0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından

Eşim kahvaltı yapmayı çok seviyor yapmasam bile beraber bi bardak çay içelim diyor:angel: ama çok da erken gidiyor 6 buçuk 7ye doğru evden çıkıyor:ermm: bende bazen zorlanıyorum uyanmakta:D sizler nasılsınız kahvaltı hazırlıyor musunuz eşlerinize?

39 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkinin saati değişiyor o yüzden bazen hazirliyorum bazen yapmadan gidiyor
tarafından
Yok canım hazırlamıyorum ben istemiyor
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından

Benimkide tam tersi kahvalti yapmayi sevmez sabahları canı istemez ama bende tek yapiyorum genelde oda can sıkıcı :(

(426 puan) tarafından
Bizde aynıyız canım, tek canım istemiyor benimde:D
0 oy
(426 puan) tarafından

Sabah erken gittiğinden o saatte iştahı olmuyor. Kendide hazırlama yiyemiyorum diyor zaten:D sadece çay ister 2 bardak içer gider:)

0 oy
(575 puan) tarafından

Evet hazırlıyorum bu saatte uyanık olduğuma göre :P 

0 oy
tarafından

Ewet poğaça yaptım bn yedi gitti cnm kociskom ☺️❤️

image

0 oy
(2,886 puan) tarafından
Hazrlrm yemesemde yanında otrrm 
0 oy
(44,652 puan) tarafından

Az önce çıktı direk giyinip çıktı :Dson 3 senedir hazırlanıyorum ama kendisi istemiyo sabah erken den canı artık istemiyo pek iki üç saat sonra is yerinde yiyo

0 oy
(913 puan) tarafından
Hazirlamaz olurmuyum ama hamile oldugum için sabahları tansiyonum düşüyor hazırlayıp hemen yatiyorum yolcu edemiyorum
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Kizlarim da okula gittikleri için hepsine hazirliyorum sirayla yiyip saati gelen gidiyor:D

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Evet hazrlıyorm canm sadce bebeğim ilk doğduğu aylr hazrlayamamştm çk üzülmştüm ama sonçta keyfi bişy değildi
0 oy
(11,262 puan) tarafından
4 yıldır evliyim hiç aksatmadim hep hazırladım  beraber yapıyoruz  :)
0 oy
(158 puan) tarafından
Her sabah işe gitmediği için hazırlamıyorum zaten oda istemiyo sabah 6 da gidiyo o saatte yiyesim gelmiyo diyo 
0 oy
tarafından
Hayır erken kahvaltı edemiyor eşim iş yerine gidince çalışanlarıyla birlikte yapar
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Hazırlıyorum. Son zamanlar sadece kahvaltılık koyuyordum şimdi benim kız kuymağa takmış her sabah kalkıp Bi sahan kuymak yapıyorum.
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben hazirliyordum ama erken saatte yiyemiyorum hazırlama dedi keşke yese 5 te kalkar hazırlarım
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Bazen ben hazırlıyorum bazen o kendi hazirlayip yiyip gidiyo 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
İlk evlendigimizde hazirliyordum istiyordu ama uykulu yiyordu bende dedigin gibi bi cay iciyodum o kadar sonra kendisi dedi ben yiyemiyom erken saatte sen bana ekmek arasi biseyler koy isyerinde yerim diye.  O da seninki gibi 6 bucukta gidiyor
0 oy
tarafından

Hayır hazırlamıyorum , sabahları canı istemez.  İşinden dolayı da eve nerdeyse hiç aç gelmez chef eşi olmak ayrıcalıktır <3:D

0 oy
tarafından
İsterse hazırlıyorm iatemezse hazırlamıyom
0 oy
(119,318 puan) tarafından
gunaydin hazirliyoruz

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 432 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.