+1 oy
1,680 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar merakımdan soruyorum normal ya da anormal bir durum var mı bizde diye. Çocuk olmadan önce her şey daha farklıydı ama şimdi çocuk olunca yorgunluktan ilişkiye zaman ve halim kalmiyor. Çocuğum 1 yaşında bu arada. İlişki 10 günde 1 falan anca oluyor geçtiği de olmuştur. Böyle bir şey normal mi çocugu küçük olanlan özellikle kaç günde bir oluyor? ( Cvp vermek isteyen versin) bir de sizce bu eşimle aramizdaki ilişkiyi etkiler mi bazen sorun olduğu oluyor.

37 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ya bacım ne çok seviyorsunuz sex konusu konuşmayı birde neden özelikle gece açıyorsunuz bu postu kadınlar var diye soruyorum fikir almak için demeyin sakın miletin az özel hayatı olur ya hele yatak oda konusu mahremdir 
tarafından
Yaavvv arkadas siz hangi kafayı yaşıyorsunuz kale alıp cevap bile vermemisim siz neden havladiz bu saate kadar :d bana laf yetistircegine git eşin ikna etsene malum ilgisiz bırakıyormuş seni :d yazmadığım halde hala kuduruyorlar ya Dilara bacım beli terbiyeli olduğunuz eşinizle kac günde bir şey yaptığınıza kadar yazıyorsunuz :d yalaka tayfa
(1,271 puan) tarafından
Yaa canım bnm sen mi cevap vermedi kaale alıp. Girdiğin gibi cevap yazmışsın :) kıyamam okuma yazması da yok. Ya da okuma yazması var ama algısı kapalı ne yazdığımi görmedin mi eşim sorun ediyor dedim yani ilgisiz bırakan eşim değil ben oluyorum burada. :)))) Eşim peşimden kosuyor çok şükür :) Kıyamam ahlak abidesi.
(183 puan) tarafından
Kuş kadar beyninle laf mı soktun sen şimdi? Ağzını kapa da salyaların saçılmasın.
(183 puan) tarafından
Okuması var da algılayacak organ çalışmıyor. Bir de k.pek benzetmesi yapıyor ahlaksız. Şu dkdan sonra ben de onu kapımdaki k.pek yerine koyup muhatap almıyorum zaten ciyaklasın mahalle karısı:D
(1,271 puan) tarafından
Dilnaz sen bana laf sokmaya çalıştın ama okuyup algın yetmediği için başaramadın :) hee bu arada kocan ve sen bu konulardan çok uzaksiniz sanırım ki sana anormal ve ayıp gibi gelmiş :) aynı liseli ergenler gibisin:) aa m*me gördüm çok şaşırdım der gibi :) burada birsuru insan güzel şekilde okudugunu anlayıp cevap vermiş. Hepsi ahlaksız sen ahlakli ergen.dilnaz dilini koparttirma ya :) dilaracim ben de sana katılıyorum köpek yerine bile koymayip ne yazarsa yazsın cevap vermiyorum havlamaya devam :)
-Reklam-
+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Yine iyiymiş sizinki bizimki ayda bir oluyodu :D
(6,053 puan) tarafından
Hahahah kiz ne yasliligi delii☺☺☺ walla bakma bol keseden salladima benim sipada gazli ve uyku problemliydi ki hala uyku problemli bende ewde olu taklidi yapiyordum bi donem☺☺
(48,690 puan) tarafından
bende oyle valla Allah affetsin uyutmaya giderdim esim odada beklerdi o uyuyunca kalkardim hahah ☺️☺️☺️ Allah tan benim esim uykucu
(6,053 puan) tarafından
Hahahah sen ne kadar bensin☺☺☺
(48,690 puan) tarafından
bence cogu kadin biz gibi ☺️
(6,053 puan) tarafından
Olabilebilir☺☺☺☺❤
0 oy
(69 puan) tarafından
Benim kızım da 1 yaşında rahat hergün oluyor diyebilirim:))))
(8,326 puan) tarafından
Bir dilek tut eşinde dinlenmeyi öğren canım.Duşu al mis gibi yat yataga uyu
(224 puan) tarafından
Yani bende doğum yapalı 2 ay oldu 40 tan sonra sürekli oldu yani çok ağrım var fakat olayı akışına bırakıyorum
(1,271 puan) tarafından
Ayy cemrenin maması o nasıl bir cümle kız :) eşinde dinlenmeyi öğren :) çok güldüm ve sevdim denicem :D
(1,271 puan) tarafından
Valla kızlar doğumdan sonra bariz bir değişim oldu bende yorgunlukla birleşince ama üstesinden gelcez insallah :D
(8,326 puan) tarafından
Oyle ama canım basladıgın an yorgunlugun gider cunku vucut oksıtosın salgılar sevgı hormonu bu da seni rahatlatır basım agrıyo frlan palavra yani :D
0 oy
(197 puan) tarafından
Bizde aynı canım benimde 1 yaşında 
(1,271 puan) tarafından
Dimi cnm çok anormal bir şey yok olabiliyor öyle çok yoruluyor insan
(197 puan) tarafından
Yok normal canım Vala öyle yorgunum yürüyor bide perişan oluyorum onla
(1,271 puan) tarafından
Bnm daha yürümüyor ama emeklemeye başladı odadan odaya koşuyorum bir şey devirmeson üstü e diye şimdi hepten yorulurm
(197 puan) tarafından
Benim resmen koşuyor bide bana yapışık
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Çoğu insan senin gibidir canım mutlaka . Hele ki sürekli gece uyanan bebe varsa hayat gerçekten çok zorrr.
(1,271 puan) tarafından
Ya sabaha kdr 30 defa uyandığı günler oluyordu :( gerçekten gündüz ayrı gece ayrı yoran bir bebek. Akşam olunca pertim çıkmış oluyor sabah tekrar maratona başlıyorum kendime bile vakit ayiramiyorum
0 oy
(7,719 puan) tarafından

Benimki 1,5 yaşında dediğin gibi genelde. Yalnız şöyle bir durum var. Erkeğin aklı 1 midesinde 2 şeyinde olur derdi tanıdığım bir teyze :D o kadar haklı ki 

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Benim kiz 20 aylik ikinciye hamileyim bide 6 aylik.bizimde yok bisey artık.halim kalmıyor aksam yattığım yeri bilemiyorum ki 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Gece bana da cok zor geliyor canım onun icin ne zaman vakit bulduk o zaman oluyor.  Lohusalik disinda 10 gün olmadığı hic olmamıştır.  5 bucuk 3 bucuk  ve 50 günlük bebegim var bu arada
(620 puan) tarafından
3 çocukla nasıl başa çıkıyorsun birde özel olmazsa neden bu kadar peşpeşe oldu bende de var iki tane biri 5 yaşında biri 8.5 aylık gün içinde bazen oturup aglayasım geliyor
(3,950 puan) tarafından
Kayinvalidem ve ailem destek çıkıyor esim de sagolun cok yardımcı oluyor
3. Bebegim plansız oldu yoksa cocuklar okula baslayinca istiyordum ama plansiz sekilde hamile kaldim. Dünyalara bedel bi paşam daha oldu iyi kide oldu :))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Aynı durumdayız , yorgunluk bi andan , çocuğun geç uyuması bi andan ;bi de çocuk uyandı uyanacak stresi oluyor , çocuk yokkenki gibi tadını çıkara çıkara yapılmıyor malesef .(Allah çocuğumu başımdan eksik etmesin )
(1,271 puan) tarafından
Noktasına parantezine kadar katılıyorum. Geç uyuyor onlarca kez uyanıyor. Yorgunluk bir taraftan uyandı uyanck bir taraftan. Sorun olmasından korkuyorum
(7,935 puan) tarafından
eşlerimizin karakterine bağlı sonuçta biz bu çocukları babamızın evinden getirmedik kendileri de istedi de oldu .O yüzden anlayışlı olmalılar.:D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tabiki normal değil,maydonoz ye cinsel gücü artırır 

Halsizsen pekmez iç kansız olabilirsin,buda kendini yorgun hissettirir
(1,271 puan) tarafından
Çok yorgunum cnm ya zaten çok yorulan bir insandim çocuktan sonra hepten çöktüm dediklerini yapicam
0 oy
(7,025 puan) tarafından
On gün çok iyi biz bir ay bir buçuk ay zor geliyorduk biraraya  :)
(1,271 puan) tarafından
Çocuğun küçükken mı cnm şimdi nasıl peki
(7,025 puan) tarafından
Valla şimdi de 15 gün anca benim ki o kadar düşkün değil şimdi yeni hamileyim daha uzar süre.
0 oy
tarafından

Bizim 2 yıldır olmuyor :D bizde büyük sıkıntı var ozaman.

(1,271 puan) tarafından
Yok artık neden cnm sorun mu var aranızda
tarafından
Afedersin ama zevk almıyorum canım. Eşimle çok sorunlarım oldu evlendigimden beri. Vajinismus teşhisi koydu doktor psikologa yonlendirdiler. Izdırap oluyor benim için. Doktor bile kadınlar daha çok zevk alır sen nasıl uzak durabiliyorsun aynı evde dedi. Eşimi severek evlendim ama artık sevmiyorum . Sürekli annem annem demesi beni çok yıprattı. Annesinin aklıyla hareket etmesi.. zamanla insan soğuyor. Hamileligimde yasaktı kızım 14 aylık hiç iliski yaşamadık. Çok şükür.
(1,271 puan) tarafından
Sen nasıl iyi hissedeceksen öyle olsun cnm. Ne diyeceğimi bilemedim belki geçici sorunlardır bunlar
tarafından
Sorunlar bitiyor canım ama o sorunlar bitene kadar sevgin, saygın, güvenin bitiyor. İster istemez sorun bitsede sende bitmiş oluyorsun .... Yıpranıyorsun.
0 oy
tarafından
Maalesef normal ama konuşarak aşmanız lazım araya soğukluk girmesin 
(1,271 puan) tarafından
Güzel şekilde anlattım cnm kaç defa anlıyor bana hak veriyor. Ama bazen de bozuluyor günü gününü tutmuyor
tarafından
Bizde de öyle hala tam düzeni yok ama önceden ayda bir iki kez olurdu ayıp değil evlilik boyle bir şey temas cinsellik çok önemli önemsiz diyen bir şey bilmiyordur bir de erkeklerde oldukça daha da olur ama sen uzak durup o da uzak durursa ayda yılda bir olur 30 yıllık evliler gibi
tarafından
Sıklığı bir iki hafta bozmazsaniz devamı gelir diyorum yani çekim oluşur yeniden
(1,271 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun mkr biraz üstüne gittikçe düzeliyor dediğin gibi
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Herkesin aynı olmaz bacım

Burda kocamda bende aşırı duskunuz herzamn olur diyende var ayda yilda yapanda var

Nasıl bir teselli vereyim bilemedim ki :angel:

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Pglum 21 aylık ama geçen ay 1 kere yaptık bazen 2 haftada 1 Di  önceden 2 günde 1 di.qma şuan çocuktan kaynaklı değil esim sabah 4 te gidiyor akşam 11 12 de gekiyor yorgun oluyor bende fazla gitmiyorum üstüne 
(1,271 puan) tarafından
Bizim de önceden çocuk olmadan iki günde bir olurdu şimdi baya azaldı ama bizimki bnm yorgunlgumdan kaynaklanıyor çocuk aşırı ilgi istiyor hal kalmiyor. Sizin de saatler uymuyor cnm
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kadın için önemli olmuyor ama erkek için vazgeçilmez dir eşini ihmal etmemeye çalış bence 
(1,271 puan) tarafından
Ondan sorun ettim biraz cnm ya bazen sorun yapiyo o da dikkat edicem mecbur zorlucam kendimi biraz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kızım 2.5 yasında özel günüme denk gelmediği zamanlar hafta da 3 falan oluyor. Zamanla düzelir merak etme canım.
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ilk basta ayda bir olduğu oluyodu bizim iliskimizi etkielemedi 
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Karı koca ilişkisini koruyabilenlere helal olsun bir yıldır hamilelik çocuk vs derken evlilik hayatı yalan oldu bir kaç kez hamilelikte oldu iki üç kez de doğumdan sonra kaç aylık oldu çocuğum hala durumda düzelme yok uzaklaşma kısmını soruyorsan bazen evli olduğumu bile unutuyorum neredeyse 
(1,271 puan) tarafından
Valla doğru söylüyorsun cnm çabalıyorum ilişkiyi korumak için cnm zor dönemler ya çocuktan önceki gibi rahat olmuyor
0 oy
(154 puan) tarafından
Seninki çok iyi ben 3.ye hamileyim 5 aydır tik yok adamcağız karıya gidicek diye korkuyorum:))) bende gram istek yok yanaşamıyorum hic
(1,271 puan) tarafından
Ya öyle valla insan korkuyor soğukluk olmasından. Bizde ne hal ne istek bıraktı minnoşlar Allah başımızdan eksik etmesin
(154 puan) tarafından
Amin cnm bunlar geçici durumlar yeterki saglik olsun eşlerden de anlayış

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 157 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (439 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı

...