0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından
bn çalışıyorum çocuga bakmak zor geldi çekip gttiler

burdayken benle ugrastılar logusalıkta bile

nese bn esime sey demiştim üzerime gelmesinler psikolojik şiddet var diye polis cagırırım ztn annen ilaç kullanıyor demiştim

simdide onlar diomuşki biz cagırcaz polisi çocugu görmek için diomuş

kaynanam psikiyatri ilacı içiyordu son dönem bıraktımı bilmiyorum

ben görmesinler fln demiyordum çocugu

gden kendileri burda huzursuzluk yapan kendileri

merakettiğim şu bunların böyle bi hakkı varmı??? yani amaç ortalık karıştırmak çocuk bahane 

not: ses kaydı var bn bakamam ewime gdecem ben vs dye kynanamın bende

20 Cevaplar

+4 oy
(1,437 puan) tarafından
Ortada polislik ne var anlamadım gerçekten polisi bu gibi durumlarla meskul etmeyelim konuşarak halledebilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Sırf bu yüzden polisi meşgul etmeyin bnce ailevi soruna polis bişey yapmaz
(351 puan) tarafından
Katılıyorum
(590 puan) tarafından
kadın problemli görmesin demedim git demedim kal dedim bn gdecem dedi şimdide esime bunu diomuş
(17,796 puan) tarafından
Polis napsın aile sorununa
0 oy
tarafından
Polis napacak gelip anlamadim
0 oy
tarafından
Senin cocugunun uzerinde hic bi hakki yok kimsenin kocan dışında poliside cagirsalar vallaha polisin yerinde olsam kufur ederim
tarafından
Ağzına yakışacak mi ?
tarafından
Hemide oyle bi yakışırdı ki tamda uyardi okkali bi kufur skjdjdb
0 oy
tarafından
Ses kaydını delil olarak kullanamazsın. Sende öyle bir ses kaydı olduğunu dahi kimse bilmesin. 

Onların yasal olarak çocuğu görme hakkı yok. O yüzden polisle falan gelemezler öyle. Yalnızca anne baba karşı taraf için çocuğumu bana göstermiyor diyerek icra zoru ile görebilir
0 oy
(119,340 puan) tarafından
o ses kaydi gizli alinmissa suclu cikarsin 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Böyle bi durumda polisin geleceğini sanmıyorum 
0 oy
(854 puan) tarafından
isdedikleri polisle gelsinler anneyle babanin gostermeye rizasi yoksa sadece konusur konusur giderler benim kizimi da babanesi gormek icin polisle gelmisti kapima gostermek isdemedigimi soyledim polisler torunu yok soyle yok boyle dedi cocuk benim onun sorumlulugu benim insan gibi yaklassalardi gosterirdim ben gostermek istemiyorum dedim arkasina baka baka gitti hicde birsey yapamaz kendini rezil ettigiyle kalir
(590 puan) tarafından
babası görsün derse
ya ben görmesin fln demedim kadın hasta
(854 puan) tarafından
sen yada babasi izin verdigi surece gorur canim ama tek basina sen yok derde esin mudahil olmazsa yine goremez yani size bagli o sizin cocugunuz gormesin demedim diyosun o zaman gelse bile kafana takma gorsun gitsin kisa kesersin isim var dersin olur biter
0 oy
(239 puan) tarafından
Cocuk annenin hakkıdır kimsenin üzerinde hakkı yok sen istediğin sürece baba bile elini değemez cocuga
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Aranızdaki ney bilmeyiz ama surda yazılana göre polislik bi durum yok rezil etmeyin kendinizi 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynanan çocuguna bakmak zorunda değil, hem ilaç kullanıyo diye küçümsüyorsun kadını hemde çocuguna bakmadı diye laf ediyorsun. Asıl psikolojik şiddeti yapan sensin. Polisi de böyle boş işlerinize meşgul etmeyin. 
tarafından
Artini verdim kardeşim
0 oy
tarafından
Mahalle kavgasına adam mı çağırıyorsunuz anlamıyorum ki? 
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Polis GELİN KAYNANA sorununa ne desin :angel:

0 oy
(1,461 puan) tarafından
Anlamadım eve zorla girse ciksrmak için polis olur. Ya da kpiya dayanıp tehdit etse tamm. Ama polis ne yapabilir ki şuan. Ayrıca devlet memurunu gereksiz meşgul etmekten ceza bile yeme ihtimalinin var 
0 oy
(196 puan) tarafından
Sacma mevzular ya polis çağırıp rezil olmaya degmez
0 oy
(13,870 puan) tarafından
Yemin ederim kreş seviyesinde kavgalar ya. Polisin işi yok sizin evcilik oyununuza mi alet olsun. Konuşmayi bilmiyor musunuz herşeyimizi polis halletsin diyorsunuz. 
0 oy
tarafından
Bence piskiyatri ilacini deliler kullanmiyor benim kayinvalidemde kullaniyor cnm oyle duusnme bence ve senin cocuguna kimse bakmak zorunda degil onlara guvenipmi dogurdun bosversene birazdaha buyut krese verir calisirsn
0 oy
tarafından
Kadının psikolojik problemi madem polise şikayet edebileceğin seviyedeyse çocuğuna neden baktırıyorsun??? İnsanların rahatsızlıklarını koz olarak kullanmayın. Çok cahilce bir laf..
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Polisi böyle saçma şeylerle meşgul etmeyin. Konusun halledin. Bakamadıysa bir sey demeye hakkın yok ki. Bundan dolayı mı çagıracaksın polisi. O bakmadıysa kendi annene baktır.
0 oy
(784 puan) tarafından
Yaparken kaynanana sordunmu canım 

Senin çocuğun kimsenin bakma gibi lüksü yok 
(590 puan) tarafından
onu şu yüzden yazdım göstermio çocugu diomuşya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 327 göst.
23 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 585 göst.