0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (4,875 puan) tarafından

Herkese merhaba kızlar. Eşim covid olmuştu. Bizede bulaşmasın diye iş yerine gitti bir gün orda kaldı ama nasıl oldu ise ertesi gün kızım da ateş olmaya başladı. Oğlum öksürüyo (44 günlük) 

Ben Berbat haldeyim kızımın ateşi düşmüyor. Oğlum emmiyo ben ne kullanabilirim :(( bir an evvel kendimi toparlamam lazım ki bakabileyim onlara :(( 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Allah şifanızı versin inşallah. Parasetamol içeren ilaç diyolar işte başka bişey demiyolar ki
(4,875 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm çok neren ağrıyı canm bende çok ağır geçirdim yardımcı olmak isterim
(4,875 puan) tarafından
Tüm kemiklerim boğaz ağrım baş ağrım var
tarafından
Bığazın için sirkeli su yap canm , ılık 1 bardak suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi koy iç kuzum . Emziriyosan ağrın için parol iç
0 oy
tarafından
Ayy baliim Allah inandirsin Demin aklimdan gectin nerelerde diye cok gecmisolsun hepinize rabbim bol bol sifa versin bal zemcefil limon ilk suya karostir cay gibi ic corek otu yagi ictigin suya damlat bide vitamin takviyeleri ve yedigin yemeklere ilk suyu ekle toparlanirsin kekikcayi icebilirsen onuda yap kusum bebislere napilir hic bilmiyorum tuh yavrum conta kucuktu :(
(4,875 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️ içeyim onları
0 oy
(119,499 puan) tarafından
gecmis olsun bi test yaptir
(4,875 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Parol icebilirsin ağrıların için ayrıca ates için çocuklara duş aldır islak bez koy sürekli Allah acil şifalar versin kekik çayı ic bu arada vitamin de alabilirsin
(4,875 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi. (924 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,196 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 546 göst.

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...