0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Mesaj atar birşey hakkında konuşmanin ortasında görüldü atıp cevap vermiyor çok sinir olmaya başladım geçenlerde oğlu düştü yataktan sesine uyandım kalktım hemen mesaj attım abla Yusuf mu düştü diye evet dedi ya kıyamam dedim birşey oldu mu dedim yok dedi çok geçmiş olsun yerime öp abla dedim görüldü attı yazmadı birşey..geçen de duruma yemek attım ailenin yanına geldim annem yapmıştı mesaj attı Bunun adı ne yazdı bende dedim yine görüldü attı cevap yok ..sinir ediyor beni amacı ne ya siz olsanız ne yapardınız 

26 Cevaplar

0 oy
(4,986 puan) tarafından
Uzatmayı sevmiyordur 

Kısa ve öz konuşuyormuş işte 
tarafından
İnsan nezaketen teşekkür eder en azından
tarafından
Bende sevmem uzatmayi dkndj bazen gördüğüm mesaji bile unutup sonradan cevap veriyom dkjd
tarafından
Bu uzatmak değil ki ben zaten orda geçmiş olsun öp yerime dedim insan sağol yazar saygısızlık bu
(4,986 puan) tarafından
Bende oyleyim mihrim yaa☺️❤️
Konu halloldumu tamm iste ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Kuzum belki genel yapısı o kısa uaziyor kadın hep takılma 
tarafından
Genel yapısı değil bu bence karşısında ki insana saygısızlık seni kala almıyorum demek bu
(2,512 puan) tarafından
Kuzum rahatisiz oluyor isen cevap atamazsın sende
tarafından
Zaten bundan sonra bende öyle yapcam
0 oy
tarafından
İnsan bir gülücük bir sağol da demez mi
tarafından
Evet işte bende buna bozuluyorum her zaman böyle
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Ayy aynı bi komşu bende de var bisey soruyorum lâf ortasında görüldü oluyor birşey yazmıyor çok sinir bozucu gerçekten 
tarafından
Aynen işte öyle yapıyor beni adam yerine koymuyor demek ki benim anladığım bu yaptığı saygısızlık
(1,753 puan) tarafından
Saygısızlık tabi bacım boşver herkes kendine yakışanı yapar bn boşverdim çünkü =)
tarafından
Aynen de işte her seferde öyle yapınca insan sinir oluyor bundan sonr abende öyle yapcam baksın nasılmış
0 oy
tarafından
İlk olayda konuşma bitmiş bence, yerime öpe ne yazılır ki.ama ikincisinde nezaketen bir teşekkür edebilridi 
tarafından
Geçmiş olsun yazdım insan nezaketen bir gülücük Atar bari sabahın köründe onun oğlunu düşünüp mesaj atmışim insan saygı gösterir ben onun gibi asla yapmazdim üstüne birde düşünüp mesaj attığı için teşekkür ederdim
tarafından
Bundan sonra siz de onun gibi yapın belki empati kurar
0 oy
(13 puan) tarafından
Çocuklardan fırsat olmuyordur. Ben de bazen görüyorum dönemiyorum o an işim oluyo çocuk ağlıyo vs . Açıklama yapıyorum sonradan ama herkese karşı böyleyim. Genel olarak iyi biriyse takılıp kafa yorma. Sende birkaç öyle yap eminim o takılmayacaktır 
tarafından
Yo gayet fırsatı yerinde her zaman böyle Instagramdam.hic.cikmaz
(13 puan) tarafından
Hm o zaman bilemem . Ben döndüğümde tatlı dille açıklarım yani. Ama dediğim gibi sende sorunu Sor cevap verince uzatma derim. Sen sinir olacağına o olsun :)
tarafından
Öyle yapcam bundan sonra bende ona baksın nasılmış:)
(13 puan) tarafından
Aynen canım bazen bu şekilde farkındalık oluşturmak lazım :)
tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(913 puan) tarafından
Sende biseyler yaz canım mesela tamam mi neden cevap yazmadin yada bisey sorduysa baska bi sorun varmi yazmadin bisey de filan de bende hoslanmam o ne öyle
tarafından
Ya diyecektim abla bu ne öyle kaçtır böyle yapıyorsin ayıp değil mi diye sonra dedim kendini birşey sanat vazgeçtim saygısız işte
(913 puan) tarafından
Kesinlikle saygısız
tarafından
Bundan sonra bende öyleyim
0 oy
(158 puan) tarafından
Bazı insanlar msjlaşmayı prk sevmez uzatmaz belki oda öyledir benim annem görür cvp bile sevmez sevmiyorum  diyo önemliyse ararım zaten diyo 
tarafından
Tamam da o zaman merak edip yazmasın
(158 puan) tarafından
Sende ona öyle yap valla ben bana kim nasıl yapıyosa öyle yapıyorum yoksa sinirleniyorum
tarafından
Öyle yapcam bundan sonra baksın nasılmış
0 oy
tarafından
Oylelerine bilirim kendini bişey zanedyorlar
tarafından
Aynen silmemek için kendimi zor tutuyorum
tarafından
Oda bişey yazdimi sende görüldü at bak nasıl tutusyr
tarafından
Öyle yapcam bundan sonra canım
tarafından
Aynn cnm
0 oy
(812 puan) tarafından

Bende sevmem konuşma tamam teşekkürler le bitmeli bende sinir oluyorum niye yalan söylim;)

(812 puan) tarafından
Aynen öyle
Ben artık öyle kişilerle pek konuşmuyorum mesafe  aldım  hayatta kaçan hep kovalaniyor
tarafından
Bende öyle yaptım aslında mesafe koydum eskisi gibi değilim kızımın beşiğini bile ona verdim işte insanlara çok yüz vermeyecen.anlasildi
(812 puan) tarafından
Öyle oluyor canım Allah versin karşılığını insanlara yaranilmiyor Allah için yapmak gerek ne yapıyorsak Allah için konuş geç takılma
tarafından
Aynen öyle yapcam bundan sona sağol cankm
(812 puan) tarafından
Allah için söyledim canım benim takılma yazık diye ❤️
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Benim bi arkadaşım var o öyle 
tarafından
Uyuzlar
0 oy
tarafından
Ben olsam konuşmam mesafe koyarım ben kaba buluyorum böyle hareketleri her şeyin bir usulü var
tarafından
Aynen öyle ben öyle yapmam asla kimseye bu yüzden dikkat ederim sinir oluyorum saygısızlık karışındaki insana seni adam yerine koymuyorum.dmek
tarafından
Aynen öyle canm
0 oy
tarafından
Yaptığı sinir bozucu bişey bence de çok fazla konusmam ben tavrına karsılık
tarafından
Evet bende sinir oluyorum bundan sonra bende ona öyle yapcam
0 oy
tarafından
Belki yazmaya fırsatı yoktur canm
tarafından
Var var isine geldi mi yazar peş peşe çıkarcılar
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bende sevmem gereksiz uzatmayı

Teşekkürler

Rica ederim

İyi günler 

Sanada 

Hadi öptüm

Bende

Eeee konusma gereksiz uzayıp gidiyor. Heleki sınıf guruplarinda hiç hoş olmuyor gereksiz uzatmak. Bişey sorarlar cevap yazarım teşekkür ederler ben cevap yazmam mesala 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Sende o zmaan aynısını ona yapacaksın. Sorarsa da ay farkında değilim öyle mi diceksin. 
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Ayyy var öyle tipler yaaa okuyup akşamına cevap yazanlarada bi ayar oluyorum yani en azından bir emoji at çokmu zor dimi.
0 oy
(2,932 puan) tarafından
Takılacak bir mevzu değil öyledir sevmez yazmayı. Yüzyuze gibi olmuyor mesajda
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Senle saatlerce sohbet edemıyo demekki 
0 oy
tarafından

Kız bunu mu dert ettin kadin sorduğu zaman hemen cevap yazma sende .. görüldü yap bırak :D

tarafından
Ya işte ben öyle biri olmayı sevmen bu bana saygısızlık geliyor
tarafından
Ama bundan sonra ona öyle Olcam bende
tarafından
Öyle biri olma zaten kuzum görüldü yap cevap verme yaaaa bı kaç saat sonra
tarafından
Sadece ona karşı çünkü aylardır bu şekilde ders vermek istiyorum ona

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 434 göst.
0 oy