0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
İnsan en çok isdediği şeyle mi sınanır bilmem .. ama hata yapdım bunu biliyorum hemde çok büyük, yanlış eş seçdim çok yanlış ... Hani kötü insan demiyorum ... Fakat ruhen bir değiliz,,, çok yanlışdı her şey başdan korkmasaydım dönseydim şimdi belki bir şansım olurdu ... Hep çok isdedim sevilmeyi,beni anlayan ,bana deyer veren iyi bir yol arkadaşım olmasını ... Ve bunu bugün fark etdim ... Evim olsun istiyordum ama onun bile hayalini kurarken kalbim ısınmazdı ... Ama bugün aklıma ya hayalimdeki gibi bir eşim olsaydl fikri geldi,ne güzek olurdu o zaman belki daha iyi bir eş ,iyi bir anne ,daha mutlu bir kadln olurdum belki ... Yapdığım hata beni mutsuz etdi ,o zaman mutsuz anne mutlu çocuk büyütür mü bilemem (((

12 Cevaplar

0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bazen olanı kabullenip mutlu olmak. Olana şükretmek gerekir. Eş de bence böyle... 
(91 puan) tarafından
Öyle bencede keşke becere bilsem
(3,259 puan) tarafından
Biraz kendini geliştirmen gerekir birde yaşın kaç bilmiyorum ama zamanla daha çok kabulleniyor insan.
(91 puan) tarafından
21 canım yaşım öyle kabullendim hemde baya eski benle yeni ben çok farklı ... Ama yeni ben hemde ölü gibi ruhsuz
(3,259 puan) tarafından
Çok küçüksün henüz. İnşallah zamanla hersey rayına girer bir insanı hayatında kabullenmek gerçekten uzun yıllar alabiliyor. Yerinde olsam psikolojik destek bile alırım rahatlatıyor bir nebze.
34 yaşındayım ben 12 senelik evliyim. Halen eşimle çok ciddi çatıştığımız biribirimizi kabullenemediğimiz huylarımiz var o Bi eksiğimi görse söylenerek yapar mesela bende bundan nefret ederim. Çok da severek evlendik ben bir sürü kişi aldım karşıma onunla evlenmek için ayrıca şehir değiştirdim. Sevgisinden şüphem yok ama çok saygılı Bi eş diyemem. 2 bebeğimiz var işte onlarla uğraşıyoruz derken birbirimize kafa yoracak zamanımız kalmıyor. Kafayı meşgul etmek de çok önemli
(91 puan) tarafından
İnşAllah bakalım ne geliyor başımıza
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kader canım bilemezsin böyle olacağına .. hepimizin eveliginde illaki sinandigimiz şeyler var 
(91 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(7,547 puan) tarafından
Nie evlendiniz ya ozaman bu 2 gundur ne bu kocasini sevmeyenler dernegi gibi oldu
(91 puan) tarafından
Sevmemek değil canım seviyorum ama daha ziyade bir arkadaş gibi,belki de ondan da samimi sevgi hissi alsam her şey farklı olur bilemem,hani diyorum kötü biri değil Allah razı olsun ondan da fakat Allah her insanın karşısına da inşAllah gerçek yol arkadaşı olacak birini çıkarsın
0 oy
(2,461 puan) tarafından
Bebeğimi kaybettim doğumdan 2 ay sonra 

Bebeğim yok ama bende izi var oraya her baktığımda Ayazı hatırlıyorum ve kalbim hem aciyor hem ısınıyor çünkü büyüdüğünü hayal ediyorum

Ben onu eve getirmek için gidecektim hastaneye 

Ama öyle olmadı cenaze arabasıyla gittim bunu hatırlayınca da kalbim sızlar 

Rabbım kimseye yaşatmasın
(91 puan) tarafından
Allah sabır versin sana canım benim
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Hayırlı eş hem huzurun başlangıcı hem de erken gelen cennettir. İnsan sevilince sevmeyi gülmeyi daha güzel beceriyor. Çocukluk hayalimdi eşim duâ duâ istedik birbirimizi Rabbimden O' da öyle güzel amin dedi ki ne kadar şükür etsek az. 14 yıllık birlikteliğimiz var eşimi her gün ilk kez buluşmaya gidiyor gibi hazırlanıp heyecanla eve geleceği saati bekliyorum. Herkese nasip olsun onu anlayan saygı duyan eşler. 
(91 puan) tarafından
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah
(2,537 puan) tarafından
Amin inşaallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Mutsuz anneler daha mutlu çocuk büyütüyor emin ol. Çünkü kendi mutlu olmadıgı için bu duyguyu biliyor, çocugu da aynı duruma düşmemesi için  çocuguna mutluluğu son zerresine kadar aşılıyor. 
(91 puan) tarafından
İnşAllah öyke olur bazen üzülüyorum çocuğuma doğru evebeyn olmadığımı düşünüyorum
0 oy
(11,229 puan) tarafından
Bazen bu düşündüğünü bende düşünüyorum düşüncelerimiz çok zıt ama onun dışında bi sıkıntımız yok dediğin gibi bazen insan öyle bi oluyor ki kendini değersiz hissediyor sevilmediğini hissediyor ama sonra diyorum sevgisini gösteremiyor şükretmesini ve hayırlısını dilemesini bilmek gerekir burda ne postlar okuyorum neler duyuyorum onlari gördükçe şükür ediyorum
(91 puan) tarafından
Öyle her kes en sevdiği neyse onla sınanır belkide sonuçda bizi karşılıksız seven Rabbimiz var keşke onu temiz kalpden seve bilsek
(11,229 puan) tarafından
Keşke canım maalesef hayatta neyi istemiyorum dersen başına geliyor o yüzden hayırlısını dilemek gerek rabbim hayırlı olanını versin gönlümüze de bizim için hayırlı olanını koysun
(91 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bunun çözümü başka bir eş olsa daha mı iyi olurdu düşüncesi degil. Yine yanlış yoldan gidiyorsun bunun çözümü biz birlikte neler yapabiliriz eğer bunun cevabı yoksa o zaman boşanma düşünülür. Ama kendi kendine yeteceginden emin olursan
(91 puan) tarafından
Canım ben denedim ama bazı insanların yapısı farklı mesela ben duygusalım ,eşim daha katı ... Hani denedim çok denedim sonra pes etdim sonuçda onu değişemem oda öyle bir insan ... Onuda büyüdüğü sevgisiz ortam bu hale getirdi katı yapdı ... Benide sevgisizlik böyle sevgiye aç yapdı her halde her şey aileden kaynaklanıyor malesef
(4,040 puan) tarafından
Senin dediğin genel Türk aile yapısı. Kadın pozitif erkek negatif. Eğer sana karşı gaddarlik yapmıyor ve anlayissizlik yapmıyorsa bence onun bu yönüne aşık olabilirsin. İyi bir koca iyi bir baba yönüne. İnan bana sorumluluk sahibi olan çok az erkek var. Sevmesini bilip serseri olan var. Duygularını belli edemeyebilir ama dediğim yönüne odaklan kendi hayat enerjini de başka şeylerle yükselt. Mesela ben de seni durumundayom gezer tozar arkadaşlar ile bulusurum. Yılda iki de olsa arkadaş iyi geliyor. Eşim  de o yönüme dikkat eder ne kadar yaşamayı seviyor falan der. Belki zamanla o da benim kafama gelir. İnşallah gelirse güzel olur anılarımız olur ama gelmese de şunu çok iyi biliyorum ki ondan başkası bana koca olamazdı. Bosansam bile ikinciyi düşünmem tek kalirim
(91 puan) tarafından
Yok canım ben hep evdeyim birlikde bile dışarı çıkmayız ilişkimin temelini yanlış kurdum,bazen kızım gider eşime dikkatini çekmeye çalışır oysa hep telefonda bide kız çocuk babası onun tanıdığı ilk rol model erkek ... İşte kızıma üzülüyorum yanlış yapdım diye ,eşimde hani ilgisiz baba değil ama ilgili de sayılmaz ortası
0 oy
(119,237 puan) tarafından
kader kismet iste
(91 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Biri benim yerime içimi dökmüş :(((
(91 puan) tarafından
Allah kalbine mutluluk bahş etsin inşAllah
(2,834 puan) tarafından
Amin cnm cümlemize de Çok zor sureclerden geçiyorum Rabb'im sonumuzu hayretsin
(91 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Benim de eşim. Onun bir gülüşü    bi kelimesi  bi konuşması bi bakışı.... Ama en büyük korkum da yine eşim    yokluğu  yada var olup başıma. Bambaşka. Şeyler i  getirmesi aldatması.  Vs. Korkuyorum onu bu kadar çok ama çok severken ondan nefret etmem gerekirse diye 
tarafından
Bir tek o var    beni anlayan
(91 puan) tarafından
Düşünme böyle şeyler canlm mutluysan ana odaklan, hep mutlu ol
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben hep kendi ailemle sinandim.  Evlenince herşey güzel olsun büyük bir ailem olsun dedim eşimin ailesiyle sinandim . Çok şükür kendi evimde mutluyum ama. Düşününce içimi ısıtacak 2 hayalim var. Ilki bebeğimi kucağıma alabilmek 2. Si atanmak . Allah kendi yuvamda mutluluk versin inşallah diğerlerinden yuzum gülmedi ama buna cok şükür.  Kimse 4 4 lük yaşamıyor elimizdekilerle mutlu olmayı başarabilmeliyiz.
(91 puan) tarafından
Allah gönlünce versin kuzum
(421 puan) tarafından
Amin canım hepimizin insallah

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 259 göst.
0 oy
4 cevap 91 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 308 göst.