ve sert geliyo bunlar doyduğu anlamına gelir mi nasıl doyduğunı kontrol etmeliyim kilosu dışında 

5 Cevaplar

0 oy
(690 puan) tarafından
7 aylık olduk 3 aylıkken nasıldı hatırlamıyorum ama acıkan bebek ağlar yani illa beli eder 
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kilo alması iyise. Ve bez sayısı çok çok yeterli. Bence doyuyo. Hatta günde 5 dolu bez zaten doyuyo dmeek
0 oy
tarafından
Kakayla doymnn alksi yok bizde 90 gunlgz 2 de Bir kaka yapr
0 oy
(282 puan) tarafından
Hergun kaka yapması şart değil, günde 5-6 defa idrarini yapıyorsa doğduğu anlamına geliyor zaten bebekler o süreçte ellerini keşfeder ağzına koyması normaldir benim bebeğim de öyledir şuan 7 buçuk aylık hala da tüm parmakları ağzında ayak parmakları bile :) aç olan bebek ağlar, derin uykuya dalamaz canm anlarsın yani aç olduğunda en fazla üç saatte bir de besle onu uyuyorsa uyandırma 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Cişli bez sayısından anlarsın canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 74 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 54 göst.