0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde (2,152 puan) tarafından

Kizzlar ya az önce eltimin çocukları geldi bir kiz bir oğlan ve evi resmen talan ettiler. Oyuncaklar toplar oynayıp dağıttılar o neyse sorun değilde kiriyorlar ve kendinle eve götürmek istiyorlar bizim kızımızın ilk oyuncakları hevesle aldık daha oynamayı bilmiyor ama etrafında yine de ablam da hepsini valize koyup bazaya kaldırmış siz nasıl yapıyorsunuz misafir geldiğinde:)

Merak ediyorum..

60 Cevaplar

0 oy
(119,342 puan) tarafından

bana gelen yojda ilsa saklamam:D

tarafından
Denizde kum sizde oyuncak
Hele yakın olsaydın çarpmazmiydim bitane akülü araba
(119,342 puan) tarafından
canin sagolsun istedib araba olsun
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiracaklarini bilsem evet oyuncaklar da pahalı oldu 
0 oy
tarafından
Hiç kaldırmıyor m çocuk onlar oynasınlar    oynuyup söylüyorum sonra toplayın çalışkan arılarım bnm topluyorlar hemen:)☺️
(2,152 puan) tarafından
Bunlar daha anlamıyorlar canım biri 4 biri 1 buçuk yaşında
tarafından
Bnimkide 2 yaşında gelen misafrnkide 4 yaşında kız:)
tarafından
Anlarlar ogretılmedıgınden öyleler komsumun 5 ve 1 yasında cocukları benim oglumda 3.5 yasında hadı en cok kım toplucam sayıyorum 10 a kdar dıyoruz anında toplanıyor ortalık daha az once topladılar gıttıler :D
tarafından
Ayy maşallah:))
0 oy
(2,769 puan) tarafından

Oyuncakları eve göturucem diye ağlamazsa veririrm oynasınlar. :D 

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bize gelen cocuklar asiri tuhaf oldugu icin sakliyom bazilarini :D
tarafından
Hahahah eda bende öyleyim yaa efendi efendi oynasalar vercem de her fırsatta bir şeyler kırıyorlar bende saklıyorum:D
(22,070 puan) tarafından
:D pek fenalar amann
(13,823 puan) tarafından
O ne demek kiz☺bende saklamadim hic ama bilemedim
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Şu ana kadar hic saklamadim
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Henüz o seviyeye gelmedik canım ama kıranlar gelirse en azından pahalı olanları saklarım. Annem öyle yapardı kardeşlerimin pahalilari saklardi bizim saflar anne onu bulamadim versene diye tutturur kirdirirdi çocuklara 
0 oy
(687 puan) tarafından
Kırılması umrumda değil ama sokmadıkları delik kalmıyor az daha donumuzda barbi kafası çıkacak o yüzden artık kitliyoruö odayı 
(2,152 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin kız alemsinn:))
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Oyuncak değil de, bisiklet şeklinde saat var benim onu saklıyorum. Bir arkadaşımın oğlu otipik otizm ona çok takıyor. Tekerlerin döndürüp bakıyor diye kaldırıyorum o gelirken
(2,152 puan) tarafından
Bizimki de resmen iki yaşında yürüteç e bindi  ne diyeceğimi bilmedim
(2,119 puan) tarafından
O zaman o tarz seyleri kaldıracaksın onlar gelmeden önce
0 oy
tarafından

Bize gelen olmadığı için bilemem kaldırmam herhalde oynasınlar :D

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Az oyuncak bırakıyorum. Gerisini saklıyorum yoksa çok fazla dağınıklık oluyor 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
İstesemde saklayamam ya vicdan yaparım galiba 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Kırmayanlardan saklamam ama kıracak olanlardan saklıyorum yani çocuktan ve anneden anneye değişiyor mod 
0 oy
tarafından
Ay en sinir olduğum şey hevesle alıp çocuğum oynayamadan başına birsey gelmesi . Benim de kizimin oyuncakları öyle oldu ama benim görümcem ve çocuğu bizde kaldı.  Şimdi de kaldırmiyorum gelen giden yok:)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Malesef ki saklamak zorundayım gorumcemin çocuğu oyuncaklarla oynamayı bilmiyor resmen kırıyor bende gelmeden önce kaldırıyorum mecbur kırılmayacakları bırakıyorum çünkü annesinde malesef uyaran biri değil ve çocuktur yapar diyor 
0 oy
(637 puan) tarafından
Eltimin oğlu çok zarar veriyordu .pahalı oyuncakları kırılmasın diye sakliyordum.cunku yapma etmeden anlamiyordu
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ben esirgemem ya onlar oynadıkça sevinirim valla alsın götürsün bizde onlara gidince getiririz bendekide çocuk ondakide çocuk 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hic saklamm kiracak olsalar da farketmez
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Az önce ablam ve çocukları burdaydi evin anasını ağlattılar hem kırdılar hem götürdüler deliricemmmm
(2,152 puan) tarafından
:)) Allah sabır versin:D
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Hiç saklamam oyuncak falan ama öyle yaramaz ve oyuncaklara zarar veren çocuklar olsa saklarım diye düşünüyorum çünkü oyuncaklarda pahalı 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,043 göst.
7 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,023 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Melekkk (10,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kaplan2020 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 436 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,400 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...