0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
arkadaşımla ilgili sorunlarımı anlatmıştım size ona tekrar mesaj attım hayatım alt üst oldu kimseyi istemiyorum kimseyle görüşmek istemiyorum mahvoldum ben artık dedi iyice psikolojisi bozulmuş babası hala yoğun bakımda bugün bir hafta oldu dün denize gittim video çektim onun için attım pozitif düşünceyle ilgili sözler bulup atıyorum bu halde nasıl bırakacağım bilmiyorum ama bende yıpranmaya başladım destek istemiyor kesinlikle iletişim kuramıyorum benimle birlikte kimse kuramıyor doğal halini özledim her gün konuşurduk gülerdik eğlenirdik onlar geliyor aklıma başka nasıl yardımcı olabilirim 

4 Cevaplar

+1 oy
(8,363 puan) tarafından
Bıraz kendı basına bırakabılırsın sessiz kalabılırsın acısını yaşamasına müsade et canım 
(1,539 puan) tarafından
bende sabırsızım biran önce toparlansın yoluna devam etsin istiyorum olan oldu artık elden ne gelir ama öyle yapmam lazım düşünüyorum ne yapabilirim başka diye yapabilecek bişeyim yok yalnız kalıp kendi kendini iyileştirsin dediğin gibi
(8,363 puan) tarafından
Ayrıca sana kotu olsada o an o sekılde senle ugrasamam demesı kotu olmus ha sen trıp atmadıysan o ara orası ayrı.Her zaman yapıyosa bu tarz seyler ılıskını gozden geçir ama ılk kez olduysa affet
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bekle babası yoğun bakımdan çıkana kadar bekle demek ki o da acısı varken kimseyle konuşmak istemiyor
(1,539 puan) tarafından
Aynen öyle kimseyi İstemiyor içine kapanmış
0 oy
(13,939 puan) tarafından
Mesajla yada aramayla değil yanina gidip bi sarilsan belki onu bekliyordur. Eğer destek istemiyorsa arayip bunaltmaya gerek yok. 
(1,539 puan) tarafından
Gittim canım görüşmedi inmedi aşşağıya
0 oy
(784 puan) tarafından
Senin arkadaşta bir tuhaf insan böyle zamanda yanında destek olan insanlara daha çok ilgi duyar yanlız başına kalmaktansa oturup ağlamayı sımsıkı sarılmayı..

Değişik biri
(1,539 puan) tarafından
Gerçekten öyle  kendisiyle ilgili sorun olduğunda karaları bağlıyor dünya bitiyor onun için
(784 puan) tarafından
Sende amma takmissin kendi haline bırak
Ben nedense bu şekil yapan insanlardan ışık hızıyla soğuyorum

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 287 göst.
0 oy
5 cevap 95 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 702 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Bal Bebek (310 puan) tarafından soruldu