0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Ya benim psikolojim bozuldu artık kaldiramiyorum bebeğim 8aylik oldu hala ekgida reddediyor ancak zorla pekmez nfalan şekerli gibi olursa bulamaç gibi bazen yiyor ne yemek ne peynir...hele ayrı ayrı hiç yemiyor bulamaç da iyi değil nereye kadar bulamaç .Sürekli kucakda önce kolikdi bitti ekgida çıktı aynı odada arkamı dönsem agliyo .yemeğini yemiyor sürekli beni istiyor hicbirseyden memnun değil oyun oynanıyor nkendi kendine illa benn olcam artık kaldiramiyorum..

Uyumuyooooo...uyusa dinlencem ona yetecem ama yok bugün sabah 9da kalktı birkwz ikide uyudu onbeş dakika okdr birde şimdi uyudu ...az evvel artık kaldiramiyorum sırtım ağrıdı ağladı ağladı kucağıma almiyorum diye ama kaldıramıyorum busefer bende oturdum ağladım canım sıkılıyor zatten gurbetdeyim tekim.Nasil şansım varmış ha bu bebekler düzeliyor munyoksa huysuz olan hep böyle mi gidiyor....mamasını bile 200ml mesela hiç bikerede bitirdiğini görmedim Hep 90-100  bir saat ikisaat sonra belki 80-90daha oda keyfi gelirse....hastalığı falan yok ama artk bende anneligimi yaşamak çıkarmak onla gezmek nebilim anlatamıyorum memlekete gitmek istemiyorum hickimseye anneme bile sigamiyorum öylemi heryerde aynı...Çok uzun oldu kbkmayin hakkınızı helal edin.

3 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sakin ol kuzum 8 aylık bebek kendi kendine oynar mı hiç tabii ki sana muhtaç yemek konusuna gelince yavaş yavaş alışacaktır, beğenmediği şeyi bir daha verme
(50 puan) tarafından
Pırasa kabak yumurta peynir patates havuç brokolo ....hicbirinimi sevmez hepde sebze ile başladım hatta meyve sonradan armut elma muz verdim sadece ama sadece meyve yiyor ev darmadağın bi iş yapamiyotum yemek yapamiyotum o duruma geldim artık eşimle aramız açılıyor sürekli.kavga ev huzursuz
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
Al benden de o kadar yazın beni anlatıyor. 6 ayı yeni doluyor çok huysuz diş yüzünden gurbetteyim 28inde ailemin yanına gideceğim hızlı trenle 5 saat ama yol nasıl geçecek bilmiyorum hadi gittim diyelim ailem bakacak çocuğa beni de dinlendirecekler ama sonra dönüşüm de napicam bilmiyorum en çok ta ev işlerine yetisemeyince bunaliyorum bu yüzden yanıma yardımcı düşünüyorum haftada bir de gelse yeter bana ev işlerinde yardımcı beraber o gün içinde ne istersem belki parka gideriz belki temizlik belki yemek bir fincan kahveyi birlikte içmek yani hem arkadaş hem yardımcı öyle bir ilan vermek fiyat araştırması yapmak istiyorum hatta buraya da yazacağım birazdan.
(50 puan) tarafından
İmkanın varsa yaz inşallah bulursun cmm..bende gidince dinleniyorum ama yine beni istiyor kısa surelifine dinlenmek
0 oy
(282 puan) tarafından
Ahh ahh kendi hayatimi okudum sanki tek fark benim kızım da 7 buçuk aylık bende 5 buçuk aylık hamileyim hamileliğim çok zor sıkıntılı geçiyor gurbetteyim kimsem yok bir Allah'ın kulu kapımı çalmaz eşim gündüz çalışıyor akşam gelir iki saat oturur yemek yer çay içer uyur koskoca evde ben tekim bir yere çıkamıyorum resmen bunaldım biri kucağımda biri karnımda kaç gündür hiçbir şey yemiyor ne yapacağımı bilmiyorum :((
(50 puan) tarafından
Ayy canm allah yardımcın olsun aynen erkekler böyle yemek ye çay.heo yorgunlar zaten....
(33 puan) tarafından
Oyyyyy Allah yardımcın olsun
(282 puan) tarafından
Saolasın canm öyle valla çok bunaldım artık
(282 puan) tarafından
Saolasın Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.